MEČ
15.05.23 | 2. kolo kval. | Mark Havlicek | Dung Em Oliver Dao | 5-7, 6-4, 10-1 | M25 Prague | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Czech Republic
13.10.03, 20 Godina
13.10.03, 20 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Slovakia
09.09.03, 20 Godina
09.09.03, 20 Godina
Mark Havlicek vs. Dung Em Oliver Dao - Međusobni mečevi
15.05.23 | 2. kolo kval. | Mark Havlicek | Dung Em Oliver Dao | 5-7, 6-4, 10-1 | detalj meča | M25 Prague | zemlja |
Mark Havlicek form & Dung Em Oliver Dao form
Mark Havlicek - Posljednji mečevi
M15 Boca - zemlja | ||||
16.11.23 1. kolo kval. | vs. Maxwell Exsted | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Kamen - zemlja | ||||
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Luca Matteo Sobbe | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
M25 Jablonec - zemlja | ||||
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Jiri Jindacek | 6-3, 4-6, 7-10 | detalj meča | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Filip Duda | 6-2, Filip Duda - odustajanje | detalj meča | |
M25 Most - zemlja | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Jakub Paul | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Prague - zemlja | ||||
16.05.23 kval. | vs. Jiri Cizek | 6-1, 3-6, 11-13 | detalj meča | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Dung Em Oliver Dao | 5-7, 6-4, 10-1 | detalj meča | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Patrik Lapin | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Peter Goldsteiner | 4-6, 6-1, 3-10 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
24.10.22 2. kolo kval. | vs. Dan Alexandru Tomescu | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Meecah Bigun | 3-6, 6-3, 10-5 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
19.10.22 1. kolo | vs. Aleksandr Lobanov | 1-6, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
18.10.22 kval. | vs. Radovan Michalik | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
17.10.22 2. kolo kval. | vs. Andrei Cuceu | 6-2, 4-6, 10-7 | detalj meča | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Maj Premzl | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Prostejov - zemlja | ||||
26.09.22 kval. | vs. John Sperle | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Dominique Graf | 6-3, Dominique Graf - odustajanje | detalj meča | |
M25 Pardubice - zemlja | ||||
19.09.22 2. kolo kval. | vs. Matyas Cerny | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Ivo Vercik | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Prague 3 - zemlja | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Michael Vrbensky | 1-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
M15 Novi - zemlja | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-76, 1-6 | detalj meča | |
M15 Novi - zemlja | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Giuseppe La Vela | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Most - zemlja | ||||
19.05.22 2. kolo | vs. Marek Gengel | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
18.05.22 1. kolo | vs. Daniel Siniakov | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M25 Prague - zemlja | ||||
11.05.22 1. kolo | vs. Martin Krumich | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
10.05.22 kval. | vs. Simon Malis | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
09.05.22 2. kolo kval. | vs. Adam Palecek | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Jakub Kroslak | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M25 Rovinj - zemlja | ||||
15.03.22 kval. | vs. Kristijan Juhas | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
14.03.22 2. kolo kval. | vs. Stefan Petrovic (AUT) | 6-2, 6-2 | detalj meča |
Dung Em Oliver Dao - Posljednji mečevi
M25 Jablonec - zemlja | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Petr Michnev | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Paolo Vasquez Gehrke | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M25 Poprad - zemlja | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Michal Krajci | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Prague - zemlja | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Mark Havlicek | 7-5, 4-6, 1-10 | detalj meča | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Patrik Oplustil | 7-64, 3-6, 10-7 | detalj meča | |
M25 Pardubice - zemlja | ||||
21.09.22 1. kolo | vs. Petr Nouza | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
20.09.22 kval. | vs. Dominik Recek | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
19.09.22 2. kolo kval. | vs. Ondrej Hujo | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Michael Gloeckler | 6-74, 6-4, 11-9 | detalj meča | |
M25 Poprad - zemlja | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Ondrej Horak | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Prague - zemlja | ||||
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Dominique Graf | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Tomas Lanik | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
29.03.22 kval. | vs. Ilya Snitari | 6-73, 0-6 | detalj meča | |
28.03.22 2. kolo kval. | vs. Egor Novikov | 6-3, 2-6, 10-5 | detalj meča | |
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Nikola Keremedchiev | 6-3, 4-6, 14-12 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
21.03.22 2. kolo kval. | vs. Biagio Gramaticopolo | 4-6, 6-3, 5-10 | detalj meča | |
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Andrej Duric | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Zilina - zemlja | ||||
31.08.21 kval. | vs. Lukas Palovic | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
30.08.21 1. kolo kval. | vs. Martin Dobry | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Bratislava - dvorana | ||||
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Samo Polakovic | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Bratislava - zemlja | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Samuel Pesko | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Slovakia F3 - zemlja | ||||
07.08.18 1. kolo | vs. Andrej Glvac | 0-6, 1-6 | detalj meča |