MEČ
01.07.19 | 1. kolo kval. | Martins Rocens | Stephanos Schinas | 6-4, 6-2 | M15 Wroclaw | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Latvia
09.04.00, 23 Godina
09.04.00, 23 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Greece
13.05.97, 26 Godina
13.05.97, 26 Godina
Martins Rocens vs. Stephanos Schinas - Međusobni mečevi
01.07.19 | 1. kolo kval. | Martins Rocens | Stephanos Schinas | 6-4, 6-2 | detalj meča | M15 Wroclaw | zemlja |
Martins Rocens form & Stephanos Schinas form
Martins Rocens - Posljednji mečevi
M25 Tarragona - zemlja | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Iker Sevilla | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
M15 Les - tvrda | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Alejandro Melero Kretzer | 7-5, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
12.03.24 kval. | vs. Ignacio Benzal Alia | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Alvaro Garcia | 6-2, 4-6, 10-8 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Ayush Sharma | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Torello - tvrda | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Noah Regas Luis | 7-64, 6-78, 3-10 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Lluc Mir Anglada | 6-4, 7-60 | detalj meča | |
M15 Villena - tvrda | ||||
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Alejandro Juan Mano | 4-6, 6-2, 5-10 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Vicent Exposito Sirera | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
M15 Villena - tvrda | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Elgin Khoeblal | 0-6, 6-73 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Jinpeng Tang | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Davis Cup - dvorana | ||||
02.02.24 | vs. Casper Ruud | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Manacor - tvrda | ||||
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Andrea Meduri | 6-3, 3-6, 2-10 | detalj meča | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Albert Pedrico Kravtsov | 4-6, 7-62, 10-5 | detalj meča | |
M15 Manacor - tvrda | ||||
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Ben Weintraub | 6-3, 5-7, 9-11 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Ivan Lopez | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
M15 Manacor - tvrda | ||||
09.01.24 kval. | vs. Kane Bonsach Ganley | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
08.01.24 2. kolo kval. | vs. Noah Regas Luis | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Jacob Kahoun | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M15 Ceuta - tvrda | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. David Perez Sanz | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
13.12.23 1. kolo | vs. Giannicola Misasi | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
12.12.23 1. kolo kval. | vs. Filippo Giovannini | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
12.12.23 kval. | vs. Artem Avdieiev | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Madrid - zemlja | ||||
05.12.23 kval. | vs. Tomas Curras Abasolo | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Alejandro Turriziani Alvarez | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Rodrigo Mora Clement | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M15 Madrid - tvrda | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Loic Namigandet Tenguere | 2-6, 6-1, 8-10 | detalj meča | |
M15 Alcala - tvrda | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Pedro Rodenas | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
21.11.23 kval. | vs. Jacopo Bilardo | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Samuel Martinez Arjona | 6-2, 6-0 | detalj meča |
Stephanos Schinas - Posljednji mečevi
M15 Heraklion - tvrda | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Aurel Ciocanu | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Adam Kushnir | 6-0, 4-0, Adam Kushnir - odustajanje | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
19.03.24 kval. | vs. Martin Klizan | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Patrik Oplustil | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Ryan Johnson | 7-63, 6-1 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
12.03.24 kval. | vs. Corban Crowther | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Christos Glavas | 2-6, 7-67, 10-3 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Fabio Renato Schueler | 7-63, 6-0 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
05.03.24 kval. | vs. Markus Malaszszak | 6-2, 2-6, 6-10 | detalj meča | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Leo Gutjahr | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M25 Hammamet - zemlja | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Pietro Pampanin | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Tancredi Alfano | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M25 Hammamet - zemlja | ||||
05.02.24 1. kolo kval. | vs. Tudor Stefan Gheorghita | 6-4, 4-6, 10-3 | detalj meča | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Gianluca Cadenasso | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Heraklion - tvrda | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Benjamin Pietri | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
28.11.23 kval. | vs. Graham Maassen | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Maximo Nagele | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
20.11.23 1. kolo kval. | vs. Theodoros Marios Valtsis | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Gorazd Srbljak | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Lior Goldenberg | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Heraklion - tvrda | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Younes Lalami Laaroussi | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Filip Freitag | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M25 Heraklion - tvrda | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Ki Lung Ng | 7-63, 3-6, 8-10 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Thomas Sorensen | 3-6, 7-62, 10-7 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Gabriel Decamps | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
17.10.23 kval. | vs. Benoit Torcq | 7-67, 4-6, 3-10 | detalj meča | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Dorian Kos | 4-6, 6-3, 10-7 | detalj meča | |
M25 Bielsko - zemlja | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Tommaso Compagnucci | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
16.08.23 1. kolo | vs. Mikolaj Lis | 3-6, 6-4, 7-61 | detalj meča | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Andy Allen | 6-1, 6-3 | detalj meča |