MEČ
31.10.16 | 1. kolo | Linus Frost | Simen Sunde Bratholm | 5-7, 6-4, 6-0 | Norway F3 | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Linus Frost | Simen Sunde Bratholm | |
1. servis % | 53/88 (60%) | 52/84 (62%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 41/53 (77%) | 34/52 (65%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 19/35 (54%) | 18/32 (56%) |
Osvojene break-lopte | 4/8 (50%) | 1/7 (14%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 32/84 (38%) | 28/88 (32%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 92/172 (53%) | 80/172 (47%) |
Dvostruke pogreške | 5 | 4 |
Asovi | 4 | 3 |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Norway
04.03.99, 25 Godina
04.03.99, 25 Godina
Linus Frost vs. Simen Sunde Bratholm - Međusobni mečevi
31.10.16 | 1. kolo | Linus Frost | Simen Sunde Bratholm | 5-7, 6-4, 6-0 | detalj meča | Norway F3 | dvorana |
Linus Frost form & Simen Sunde Bratholm form
Linus Frost - Posljednji mečevi
M25 Sunderland - dvorana | ||||
24.02.20 kval. | vs. Karl Friberg | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Elliott Farmer | 5-1, Elliott Farmer - odustajanje | detalj meča | |
M15 Oberhaching - dvorana | ||||
17.02.20 kval. | vs. Blake Ellis | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Lukas Artner | 5-0, Lukas Artner - odustajanje | detalj meča | |
16.02.20 2. kolo kval. | vs. Karlo Cubelic | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
17.12.19 kval. | vs. Luigi Sorrentino | 6-72, 3-6 | detalj meča | |
16.12.19 2. kolo kval. | vs. Takuya Kureoka | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
15.12.19 1. kolo kval. | vs. Anze Arh | Anze Arh - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
13.12.19 1. kolo | vs. Marco Bortolotti | 6-3, 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Olomouc - tepih | ||||
15.10.19 kval. | vs. Dominik Recek | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
15.10.19 1. kolo | vs. Zsombor Piros | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Jiri Novak (2001) | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
M25 Falun - dvorana | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Sandro Kopp | 4-6, 7-64, 3-6 | detalj meča | |
M25 Stockholm - dvorana | ||||
24.09.19 kval. | vs. Robin Thour | 6-75, - Linus Frost - odustajanje | detalj meča | |
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Jakob Arvidsson Ehn | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25+H Plaisir - dvorana | ||||
19.09.19 2. kolo | vs. Valentin Royer | 0-4, - Linus Frost - odustajanje | detalj meča | |
18.09.19 1. kolo | vs. Gianni Mina | 6-4, 2-6, 7-5 | detalj meča | |
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Tristan Da Lio | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
16.09.19 kval. | vs. Joffrey De Schepper | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Lofo Ramiaramanan | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M25+H Mulhouse - dvorana | ||||
10.09.19 1. kolo | vs. Gregoire Jacq | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
09.09.19 kval. | vs. Mischa Lanz | 7-5, 2-6, 10-6 | detalj meča | |
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Alexandre Aubriot | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Kalmar - zemlja | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Marius Ruzgas | 7-63, 6-75, 6-75 | detalj meča | |
M15 Karlskrona - zemlja | ||||
07.05.19 1. kolo | vs. Simon Yitbarek | 6-73, 6-77 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
16.04.19 1. kolo | vs. Mike Urbanija | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
10.04.19 1. kolo | vs. Clement Larriere | 6-72, 6-72 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
02.04.19 1. kolo | vs. Lorenzo Bocchi | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Oslo - dvorana | ||||
05.03.19 1. kolo | vs. Marek Jaloviec | 2-6, 1-2, - Linus Frost - odustajanje | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
20.02.19 1. kolo | vs. Fajing Sun | 4-6, 5-7 | detalj meča |
Simen Sunde Bratholm - Posljednji mečevi
Davis Cup - tvrda | ||||
03.02.18 Rubber 1 | vs. Mohamed Safwat | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Egypt F3 - tvrda | ||||
27.01.18 1. kolo kval. | vs. Daniele Capecchi | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Tunisia F38 - zemlja | ||||
05.12.17 1. kolo | vs. Evan Hoyt | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Tunisia F37 - zemlja | ||||
27.11.17 2. kolo kval. | vs. Alejandro Garcia | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
Estonia F4 - dvorana | ||||
07.11.17 1. kolo | vs. Kristjan Tamm | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
06.11.17 1. kolo kval. | vs. Valtteri Ahti | 7-5, 5-7, 6-1 | detalj meča | |
06.11.17 kval. | vs. Ville-Petteri Ahti | 6-1, 5-7, 6-79 | detalj meča | |
Estonia F2 - tepih | ||||
23.10.17 1. kolo kval. | vs. Philipp Klimov | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Sweden F4 - dvorana | ||||
02.10.17 1. kolo kval. | vs. Christian Samuelsson | 3-6, 6-72 | detalj meča | |
Sweden F3 - dvorana | ||||
27.09.17 2. kolo | vs. Tallon Griekspoor | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
25.09.17 1. kolo | vs. David Jorda Sanchis | 6-2, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
25.09.17 1. kolo kval. | vs. Gustav Wogen | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
25.09.17 kval. | vs. Jonathan Stenberg | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Belgium F12 - zemlja | ||||
06.09.17 2. kolo | vs. Marvin Netuschil | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
04.09.17 1. kolo | vs. Eduardo Peralta-Tello | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Portugal F9 - tvrda | ||||
26.06.17 2. kolo kval. | vs. Johannes Foss Abrahamsen | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Renato Van Veggel | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
26.06.17 kval. | vs. Benard Bruno Nkomba | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
France F8 - tvrda | ||||
17.04.17 1. kolo kval. | vs. Hugo Schott | 7-69, 6-75, 3-6 | detalj meča | |
Davis Cup - dvorana | ||||
09.04.17 | vs. August Holmgren | 6-74, 5-7 | detalj meča | |
Davis Cup - dvorana | ||||
05.02.17 | vs. Rudolfs Mednis | 5-7, 7-65, 7-66 | detalj meča | |
Norway F3 - dvorana | ||||
31.10.16 1. kolo | vs. Linus Frost | 7-5, 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Norway F2 - dvorana | ||||
26.10.16 2. kolo | vs. Gianluigi Quinzi | 6-3, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
24.10.16 1. kolo | vs. Farris Fathi Gosea | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Norway F1 - dvorana | ||||
20.10.16 Četvrtfinale | vs. Lucas Miedler | 7-65, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
19.10.16 2. kolo | vs. Fredrik Ask | 2-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
18.10.16 1. kolo | vs. Fabrizio Ornago | 6-2, 7-63 | detalj meča | |
Norway F3 - dvorana | ||||
02.11.15 1. kolo kval. | vs. Nicolas Podesta | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Norway F2 - dvorana | ||||
26.10.15 1. kolo kval. | vs. Sebastian Meum | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
26.10.15 kval. | vs. Rana-Roop Singh Bhullar | 2-6, 3-6 | detalj meča |