Izrael
12.12.02, 21 Godina
12.12.02, 21 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
12.06.00, 23 Godina
12.06.00, 23 Godina
Lev Levyatov vs. Shahar Gabay - Međusobni mečevi
15.05.22 | 1. kolo kval. | Lev Levyatov | Shahar Gabay | 6-1, 6-4 | detalj meča | M15 Akko | tvrda |
31.10.21 | 1. kolo kval. | Lev Levyatov | Shahar Gabay | 6-1, 6-0 | detalj meča | M25 Meitar | tvrda |
Lev Levyatov form & Shahar Gabay form
Lev Levyatov - Posljednji mečevi
M25 Sharm - tvrda | ||||
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Dmitrii Vasilev | 3-6, 0-3, - Lev Levyatov - odustajanje | detalj meča | |
M15 Raanana - tvrda | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Amit Shamash | 6-2, 3-6, 10-8 | detalj meča | |
30.07.23 2. kolo kval. | vs. Raz Katz | 7-5, 0-6, 11-13 | detalj meča | |
M25 Netanya - tvrda | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Sean Kamyshev | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Jerusalem - tvrda | ||||
31.10.22 2. kolo kval. | vs. Tom Sorin | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
M25 Afula - tvrda | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Tom Abelevich | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Amit Cohen | 7-5, 0-6, 6-10 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Shay Bar Menahem | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Herzlia - tvrda | ||||
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Mark Neyelov | 3-6, 6-3, 5-10 | detalj meča | |
M15 Kfar - tvrda | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Yoni Bidny | 5-7, 6-74 | detalj meča | |
M15 Castelo - tvrda | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Luis Miguel Saraiva | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Idanha - tvrda | ||||
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Guilherme Sousa Severin | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Idanha - tvrda | ||||
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Areg Stepanian | 6-3, 4-6, 2-10 | detalj meča | |
M15 Raanana - tvrda | ||||
20.06.22 2. kolo kval. | vs. Cihan Akay | 6-4, 2-6, 5-10 | detalj meča | |
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Shunsuke Wakita | 6-3, 4-6, 10-7 | detalj meča | |
M15 Raanana - tvrda | ||||
13.06.22 2. kolo kval. | vs. Max Benaim | 1-6, 6-75 | detalj meča | |
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Ilan London Menache | 6-1, 3-6, 10-8 | detalj meča | |
M25 Netanya - tvrda | ||||
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Ben Chetewy Ungar | 6-73, 6-4, 8-10 | detalj meča | |
M15 Akko - tvrda | ||||
17.05.22 kval. | vs. Eduardo Cohen | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Ben Chetewy Ungar | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Shahar Gabay | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Ainius Sabaliauskas | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Shunsuke Wakita | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
14.03.22 2. kolo kval. | vs. Kristjan Tamm | 6-74, 5-7 | detalj meča | |
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Roy Hobbs | 6-4, 2-6, 10-7 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
07.03.22 1. kolo kval. | vs. Joao Pedro Drumond Ribeiro | 6-75, 6-2, 10-8 | detalj meča | |
07.03.22 2. kolo kval. | vs. Tom Gentzsch | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Valentin Kopeikin | 6-4, 3-6, 4-10 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Luka Todorovic | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
16.01.22 1. kolo kval. | vs. Jurriaan Bol | 3-6, 3-6 | detalj meča |
Shahar Gabay - Posljednji mečevi
M25 Sharm - tvrda | ||||
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Gianluca Cadenasso | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Ahmed Hesham | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M15 Constanta - zemlja | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Vladimir Anatol Grintescu | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
18.12.22 1. kolo kval. | vs. Pavlo Rezoglazov | 3-6, 7-5, 7-10 | detalj meča | |
M25 Jerusalem - tvrda | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Zohar Yaniv | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Afula - tvrda | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Aaron Cohen | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. George Tsivadze | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Valerio Perruzza | 4-6, 6-76 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
03.10.22 1. kolo kval. | vs. Ainius Sabaliauskas | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Casablanca - zemlja | ||||
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Ghouse Ali Faisal | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
M15 Casablanca - zemlja | ||||
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Samih El Azouar | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Herzlia - tvrda | ||||
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Photos Photiades (2003) | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Raanana - tvrda | ||||
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Oleg Stepanenko | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
M15 Raanana - tvrda | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Yevhenii Bondarenko | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Netanya - tvrda | ||||
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Asaf Friedler | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Akko - tvrda | ||||
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Lev Levyatov | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Adrian Bodmer | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Marat Sharipov (RUS) | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Dominique Graf | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
07.03.22 1. kolo kval. | vs. Kirill Mishkin | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Marcel Kamrowski | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Massimiliano Zanardi | 6-3, 2-6, 7-10 | detalj meča | |
M25 Afula - tvrda | ||||
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Mark Neyelov | 6-3, 3-6, 5-10 | detalj meča | |
M25 Meitar - tvrda | ||||
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Lev Levyatov | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Pretoria - tvrda | ||||
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Sahar Simon | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Johannesburg - tvrda | ||||
20.09.21 2. kolo kval. | vs. Robbie Arends | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
19.09.21 1. kolo kval. | vs. George Gregoriou | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M25 Johannesburg - tvrda | ||||
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Neil Oberleitner | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Telavi - zemlja | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Sergey Bolotov | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Telavi - zemlja | ||||
26.07.21 1. kolo kval. | vs. Danial Rakhmatullayev | 1-6, 2-6 | detalj meča |