MEČ
30.09.19 | 2. kolo kval. | Lukas Hellum Lilleengen | Thomas Brechemier | 5-7, 6-0, 10-3 | M15 Antalya | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Norway
15.11.00, 23 Godina
15.11.00, 23 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Lukas Hellum Lilleengen vs. Thomas Brechemier - Međusobni mečevi
30.09.19 | 2. kolo kval. | Lukas Hellum Lilleengen | Thomas Brechemier | 5-7, 6-0, 10-3 | detalj meča | M15 Antalya | zemlja |
Lukas Hellum Lilleengen form & Thomas Brechemier form
Lukas Hellum Lilleengen - Posljednji mečevi
M25 Faro - tvrda | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Matej Vocel | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Vila - tvrda | ||||
20.02.24 kval. | vs. Osgar O'Hoisin | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Afonso Portugal | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Tomas Curras Abasolo | 6-2, 7-64 | detalj meča | |
M15 Manacor - tvrda | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Darius Florin Pop | 6-73, 6-2, 4-10 | detalj meča | |
M15 Zahra - tvrda | ||||
12.12.23 kval. | vs. Pietro Orlando Fellin | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
11.12.23 1. kolo kval. | vs. Caspar Schuetze | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
M15 Zahra - tvrda | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Alex Knaff | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
05.12.23 kval. | vs. Rashed Nawaf | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
04.12.23 1. kolo kval. | vs. Jack Loge | 3-6, 6-3, 10-2 | detalj meča | |
M15 Zahra - tvrda | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Sidane Pontjodikromo | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Naples - zemlja | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Zhengqing Ji | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
28.02.23 kval. | vs. Arthur Bonnaud | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
27.02.23 1. kolo kval. | vs. Carlos Silvestre | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
M15 Naples - zemlja | ||||
20.02.23 1. kolo kval. | vs. Oren Vasser | 3-6, 6-0, 2-10 | detalj meča | |
M15+H Bagnoles - zemlja | ||||
25.01.23 1. kolo | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 2-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
23.01.23 kval. | vs. Maxence Rivet | 6-3, 2-6, 10-7 | detalj meča | |
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Louis Larue | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Vilnius - dvorana | ||||
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Henrik Bladelius | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
24.10.22 kval. | vs. Ye Cong Mo | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Youssef Labbene | 5-7, 6-2, 11-13 | detalj meča | |
M25 Falun - dvorana | ||||
27.09.22 1. kolo | vs. Vito Tonejc | 6-3, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
M15 Danderyd - dvorana | ||||
21.09.22 1. kolo | vs. Benjamin Hannestad | 7-65, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Davis Cup - dvorana | ||||
17.09.22 | vs. Sumit Nagal | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Budapest - tvrda | ||||
07.09.22 1. kolo | vs. Aleksandre Bakshi | 4-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
M15 Malmo - zemlja | ||||
18.08.22 2. kolo | vs. Filip Bergevi | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
17.08.22 1. kolo | vs. Arslanbek Temirhanov | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M25 Ystad - zemlja | ||||
11.08.22 2. kolo | vs. Louis Wessels | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
09.08.22 1. kolo | vs. Jesper Klov Nilsson | 6-4, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
M15 Parnu - zemlja | ||||
03.08.22 1. kolo | vs. Vilius Gaubas | 7-5, 5-7, 5-7 | detalj meča |
Thomas Brechemier - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
06.10.19 1. kolo kval. | vs. Emir Sendogan | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 7-5, 0-6, 3-10 | detalj meča | |
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Milos Nikolic | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Portugal F20 - tvrda | ||||
09.10.18 1. kolo | vs. Pedro Araujo | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Turkey F28 - zemlja | ||||
18.09.18 1. kolo | vs. Dejan Katic | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
Germany F12 - zemlja | ||||
15.08.18 1. kolo | vs. Nicolas Parizzia | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Austria F6 - zemlja | ||||
07.08.18 1. kolo | vs. Filip Duda | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Sri Lanka - zemlja | ||||
26.06.18 1. kolo | vs. Nitin Kumar Sinha | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Sri Lanka - zemlja | ||||
19.06.18 1. kolo | vs. Ignacio Carou | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Ukraine F2 - zemlja | ||||
15.05.18 1. kolo | vs. Olexiy Kolisnyk | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Tunis Challenger - zemlja | ||||
14.04.18 1. kolo kval. | vs. Gregoire Jacq | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Tunisia F12 - zemlja | ||||
28.03.18 1. kolo | vs. Louis Tessa | 4-6, 0-1, - Thomas Brechemier - odustajanje | detalj meča | |
Tunisia F9 - tvrda | ||||
08.03.18 2. kolo | vs. Francois-Arthur Vibert | 6-75, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
07.03.18 1. kolo | vs. Ken Onishi | 4-6, 7-63, 7-65 | detalj meča | |
Tunisia F8 - tvrda | ||||
28.02.18 1. kolo | vs. Sebastien Boltz | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Tunisia F3 - zemlja | ||||
24.01.18 1. kolo | vs. Gabriel Petit | 1-6, 2-5, -def. | detalj meča | |
Egypt F34 - tvrda | ||||
16.11.17 2. kolo | vs. Johan Nikles | 3-6, 6-79 | detalj meča | |
15.11.17 1. kolo | vs. Luca Castelnuovo | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Egypt F33 - tvrda | ||||
10.11.17 Četvrtfinale | vs. Viktor Durasovic | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
09.11.17 2. kolo | vs. Vladyslav Orlov | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
07.11.17 1. kolo | vs. Issam Haitham Taweel | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Monterrey Challenger - tvrda | ||||
02.10.17 kval. | vs. Emilio Gomez | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
01.10.17 2. kolo kval. | vs. David Argasinski | 6-0, 1-6, 6-0 | detalj meča | |
Orleans Challenger - dvorana | ||||
23.09.17 2. kolo kval. | vs. Mick Lescure | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Egypt F25 - zemlja | ||||
15.09.17 Četvrtfinale | vs. Johan Sebastien Tatlot | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
14.09.17 2. kolo | vs. Sergey Fomin | 6-4, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
13.09.17 1. kolo | vs. Sherif Sabry | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
France F18 - tvrda | ||||
07.09.17 2. kolo | vs. Remi Boutillier | 6-74, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
05.09.17 1. kolo | vs. Albano Olivetti | 6-4, 7-66 | detalj meča | |
Serbia F3 - zemlja | ||||
22.08.17 1. kolo | vs. Nathan Pasha | 6-4, 6-74, 4-6 | detalj meča |