MEČ
17.09.19 | kval. | Luciano Carraro | Alex Barrena | 6-75, 6-1, 10-3 | M15 Buenos | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Luciano Carraro | Alex Barrena | |
1. servis % | 52/68 (76%) | 53/80 (66%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 35/52 (67%) | 27/53 (51%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 7/16 (44%) | 9/27 (33%) |
Osvojene break-lopte | 6/12 (50%) | 3/7 (43%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 44/80 (55%) | 26/68 (38%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 86/148 (58%) | 62/148 (42%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 2 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Luciano Carraro | 0-0 | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
1-0 | Alex Barrena | |
0-0, 0-15, 30-30 | ||
Luciano Carraro | 1-1 | |
0-0 | ||
2-1 | Alex Barrena | |
Luciano Carraro | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Alex Barrena | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
Luciano Carraro | 2-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-4 | Alex Barrena | |
0-0 | ||
Luciano Carraro | 4-4 | |
5-4 | Alex Barrena | |
0-0, 15-0, 40-15[BP], 40-A, 40-40, 40-A | ||
Luciano Carraro | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-6 | Alex Barrena | |
0-0 | ||
Luciano Carraro | 6-6 | |
0-0, 0-2, 1-4, 2-4, 2-6, 3-6, 4-6, 5-6 | ||
6-75 |
2 | ||
0-0 | Alex Barrena | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Luciano Carraro | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Alex Barrena | |
0-0, 15-15, 40-30[BP], 40-40 | ||
3-1 | Alex Barrena | |
0-0 | ||
Luciano Carraro | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Alex Barrena | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
3 | ||
10-3 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Luciano Carraro vs. Alex Barrena - Međusobni mečevi
17.09.19 | kval. | Luciano Carraro | Alex Barrena | 6-75, 6-1, 10-3 | detalj meča | M15 Buenos | zemlja |
Luciano Carraro form & Alex Barrena form
Luciano Carraro - Posljednji mečevi
M15 Bragado - zemlja | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Mateo Del Pino | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Carlos Maria Zarate | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M15 Punta - zemlja | ||||
21.03.24 1. kolo | vs. Lautaro Agustin Falabella | 4-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
M15 Punta - zemlja | ||||
14.03.24 1. kolo | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
M25 Tucuman - zemlja | ||||
27.02.24 kval. | vs. Felipe Pagnacco | 6-3, 3-6, 6-10 | detalj meča | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Damian Frutos | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Concepcion - zemlja | ||||
14.12.23 Četvrtfinale | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
13.12.23 2. kolo | vs. Nicolas Bruna | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
11.12.23 1. kolo | vs. Juan Manuel La Serna | 6-3, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
M15 Concepcion - zemlja | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
05.12.23 1. kolo | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
28.10.23 Polufinale | vs. Daniel Michalski | 0-6, 0-3, - Luciano Carraro - odustajanje | detalj meča | |
28.10.23 Četvrtfinale | vs. Nerman Fatic | 0-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
25.10.23 2. kolo | vs. Andrea Gola | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Miljan Zekic | 6-2, 3-6, 7-66 | detalj meča | |
23.10.23 kval. | vs. Filip Duda | 6-2, 2-6, 10-8 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Niccolo Dessi | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
18.10.23 2. kolo | vs. Giovanni Fonio | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Luca Potenza | 6-4, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
16.10.23 kval. | vs. Filip Duda | 6-1, 2-6, 11-9 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
09.10.23 kval. | vs. Gian Marco Ortenzi | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Leonardo Mazzucchelli | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
25.09.23 kval. | vs. Gilles Arnaud Bailly | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Leonardo Malgaroli | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Giovanni Oradini | 6-0, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
18.09.23 kval. | vs. Leonardo Malgaroli | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Davide Pozzi | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25 Pozzuoli - tvrda | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Gianluca Di Nicola | 1-6, 6-74 | detalj meča | |
M25 Lesa - zemlja | ||||
21.08.23 kval. | vs. Federico Campana | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Yash Chaurasia | 6-2, 6-1 | detalj meča |
Alex Barrena - Posljednji mečevi
M25 Tucuman - zemlja | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Nicolas Zanellato | 4-6, - Alex Barrena - odustajanje | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Mateo Del Pino | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Villa - zemlja | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Alexander Stater | 4-6, 7-64, 3-6 | detalj meča | |
M25 Punta - zemlja | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Gonzalo Villanueva | 6-4, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Fermin Tenti | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Cordoba - zemlja | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Thiago Agustin Tirante | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Piracicaba Challenger - zemlja | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Edoardo Lavagno | 2-6, 7-60, 2-6 | detalj meča | |
29.01.24 kval. | vs. Ignacio Monzon | 3-6, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Marcelo Zormann | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Tigre Challenger - zemlja | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Damien Wenger | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Gonzalo Bueno | 4-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
M15 Santa - zemlja | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Franco Roncadelli | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
M15 Santa - zemlja | ||||
26.11.23 Finale | vs. Valerio Aboian | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
25.11.23 Polufinale | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 1-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Franco Roncadelli | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Igor Gimenez | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Juan Manuel La Serna | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Lima 2 - zemlja | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Alvaro Guillen Meza | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Guayaquil Challenger - zemlja | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Hugo Dellien | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
30.10.23 kval. | vs. Carlos Taberner | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Angel Diaz Jalil | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Santa Fe - zemlja | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Mariano Navone | 7-67, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
16.10.23 kval. | vs. Gastao Elias | 6-3, 4-6, 4-0, Gastao Elias - odustajanje | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Ignacio Monzon | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
09.10.23 kval. | vs. Gonzalo Villanueva | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Nick Hardt | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M25 Mendoza - zemlja | ||||
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Ignacio Buse | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Mateo Del Pino | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
03.10.23 1. kolo | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Bogota Challenger - zemlja | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 1-6, 3-6 | detalj meča |