MEČ
05.09.19 | 1. kolo | Manuel Guinard | Pol Sanchez Vinas | 6-3, 6-1 | M25 La | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Manuel Guinard | Pol Sanchez Vinas | |
1. servis % | 30/59 (51%) | 23/48 (48%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 26/30 (87%) | 12/23 (52%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 14/29 (48%) | 11/25 (44%) |
Osvojene break-lopte | 4/7 (57%) | 0/3 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 25/48 (52%) | 19/59 (32%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 65/107 (61%) | 42/107 (39%) |
Dvostruke pogreške | 8 | 10 |
Asovi | 4 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Pol Sanchez Vinas | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Manuel Guinard | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-40[BP] | ||
1-1 | Pol Sanchez Vinas | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Manuel Guinard | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, A-40 | ||
3-1 | Pol Sanchez Vinas | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Manuel Guinard | 4-3 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-3 | Pol Sanchez Vinas | |
0-0 | ||
6-3 |
2 | ||
Manuel Guinard | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Pol Sanchez Vinas | |
0-0, 15-0, 40-15[BP] | ||
Manuel Guinard | 2-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Pol Sanchez Vinas | |
0-0, 30-0 | ||
Manuel Guinard | 4-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Pol Sanchez Vinas | |
0-0 | ||
Manuel Guinard | 5-1 | |
6-1 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Spain
29.09.01, 22 Godina
29.09.01, 22 Godina
Manuel Guinard vs. Pol Sanchez Vinas - Međusobni mečevi
05.09.19 | 1. kolo | Manuel Guinard | Pol Sanchez Vinas | 6-3, 6-1 | detalj meča | M25 La | zemlja |
Manuel Guinard form & Pol Sanchez Vinas form
Manuel Guinard - Posljednji mečevi
Naples Challenger - zemlja | ||||
28.03.24 1. kolo | vs. Federico Coria | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
25.03.24 kval. | vs. Guido Andreozzi | Guido Andreozzi - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Filippo Romano | 4-6, 7-64, 6-3 | detalj meča | |
Zadar Challenger - zemlja | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Adrian Andreev | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Szekesfehervar Challenger - zemlja | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Zdenek Kolar | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Matyas Fuele | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Lille Challenger - dvorana | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Titouan Droguet | 6-72, 2-6 | detalj meča | |
26.02.24 kval. | vs. Tibo Colson | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Alexis Gautier | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Glasgow Challenger - dvorana | ||||
17.02.24 Polufinale | vs. Clement Chidekh | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Nicola Kuhn | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
14.02.24 2. kolo | vs. Egor Gerasimov | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Alexander Blockx | 6-1, 5-7, 4-1, Alexander Blockx - odustajanje | detalj meča | |
Nottingham Challenger - dvorana | ||||
07.02.24 2. kolo | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 3-6, 6-3, 6-73 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Francesco Maestrelli | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
Quimper Challenger - dvorana | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Kyrian Jacquet | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
Nonthaburi 2 - tvrda | ||||
13.01.24 Finale | vs. Valentin Vacherot | 5-7, 6-75 | detalj meča | |
12.01.24 Polufinale | vs. Rio Noguchi | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
11.01.24 Četvrtfinale | vs. Brandon Holt | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
10.01.24 2. kolo | vs. Jason Jung | 6-1, 7-67 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo | vs. Christian Langmo | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Nonthaburi 1 - tvrda | ||||
01.01.24 kval. | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Credit Chaiyarin | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Hamburg Challenger - dvorana | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Tristan Lamasine | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Braga Challenger - zemlja | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Carlos Sanchez Jover | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Rennes Challenger - dvorana | ||||
13.09.23 2. kolo | vs. Richard Gasquet | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
11.09.23 1. kolo | vs. Luca Nardi | 6-4, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
Seville Challenger - zemlja | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Elias Ymer | 7-63, 5-7, 0-2, - Manuel Guinard - odustajanje | detalj meča | |
Como Challenger - zemlja | ||||
29.08.23 kval. | vs. Calvin Hemery | 6-74, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Matteo Martineau | 6-1, 6-4 | detalj meča |
Pol Sanchez Vinas - Posljednji mečevi
M25 Bagneres - tvrda | ||||
30.08.21 kval. | vs. Mikail Alimli | 3-6, 0-4, - Pol Sanchez Vinas - odustajanje | detalj meča | |
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Baptiste Zambelli | 7-5, 2-6, 10-5 | detalj meča | |
M25 Guayaquil - zemlja | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Juan Diego Rojas | 5-7, 6-2, 7-10 | detalj meča | |
M25 Portoviejo - zemlja | ||||
26.07.21 2. kolo kval. | vs. Joao Vitor Goncalves Ceolin | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Torello - tvrda | ||||
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Chanon Phunsawat | 6-73, 0-6 | detalj meča | |
M15 Loule - tvrda | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Giuseppe Tresca | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Murcia - zemlja | ||||
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Paul Valsecchi | 6-0, 1-6, 2-10 | detalj meča | |
M15 Paguera - zemlja | ||||
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Maxime Mora | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Pietro Pirolt | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Palmanova - zemlja | ||||
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Kuzey Cekirge | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Gorazd Srbljak | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Peter Sallay | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Manacor - tvrda | ||||
12.01.20 1. kolo kval. | vs. Oscar Mesquida Berg | 6-76, 3-6 | detalj meča | |
M15 Telde - zemlja | ||||
26.11.19 1. kolo | vs. Alvaro Saez-Royuela Ariza | 6-2, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
25.11.19 kval. | vs. Cameron Henricy Trigolos | 6-4, 3-6, 10-2 | detalj meča | |
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Pablo Perez Ramos | 6-74, 6-0, 10-5 | detalj meča | |
M15 Castellon - zemlja | ||||
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Pawel Juszczak | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Miguel Perez Pena | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
M15 Benicarlo - zemlja | ||||
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Francisco Cabral | 2-6, 6-3, 4-10 | detalj meča | |
M15 Getafe - tvrda | ||||
15.10.19 kval. | vs. Alberto Barroso Campos | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
14.10.19 2. kolo kval. | vs. Hans Albert Schubert | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Miguel Briega Ramos | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Sabadell - zemlja | ||||
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Maxime Mora | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Andreas Anastasis Lavdas | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Melilla - zemlja | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Alex Martinez | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
09.09.19 kval. | vs. Leonardo Catani | 6-1, 2-6, 8-10 | detalj meča | |
08.09.19 2. kolo kval. | vs. Guelfo Baldovinetti | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M25 La - zemlja | ||||
05.09.19 1. kolo | vs. Manuel Guinard | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
02.09.19 kval. | vs. Mohamed Anouar Braham | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
01.09.19 2. kolo kval. | vs. Ying Hou | 6-4, 6-4 | detalj meča |