MEČ
24.08.21 | kval. | Lukas Hellum Lilleengen | Antonin Stepanek | 0-6, 6-4, 10-3 | M15 Bratislava | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Norway
15.11.00, 23 Godina
15.11.00, 23 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Czech Republic
15.04.99, 24 Godina
15.04.99, 24 Godina
Lukas Hellum Lilleengen vs. Antonin Stepanek - Međusobni mečevi
24.08.21 | kval. | Lukas Hellum Lilleengen | Antonin Stepanek | 0-6, 6-4, 10-3 | detalj meča | M15 Bratislava | zemlja |
Lukas Hellum Lilleengen form & Antonin Stepanek form
Lukas Hellum Lilleengen - Posljednji mečevi
M25 Faro - tvrda | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Matej Vocel | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Vila - tvrda | ||||
20.02.24 kval. | vs. Osgar O'Hoisin | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Tomas Curras Abasolo | 6-2, 7-64 | detalj meča | |
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Afonso Portugal | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M15 Manacor - tvrda | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Darius Florin Pop | 6-73, 6-2, 4-10 | detalj meča | |
M15 Zahra - tvrda | ||||
12.12.23 kval. | vs. Pietro Orlando Fellin | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
11.12.23 1. kolo kval. | vs. Caspar Schuetze | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
M15 Zahra - tvrda | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Alex Knaff | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
05.12.23 kval. | vs. Rashed Nawaf | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
04.12.23 1. kolo kval. | vs. Jack Loge | 3-6, 6-3, 10-2 | detalj meča | |
M15 Zahra - tvrda | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Sidane Pontjodikromo | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Naples - zemlja | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Zhengqing Ji | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
28.02.23 kval. | vs. Arthur Bonnaud | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
27.02.23 1. kolo kval. | vs. Carlos Silvestre | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
M15 Naples - zemlja | ||||
20.02.23 1. kolo kval. | vs. Oren Vasser | 3-6, 6-0, 2-10 | detalj meča | |
M15+H Bagnoles - zemlja | ||||
25.01.23 1. kolo | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 2-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
23.01.23 kval. | vs. Maxence Rivet | 6-3, 2-6, 10-7 | detalj meča | |
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Louis Larue | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Vilnius - dvorana | ||||
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Henrik Bladelius | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
24.10.22 kval. | vs. Ye Cong Mo | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Youssef Labbene | 5-7, 6-2, 11-13 | detalj meča | |
M25 Falun - dvorana | ||||
27.09.22 1. kolo | vs. Vito Tonejc | 6-3, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
M15 Danderyd - dvorana | ||||
21.09.22 1. kolo | vs. Benjamin Hannestad | 7-65, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Davis Cup - dvorana | ||||
17.09.22 | vs. Sumit Nagal | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Budapest - tvrda | ||||
07.09.22 1. kolo | vs. Aleksandre Bakshi | 4-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
M15 Malmo - zemlja | ||||
18.08.22 2. kolo | vs. Filip Bergevi | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
17.08.22 1. kolo | vs. Arslanbek Temirhanov | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M25 Ystad - zemlja | ||||
11.08.22 2. kolo | vs. Louis Wessels | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
09.08.22 1. kolo | vs. Jesper Klov Nilsson | 6-4, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
M15 Parnu - zemlja | ||||
03.08.22 1. kolo | vs. Vilius Gaubas | 7-5, 5-7, 5-7 | detalj meča |
Antonin Stepanek - Posljednji mečevi
M25 Prague - dvorana | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Sizya Ernest Kivanda | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Ricany - zemlja | ||||
01.09.21 1. kolo | vs. Uladzimir Ignatik | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
31.08.21 kval. | vs. Noel Larwig | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
30.08.21 2. kolo kval. | vs. Ivan Kazakov | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Jasza Szajrych | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
M15 Bratislava - zemlja | ||||
24.08.21 kval. | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 6-0, 4-6, 3-10 | detalj meča | |
23.08.21 1. kolo kval. | vs. Dominik Thuri Nagy | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
M15 Gdynia - zemlja | ||||
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Dominik Nazaruk | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Most - zemlja | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Antonin Bolardt | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Jablonec - zemlja | ||||
18.05.21 kval. | vs. Titouan Droguet | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Daniel Paty | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Adam Januska | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M25 Prague - zemlja | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Yann Wojcik | 6-4, 4-6, 4-10 | detalj meča | |
M15 Milovice - dvorana | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Robin Stanek | 6-4, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
12.11.19 kval. | vs. Egor Novikov | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
11.11.19 1. kolo kval. | vs. Kristian Kubik | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Prague - dvorana | ||||
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Marek Gengel | 7-63, 4-6, 2-10 | detalj meča | |
M15 Opava - tepih | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Petr Michnev | 3-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
30.10.19 1. kolo | vs. Daniel Siniakov | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
29.10.19 kval. | vs. Dominik Rys | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Jaroslav Smedek | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Liberec - tepih | ||||
24.10.19 2. kolo | vs. Michal Dembek | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
22.10.19 1. kolo | vs. Martin Krumich | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M25 Pardubice - zemlja | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Adam Pavlasek | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M25+H Jablonec - zemlja | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Peter Torebko | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Prague - zemlja | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Marek Gengel | 7-5, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
13.05.19 kval. | vs. Patrik Hartmeier | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
Czech Republic - dvorana | ||||
29.11.18 2. kolo | vs. Michal Konecny | 7-64, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
28.11.18 1. kolo | vs. Jakob Aichhorn | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
27.11.18 kval. | vs. Michal Bisko | 6-2, 6-4 | detalj meča |