MEČ
15.05.22 | 1. kolo kval. | Marc Saura Moragrega | Oriol Fillat Gimenez | 7-63, 6-1 | M25 Vic | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Spain
06.07.04, 19 Godina
06.07.04, 19 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Spain
13.03.02, 22 Godina
13.03.02, 22 Godina
Marc Saura Moragrega vs. Oriol Fillat Gimenez - Međusobni mečevi
15.05.22 | 1. kolo kval. | Marc Saura Moragrega | Oriol Fillat Gimenez | 7-63, 6-1 | detalj meča | M25 Vic | zemlja |
Marc Saura Moragrega form & Oriol Fillat Gimenez form
Marc Saura Moragrega - Posljednji mečevi
M25 Roda - tvrda | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Asier Civera Martinez | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
M25 Bakio - tvrda | ||||
26.06.23 kval. | vs. Illya Maksymchuk | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Sergio Callejon Hernando | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M25 Mungia - zemlja | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Kuzey Cekirge | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
M25 Martos - tvrda | ||||
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Iiro Vasa | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Mataro - zemlja | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Valian Rakotondrasoa | 7-66, 6-74, 5-10 | detalj meča | |
M15 Madrid - zemlja | ||||
05.12.22 2. kolo kval. | vs. Cyril Respaut | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
04.12.22 1. kolo kval. | vs. David Munoz (ESP) | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Madrid - tvrda | ||||
29.11.22 kval. | vs. Jonas Schaer | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
28.11.22 2. kolo kval. | vs. Areg Stepanian | 6-1, 3-6, 10-4 | detalj meča | |
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Asier Meneses Perny | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M15 Madrid - tvrda | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Kuzey Cekirge | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
M25 Monastir - tvrda | ||||
31.10.22 kval. | vs. Miles Jones | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
30.10.22 2. kolo kval. | vs. Illya Maksymchuk | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M25 Monastir - tvrda | ||||
23.10.22 2. kolo kval. | vs. Shunsuke Wakita | 6-4, 3-6, 5-10 | detalj meča | |
M25 Girona - zemlja | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Michael Zhu | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Sabadell - zemlja | ||||
26.09.22 2. kolo kval. | vs. Vicente Oliver Moratalla | 6-4, 1-6, 8-10 | detalj meča | |
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Ander Tarrio Ponte | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M25 Denia - zemlja | ||||
25.07.22 2. kolo kval. | vs. Benjamin Ginefri | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Carlos Braun Simo | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M25 Vic - zemlja | ||||
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Inaki Cabrera Bello | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Oriol Fillat Gimenez | 7-63, 6-1 | detalj meča | |
M25 Reus - zemlja | ||||
04.04.22 2. kolo kval. | vs. Kuzey Cekirge | 5-7, 6-75 | detalj meča | |
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Gerard Oltra Guiral | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Torello - tvrda | ||||
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Allan Deschamps | 1-6, 0-6 | detalj meča |
Oriol Fillat Gimenez - Posljednji mečevi
M25 Mataro - zemlja | ||||
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Kuzey Cekirge | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Vic - zemlja | ||||
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Marc Saura Moragrega | 6-73, 1-6 | detalj meča | |
M15 Marbella - tvrda | ||||
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Xavi Matas Ortega | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Jaime Caldes | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Paguera - zemlja | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Davide Pozzi | 7-5, 4-6, 5-10 | detalj meča | |
M15 Palmanova - zemlja | ||||
11.02.20 kval. | vs. Maxime Mora | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Christoffer Solberg | 6-1, 6-74, 10-3 | detalj meča | |
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Samuel Guarin | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
M15 Manacor - tvrda | ||||
12.01.20 1. kolo kval. | vs. Pawel Juszczak | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
M15 Manacor - tvrda | ||||
05.01.20 1. kolo kval. | vs. Sacha Modica | 5-7, 6-77 | detalj meča | |
M15 Telde - zemlja | ||||
26.11.19 1. kolo | vs. Javier Marti | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
25.11.19 kval. | vs. Joan B Borras Isern | 6-3, 3-6, 10-4 | detalj meča | |
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Mark Owen Endler | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M15 Benicarlo - zemlja | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Alvaro Lopez San Martin | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
21.10.19 kval. | vs. Pol Fernandez | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Sheil Kotecha | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Ivan Denisov | 6-3, 2-6, 10-3 | detalj meča | |
M15 Sabadell - zemlja | ||||
01.10.19 kval. | vs. Diego Fernandez Flores | 1-6, 6-3, 9-11 | detalj meča | |
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Cameron Henricy Trigolos | 5-7, 6-3, 10-8 | detalj meča | |
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Oscar Traviesa Mola | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
M15 Melilla - zemlja | ||||
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Maxence Broville | 1-6, 6-78 | detalj meča | |
Spain F29 - zemlja | ||||
24.09.18 kval. | vs. Hugo Gaston | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Jeremias Lima-Perez | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Lluis Dolz | 6-2, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
Spain F25 - zemlja | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Bruno Mardones | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Spain F12 - zemlja | ||||
20.05.18 2. kolo kval. | vs. Jordi Mas De Ugarte | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
19.05.18 1. kolo kval. | vs. Francisco Dias | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Spain F7 - zemlja | ||||
17.03.18 1. kolo kval. | vs. John Echeverria | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
16.03.18 | vs. Raul Safont Martinez | 6-1, 7-5 | detalj meča |