MEČ
29.05.22 | 1. kolo kval. | Marko Andrejic | Stefanos Sakellaridis | - nije odigrao(la/li/le) | M15 Heraklion | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Austria
26.01.03, 21 Godina
26.01.03, 21 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Marko Andrejic vs. Stefanos Sakellaridis - Međusobni mečevi
29.05.22 | 1. kolo kval. | Marko Andrejic | Stefanos Sakellaridis | Stefanos Sakellaridis - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | M15 Heraklion | tvrda |
Marko Andrejic form & Stefanos Sakellaridis form
Marko Andrejic - Posljednji mečevi
M15 Novi - zemlja | ||||
01.08.23 2. kolo kval. | vs. Nazar Oliynykov | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Marko Mileticki | 4-6, 6-4, 10-8 | detalj meča | |
M15 Belgrade - zemlja | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Louis Tessa | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Andrej Radojicic | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M25 Kursumlijska - zemlja | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Stefan Cizelj-Zivkovic | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Warmbad - zemlja | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Kursumlijska - zemlja | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Andrey Chepelev | 3-6, 6-71 | detalj meča | |
09.05.23 kval. | vs. Maxim Krapivin | 6-75, 0-6 | detalj meča | |
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Luka Todorovic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
02.05.23 kval. | vs. Simone Agostini | 1-6, 6-1, 4-10 | detalj meča | |
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Stijn Pel | 6-2, 7-62 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
27.04.23 2. kolo | vs. Denys Klok | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
26.04.23 1. kolo | vs. Tarik Bajrovic | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
25.04.23 kval. | vs. Lazar Vojinovic | 6-2, 2-0, Lazar Vojinovic - odustajanje | detalj meča | |
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Egor Gorin | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
10.04.23 2. kolo kval. | vs. Stefano Reitano | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Victor Ernaelsteen | 6-4, 3-6, 10-4 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
04.04.23 kval. | vs. Svyatoslav Gulin | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
03.04.23 2. kolo kval. | vs. Federico Mirgone | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Frederic Schlossmann | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
M15 Opatija - zemlja | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Dusan Obradovic | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
21.03.23 2. kolo kval. | vs. Dimitrije Zubac | 6-2, 6-75, 10-6 | detalj meča | |
21.03.23 kval. | vs. Lucas Bouquet | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Martin Zeljenka | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
M15 Rovinj - zemlja | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Drazen Petrovic | 3-6, 6-3, 6-10 | detalj meča | |
M25 Pardubice - zemlja | ||||
20.09.22 kval. | vs. Yvo Panak | 3-6, 6-3, 7-10 | detalj meča | |
19.09.22 2. kolo kval. | vs. Jimmy Yang | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Peter Kucera | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Tulln Challenger - zemlja | ||||
05.09.22 kval. | vs. Lukas Klein | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Juan Bautista Torres | 6-2, 7-5 | detalj meča |
Stefanos Sakellaridis - Posljednji mečevi
M15 Tsukuba - tvrda | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Daisuke Sumizawa | 6-3, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Tianhui Zhang | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Nishi - tvrda | ||||
23.03.24 Polufinale | vs. Duckhee Lee | 6-75, 6-2, 5-7 | detalj meča | |
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Leo Vithoontien | 6-2, 6-77, 7-63 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Seungmin Park | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Koki Matsuda | 5-7, 7-64, 6-4 | detalj meča | |
M15 Hinode - tvrda | ||||
17.03.24 Finale | vs. Yan Bai | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
16.03.24 Polufinale | vs. Hikaru Shiraishi | 6-72, 7-5, 6-3 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Kousuke Ogura | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Kokoro Isomura | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Jimmy Yang | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Nakhon - tvrda | ||||
03.03.24 Finale | vs. Jie Cui | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
02.03.24 Polufinale | vs. Maik Steiner | 6-4, 7-61 | detalj meča | |
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Maximus Jones | 6-3, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Matic Kriznik | 7-65, 6-1 | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Bang Shuo Yin | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
M15 Nakhon - tvrda | ||||
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Maik Steiner | 6-76, 5-7 | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Kasidit Samrej | 6-2, 7-62 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Duckhee Lee | 3-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M15 Nakhon - tvrda | ||||
17.02.24 Polufinale | vs. Jie Cui | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Luca Castelnuovo | 6-3, 7-63 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Linang Xiao | 7-61, 7-5 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Yeongseok Jeong | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Burnie 2 - tvrda | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Li Tu | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Burnie 1 - tvrda | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Alex Bolt | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Nonthaburi 2 - tvrda | ||||
08.01.24 kval. | vs. Yusuke Takahashi | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Matija Pecotic | 7-5, 0-6, 6-2 | detalj meča | |
Australia - tvrda | ||||
02.01.24 | vs. Nicolas Jarry | 3-6, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
23.12.23 Četvrtfinale | vs. Alexander Cozbinov | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
22.12.23 2. kolo | vs. Samir Banerjee | 6-4, 3-6, 6-2 | detalj meča |