MEČ
01.12.20 | 1. kolo | Lorenzo Claverie | Daniele Capecchi | 6-1, 6-2 | M15 Monastir | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Lorenzo Claverie | Daniele Capecchi | |
1. servis % | 32/51 (63%) | 23/39 (59%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 21/32 (66%) | 12/23 (52%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 13/19 (68%) | 8/16 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 19/39 (49%) | 17/51 (33%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 53/90 (59%) | 37/90 (41%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 3 |
Asovi | 3 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Lorenzo Claverie | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Daniele Capecchi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Lorenzo Claverie | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Daniele Capecchi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lorenzo Claverie | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-0 | Daniele Capecchi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Lorenzo Claverie | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Daniele Capecchi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Lorenzo Claverie | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Daniele Capecchi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lorenzo Claverie | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Daniele Capecchi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Lorenzo Claverie | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Daniele Capecchi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Lorenzo Claverie | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Lorenzo Claverie vs. Daniele Capecchi - Međusobni mečevi
01.12.20 | 1. kolo | Lorenzo Claverie | Daniele Capecchi | 6-1, 6-2 | detalj meča | M15 Monastir | tvrda |
Lorenzo Claverie form & Daniele Capecchi form
Lorenzo Claverie - Posljednji mečevi
M25 Zapopan - zemlja | ||||
13.10.23 Polufinale | vs. Victor Lilov | - | detalj meča | |
12.10.23 Četvrtfinale | vs. Juan Carlos Manuel Aguilar | 6-1, 1-0, Juan Carlos Manuel Aguilar - odustajanje | detalj meča | |
11.10.23 2. kolo | vs. Luciano Doria | 7-65, 7-63 | detalj meča | |
10.10.23 1. kolo | vs. Joao Vitor Goncalves Ceolin | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Campinas Challenger - zemlja | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Dutra Da Silva | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Bogota Challenger - zemlja | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Renzo Olivo | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
26.09.23 1. kolo | vs. Gonzalo Lama | 7-63, 7-65 | detalj meča | |
25.09.23 kval. | vs. Ignacio Buse | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Mateus Alves | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
M25 Sintra - tvrda | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Jaime Faria | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
M25 Sintra - tvrda | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Leopold Zima | 6-4, 6-74, 4-6 | detalj meča | |
M25 Idanha - tvrda | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Dan Added | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
29.08.23 1. kolo | vs. Michele Ribecai | 7-63, 6-4 | detalj meča | |
M25 Idanha - tvrda | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Christian Langmo | 7-64, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
M25 Decatur - tvrda | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Alexander Petrov | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Irvine - tvrda | ||||
30.06.23 Četvrtfinale | vs. Quinn Vandecasteele | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
29.06.23 2. kolo | vs. Gage Brymer | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
28.06.23 1. kolo | vs. Kousuke Ogura | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Los - tvrda | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Quinn Vandecasteele | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 San - tvrda | ||||
18.06.23 Finale | vs. Blaise Bicknell | 3-6, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
17.06.23 Polufinale | vs. Alexander Kotzen | 6-2, 7-66 | detalj meča | |
16.06.23 Četvrtfinale | vs. Rohan Murali | 5-7, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
15.06.23 2. kolo | vs. Ryan Seggerman | 6-3, 6-74, 7-65 | detalj meča | |
14.06.23 1. kolo | vs. Kousuke Ogura | 7-63, 7-66 | detalj meča | |
13.06.23 kval. | vs. Isaiah Strode | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Stefano Liokossis | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 San - tvrda | ||||
05.06.23 1. kolo kval. | vs. Trevor Svajda | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Huntsville - zemlja | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Sekou Bangoura | 6-4, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Pensacola - zemlja | ||||
19.05.23 Četvrtfinale | vs. Roberto Cid Subervi | 7-64, 4-6, 6-75 | detalj meča | |
18.05.23 1. kolo | vs. Tennys Sandgren | 6-73, 6-4, 6-1 | detalj meča |
Daniele Capecchi - Posljednji mečevi
M25 Rome - zemlja | ||||
30.05.23 1. kolo | vs. Riccardo Balzerani | 1-6, 7-66, 4-6 | detalj meča | |
M25 Reggio - zemlja | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Andrea Guerrieri | 7-64, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
18.04.23 1. kolo | vs. Adam Moundir | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
13.04.23 2. kolo | vs. Yanaki Milev | 7-65, 6-75, 1-6 | detalj meča | |
12.04.23 1. kolo | vs. Johannes Haerteis | 4-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Opatija - zemlja | ||||
24.03.23 Četvrtfinale | vs. Sergi Perez Contri | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
23.03.23 2. kolo | vs. Dusan Obradovic | 3-6, 7-63, 6-2 | detalj meča | |
22.03.23 1. kolo | vs. Bor Artnak | 6-1, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
M15 Rovinj - zemlja | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Cezar Cretu | 5-7, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
15.03.23 1. kolo | vs. Michele Ribecai | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Porec - zemlja | ||||
11.03.23 Četvrtfinale | vs. Luca Castagnola | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
11.03.23 Polufinale | vs. Dino Prizmic | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
09.03.23 2. kolo | vs. Martin Landaluce | 2-6, 6-3, 6-0 | detalj meča | |
07.03.23 1. kolo | vs. Matic Kriznik | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
M25 Torello - tvrda | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
10.02.23 Četvrtfinale | vs. Boris Pokotilov | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
09.02.23 2. kolo | vs. Ji Hoon Son | 6-73, 7-61, 6-2 | detalj meča | |
08.02.23 1. kolo | vs. Pierre Delage | 6-1, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
03.02.23 Četvrtfinale | vs. Leonardo Rossi | 6-74, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
02.02.23 2. kolo | vs. Jaime Caldes | 6-1, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
01.02.23 1. kolo | vs. Nathan Seateun | 6-4, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
M25 Nussloch - tepih | ||||
25.01.23 1. kolo | vs. Jan Choinski | 3-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
17.10.22 1. kolo | vs. Luigi Sorrentino | 4-6, 6-72 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
14.10.22 2. kolo | vs. Lukas Neumayer | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
11.10.22 1. kolo | vs. Filippo Speziali | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
01.10.22 Polufinale | vs. Zura Tkemaladze | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
30.09.22 Četvrtfinale | vs. Leonardo Rossi | 6-3, 7-62 | detalj meča | |
29.09.22 2. kolo | vs. Gabriele Bosio | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
28.09.22 1. kolo | vs. Daniel Little | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
25.09.22 Finale | vs. Dominik Boehler | 7-65, Dominik Boehler - odustajanje | detalj meča |