MEČ
02.11.14 | 2. kolo kval. | Marc Polmans | Zhe Li | 3-6, 7-5, 6-2 | Traralgon Challenger | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Marc Polmans | Zhe Li | |
1. servis % | 63/90 (70%) | 54/84 (64%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 45/63 (71%) | 40/54 (74%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 13/27 (48%) | 13/30 (43%) |
Osvojene break-lopte | 4/7 (57%) | 2/11 (18%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 31/84 (37%) | 32/90 (36%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 89/174 (51%) | 85/174 (49%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 2 |
Asovi | 5 | 4 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Marc Polmans vs. Zhe Li - Međusobni mečevi
21.02.19 | 3. kolo | Zhe Li | Marc Polmans | 6-3, 6-4 | detalj meča | Bangkok Challenger | tvrda |
02.11.14 | 2. kolo kval. | Marc Polmans | Zhe Li | 3-6, 7-5, 6-2 | detalj meča | Traralgon Challenger | tvrda |
Marc Polmans form & Zhe Li form
Marc Polmans - Posljednji mečevi
San Luis - zemlja | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Liam Broady | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Los Cabos - tvrda | ||||
18.02.24 kval. | vs. Flavio Cobolli | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
17.02.24 1. kolo kval. | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Burnie 1 - tvrda | ||||
02.02.24 Četvrtfinale | vs. Yasutaka Uchiyama | 6-3, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
31.01.24 2. kolo | vs. Mikalai Haliak | 6-3, 4-6, 7-69 | detalj meča | |
29.01.24 1. kolo | vs. Makoto Ochi | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Alexei Popyrin | 3-6, 6-73, 2-6 | detalj meča | |
Noumea Challenger - tvrda | ||||
01.01.24 1. kolo | vs. Enzo Couacaud | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Yokkaichi Challenger - tvrda | ||||
02.12.23 Polufinale | vs. Zizou Bergs | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Giovanni Fonio | 6-1, 6-76, 6-2 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Moez Echargui | 5-7, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Rio Noguchi | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Yokohama Challenger - tvrda | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Yuta Shimizu | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
20.11.23 1. kolo | vs. Cem Ilkel | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Kobe Challenger - dvorana | ||||
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Luca Nardi | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Geoffrey Blancaneaux | 6-4, 7-63 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Andrew Fenty | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
Matsuyama Challenger - tvrda | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. August Holmgren | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Sydney Challenger - tvrda | ||||
05.11.23 Finale | vs. Taro Daniel | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
04.11.23 Polufinale | vs. Thanasi Kokkinakis | 3-2, Thanasi Kokkinakis - odustajanje | detalj meča | |
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Blake Mott | 6-3, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
01.11.23 2. kolo | vs. Arthur Weber | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
30.10.23 1. kolo | vs. Colin Sinclair | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Playford Challenger - tvrda | ||||
25.10.23 2. kolo | vs. Yuta Shimizu | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
23.10.23 1. kolo | vs. Filip Peliwo | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
Shanghai - tvrda | ||||
03.10.23 kval. | vs. Stefano Napolitano | 7-63, 6-6, -def. | detalj meča | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Alibek Kachmazov | 3-6, 6-3, 7-63 | detalj meča | |
Zhuhai - tvrda | ||||
23.09.23 2. kolo | vs. Cameron Norrie | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
21.09.23 1. kolo | vs. Dane Sweeny | 6-3, 6-1 | detalj meča |
Zhe Li - Posljednji mečevi
Matsuyama Challenger - tvrda | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Dane Sweeny | 6-2, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
06.11.23 kval. | vs. Tatsuma Ito | 4-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Omni Kumar | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
Shenzhen 2 - tvrda | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. James Duckworth | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 6-3, 7-60 | detalj meča | |
16.10.23 kval. | vs. Jimmy Yang | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Piotr Matuszewski | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Shenzhen 1 - tvrda | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Beibit Zhukayev | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
10.10.23 kval. | vs. Xiaofei Wang | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
09.10.23 1. kolo kval. | vs. Benjamin Lock | 6-1, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
Zhuhai - tvrda | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Dalibor Svrcina | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Guangzhou Challenger - tvrda | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Alibek Kachmazov | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Hong - tvrda | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Egor Gerasimov | 6-3, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Hong Kit Wong | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M25 Hong - tvrda | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Sanhui Shin | 3-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. Zhao Zhao | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Zhuhai Challenger - tvrda | ||||
25.08.23 Polufinale | vs. Jason Jung | 6-73, 1-6 | detalj meča | |
24.08.23 Četvrtfinale | vs. Evgeny Karlovskiy | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
23.08.23 2. kolo | vs. Hanwen Li | 4-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
22.08.23 1. kolo | vs. Mikalai Haliak | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
M25 Yinchuan - tvrda | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Yan Bai | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Fuzhou - tvrda | ||||
21.07.23 Četvrtfinale | vs. Hanwen Li | 6-4, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
20.07.23 2. kolo | vs. Mattias Southcombe | 6-2, 7-61 | detalj meča | |
19.07.23 1. kolo | vs. Ying-Ze Chen | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Tianjin - tvrda | ||||
09.07.23 Finale | vs. Jie Cui | 4-6, 7-66, 6-4 | detalj meča | |
08.07.23 Polufinale | vs. Daniil Ostapenkov | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
07.07.23 Četvrtfinale | vs. Ray Ho | 7-61, 6-0 | detalj meča | |
06.07.23 2. kolo | vs. Tao Mu | 6-1, 3-0, Tao Mu - odustajanje | detalj meča | |
05.07.23 1. kolo | vs. Aoran Wang | 2-2, Aoran Wang - odustajanje | detalj meča | |
M15 Tianjin - tvrda | ||||
18.06.23 Finale | vs. Kuan-Yi Lee | 6-3, Kuan-Yi Lee - odustajanje | detalj meča |