MEČ
06.10.21 | 1. kolo | Lohithaksha Bathrinath | Lukas Neumayer | 7-5, 1-6, 7-5 | M15 Monastir | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Lohithaksha Bathrinath | Lukas Neumayer | |
1. servis % | 69/114 (61%) | 61/88 (69%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 45/69 (65%) | 40/61 (66%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 17/45 (38%) | 13/27 (48%) |
Osvojene break-lopte | 5/9 (56%) | 6/12 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 35/88 (40%) | 52/114 (46%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 97/202 (48%) | 105/202 (52%) |
Dvostruke pogreške | 5 | 1 |
Asovi | 8 | 2 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Lohithaksha Bathrinath | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Lukas Neumayer | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Lohithaksha Bathrinath | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-2 | Lukas Neumayer | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Lohithaksha Bathrinath | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-3 | Lukas Neumayer | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Lohithaksha Bathrinath | 2-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-4 | Lukas Neumayer | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Lohithaksha Bathrinath | 3-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-5 | Lukas Neumayer | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lohithaksha Bathrinath | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-5 | Lukas Neumayer | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Lohithaksha Bathrinath | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Lukas Neumayer | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Lohithaksha Bathrinath | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-2 | Lukas Neumayer | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Lohithaksha Bathrinath | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-4 | Lukas Neumayer | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Lohithaksha Bathrinath | 1-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-6 |
3 | ||
0-0 | Lukas Neumayer | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Lohithaksha Bathrinath | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Lukas Neumayer | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lohithaksha Bathrinath | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Lukas Neumayer | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Lohithaksha Bathrinath | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Lukas Neumayer | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Lohithaksha Bathrinath | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-3 | Lukas Neumayer | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Lohithaksha Bathrinath | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-5 | Lukas Neumayer | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Lohithaksha Bathrinath | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
7-5 |
India
25.07.00, 23 Godina
25.07.00, 23 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Lohithaksha Bathrinath vs. Lukas Neumayer - Međusobni mečevi
06.10.21 | 1. kolo | Lohithaksha Bathrinath | Lukas Neumayer | 7-5, 1-6, 7-5 | detalj meča | M15 Monastir | tvrda |
Lohithaksha Bathrinath form & Lukas Neumayer form
Lohithaksha Bathrinath - Posljednji mečevi
M15 Chandigarh - tvrda | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Rohan Mehra | 6-2, 4-6, 9-11 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Rishiraj Shekhawat | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M25 New - tvrda | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Abhinav Sanjeev Shanmugam | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Chennai Challenger - tvrda | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Enzo Wallart | 6-72, 2-6 | detalj meča | |
M25 Chennai - tvrda | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Yunseok Jang | 7-5, 2-6, 3-10 | detalj meča | |
M25 Mandya - tvrda | ||||
08.01.24 kval. | vs. Madhwin Kamath | 4-6, 6-4, 6-10 | detalj meča | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Sai Karteek Reddy Ganta | 5-7, 6-2, 10-5 | detalj meča | |
M25 Kalaburagi - tvrda | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Oges Theyjo Jaya Prakash | 6-4, 1-6, 4-10 | detalj meča | |
M25 Mumbai - tvrda | ||||
20.11.23 1. kolo kval. | vs. Rohan Mehra | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Kigali - zemlja | ||||
11.09.23 kval. | vs. Arthur Laborde | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Abdoul Shakur Malick | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M25 Kigali - zemlja | ||||
04.09.23 kval. | vs. Arthur Laborde | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Manishimwe Emmanuel Manishimwe | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M15 Chennai - tvrda | ||||
03.04.23 kval. | vs. Ranjeet Virali-Murugesan | 1-6, 6-2, 6-10 | detalj meča | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Krishna Teja Raja | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M25 Mysuru - tvrda | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Siddharth Vishwakarma | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Lucknow - tvrda | ||||
21.03.23 kval. | vs. Faisal Qamar | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Jacob Bradshaw | 7-5, 1-2, Jacob Bradshaw - odustajanje | detalj meča | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Guhan Rajan | 6-4, 4-6, 10-6 | detalj meča | |
M25 New - tvrda | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Chirag Duhan | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Indore - tvrda | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Sai Karteek Reddy Ganta | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Al - tvrda | ||||
02.11.22 1. kolo | vs. Kristjan Tamm | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Al - tvrda | ||||
26.10.22 1. kolo | vs. William Jansen | 1-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
M15 Maputo - tvrda | ||||
11.10.22 1. kolo | vs. Taym Alazmeh | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Maputo - tvrda | ||||
05.10.22 1. kolo | vs. Jonathan Baron | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
M15 Jakarta - tvrda | ||||
17.08.22 1. kolo | vs. Moerani Bouzige | 1-6, 0-1, - Lohithaksha Bathrinath - odustajanje | detalj meča | |
M15 Jakarta - tvrda | ||||
10.08.22 1. kolo | vs. Ryota Tanuma | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
09.08.22 kval. | vs. Krittin Koaykul | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
08.08.22 2. kolo kval. | vs. David Agung Susanto | 4-6, 7-5, 10-7 | detalj meča | |
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Azuma Visaya | 4-6, 6-4, 10-5 | detalj meča |
Lukas Neumayer - Posljednji mečevi
Oeiras 3 - zemlja | ||||
15.04.24 kval. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 3-3, - Lukas Neumayer - odustajanje | detalj meča | |
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Alexis Gautier | 6-2, 7-63 | detalj meča | |
Split Challenger - zemlja | ||||
10.04.24 2. kolo | vs. Zsombor Piros | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
09.04.24 1. kolo | vs. Mathys Erhard | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Barcelona Challenger - zemlja | ||||
02.04.24 1. kolo | vs. Bernabe Zapata Miralles | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Zadar Challenger - zemlja | ||||
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Jonas Forejtek | 3-6, 6-1, 4-6 | detalj meča | |
20.03.24 2. kolo | vs. Dominic Thiem | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Mathys Erhard | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Szekesfehervar Challenger - zemlja | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-1, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Tenerife 3 - tvrda | ||||
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Martin Landaluce | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. August Holmgren | 6-3, 6-75, 6-4 | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Stefano Travaglia | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Tenerife 2 - tvrda | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Raul Brancaccio | 6-3, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
16.02.24 2. kolo | vs. Svyatoslav Gulin | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Daniel Merida Aguilar | 1-6, 6-77 | detalj meča | |
15.02.24 1. kolo | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 5-7, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Punta Del - zemlja | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Facundo Bagnis | 3-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
Tigre Challenger - zemlja | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 6-1, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
10.01.24 2. kolo | vs. Gianluca Mager | 6-3, 6-77, 4-6 | detalj meča | |
08.01.24 1. kolo | vs. Carlos Sanchez Jover | 7-66, 6-3 | detalj meča | |
Maspalomas Challenger - zemlja | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Timo Stodder | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Guayaquil Challenger - zemlja | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Roman Andres Burruchaga | 7-5, 0-6, 4-6 | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Alvaro Guillen Meza | 6-4, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
Curitiba Challenger - zemlja | ||||
25.10.23 2. kolo | vs. Roman Andres Burruchaga | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
23.10.23 1. kolo | vs. Vit Kopriva | 6-0, 7-64 | detalj meča | |
Santa Fe - zemlja | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Felipe Meligeni Alves | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Jozef Kovalik | 7-65, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Bad Waltersdorf - zemlja | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Ergi Kirkin | 5-7, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
Szczecin Challenger - zemlja | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Flavio Cobolli | 3-6, 6-1, 6-74 | detalj meča | |
12.09.23 1. kolo | vs. Facundo Diaz Acosta | 5-7, 6-4, 6-2 | detalj meča |