0
10.03.04, 20 Godina
10.03.04, 20 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Serbia
12.04.02, 21 Godina
12.04.02, 21 Godina
Mal Agushi vs. Ognjen Pavlovic - Međusobni mečevi
15.05.22 | 1. kolo kval. | Mal Agushi | Ognjen Pavlovic | 6-1, 6-3 | detalj meča | M25 Ulcinj | zemlja |
Mal Agushi form & Ognjen Pavlovic form
Mal Agushi - Posljednji mečevi
M15 Sharm - tvrda | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Mikhail Dubrouski | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Renlong Pang | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Mihailo Kecojevic | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M25 Pazardzhik - zemlja | ||||
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Teo Masera | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Anthony Shumsky | 1-6, 7-5, 10-7 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. George Lazarov | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Pirot - zemlja | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Ioannis Kountourakis | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Adrian Arcon | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Lav Viskovic | 2-6, 6-0, 11-9 | detalj meča | |
M15 Sofia - zemlja | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Vasil Dimitrov | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Nicolas Herrero | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Ognjen Belic | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M25 Skopje - zemlja | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Dominique Graf | 6-4, 2-6, 3-10 | detalj meča | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Udhbhav Nersu | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Diego Ignacio Munoz Gajardo | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
M25 Kursumlijska - zemlja | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Semen Voronin | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Kursumlijska - zemlja | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandar Mihailovic | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Gretskiy | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
M15 Skopje - zemlja | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Besir Durguti | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Skopje - zemlja | ||||
06.06.22 2. kolo kval. | vs. Stefanos Sakellaridis | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Cvetan Cankov | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
M15 Ulcinj - zemlja | ||||
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Nicholas Bybel | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Shendrit Deari | 2-4, Shendrit Deari - odustajanje | detalj meča | |
M25 Ulcinj - zemlja | ||||
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Mert Ramadan | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Ognjen Pavlovic | 6-1, 6-3 | detalj meča |
Ognjen Pavlovic - Posljednji mečevi
M15 Rovinj - zemlja | ||||
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Graham Maassen | 5-7, 7-5, 8-10 | detalj meča | |
M25 Zlatibor - zemlja | ||||
26.09.23 1. kolo kval. | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 1-6, 6-4, 8-10 | detalj meča | |
M15 Pirot - zemlja | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Alen Mujakic | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Marko Indjic | 3-6, 6-3, 6-10 | detalj meča | |
M25 Skopje - zemlja | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Davud Amirov | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Achilefs Rafail Kousaridis | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Brcko - zemlja | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Dennis Dragomirov | 1-6, 6-74 | detalj meča | |
M25 Split - zemlja | ||||
17.04.23 1. kolo kval. | vs. Jan Kupcic | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Pirot - zemlja | ||||
19.09.22 2. kolo kval. | vs. George Lazarov | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Goran Zivotic | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M25 Maribor - zemlja | ||||
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Patrik Jurina | 4-6, 6-4, 4-10 | detalj meča | |
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Ivan Kremenchutskyi | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M25 Maribor - zemlja | ||||
29.08.22 2. kolo kval. | vs. Franco Roncadelli | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Zan Mark Mihovec | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Celje - zemlja | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Matija Zugic | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
M15 Novi - zemlja | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Ali Habib | 7-5, 3-6, 8-10 | detalj meča | |
M25 Ulcinj - zemlja | ||||
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Mal Agushi | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Ulcinj - zemlja | ||||
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Andre Biro | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Skopje - zemlja | ||||
27.09.21 2. kolo kval. | vs. William Ma | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Pirot - zemlja | ||||
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Stefan Skobelev | 6-72, 6-73 | detalj meča | |
M15 Zlatibor - zemlja | ||||
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Dusan Trunic | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Ulcinj - zemlja | ||||
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Leonardo Catani | 2-6, 2-6 | detalj meča |