MEČ
15.06.21 | kval. | Leopold Zima | Mirko Martinez | 7-5, 6-4 | M15 Genova | zemlja |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Leopold Zima | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Mirko Martinez | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Leopold Zima | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-2 | Mirko Martinez | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Leopold Zima | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-2 | Mirko Martinez | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Leopold Zima | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-4 | Mirko Martinez | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Leopold Zima | 3-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-5 | Mirko Martinez | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Leopold Zima | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-5 | Mirko Martinez | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Leopold Zima | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Mirko Martinez | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Leopold Zima | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Mirko Martinez | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Leopold Zima | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-3 | Mirko Martinez | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Leopold Zima | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-4 | Mirko Martinez | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Leopold Zima | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-4 | Mirko Martinez | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Leopold Zima vs. Mirko Martinez - Međusobni mečevi
15.06.21 | kval. | Leopold Zima | Mirko Martinez | 7-5, 6-4 | detalj meča | M15 Genova | zemlja |
Leopold Zima form & Mirko Martinez form
Leopold Zima - Posljednji mečevi
M15 Telde - zemlja | ||||
08.04.24 kval. | vs. Kuang Qing Xu | 3-6, 6-1, 5-10 | detalj meča | |
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Rodrigo Mora Clement | 7-612, 6-3 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
02.04.24 kval. | vs. Yannik Kelm | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
01.04.24 2. kolo kval. | vs. Emanuele Turconi | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Twan Van Zijl | 6-4, 7-63 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Alen Mujakic | 6-1, 4-6, 8-10 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
12.03.24 kval. | vs. Stefan Peter Hampe | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Ben Chetewy Ungar | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Gregorio Biondolillo | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M25 Quinta - tvrda | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Keegan Smith | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
05.03.24 2. kolo kval. | vs. Ivan Lopez | 7-66, 6-3 | detalj meča | |
05.03.24 kval. | vs. Gabriel Decamps | 7-5, 6-77, 10-8 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Manuel Almeida | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Oberhaching - dvorana | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Florian Broska | 2-6, 6-76 | detalj meča | |
12.02.24 kval. | vs. Matej Vocel | 6-3, 6-73, 10-3 | detalj meča | |
11.02.24 2. kolo kval. | vs. Mischa Lanz | 2-6, 6-2, 10-5 | detalj meča | |
M25 Nussloch - tepih | ||||
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Daniel Masur | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
25.01.24 2. kolo | vs. Kirill Kivattsev | 6-4, 2-6, 7-66 | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. John Echeverria | 6-4, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
22.01.24 kval. | vs. Karlo Cubelic | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
21.01.24 2. kolo kval. | vs. Gabriel Moroder | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M15 Cadolzburg - tepih | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Michael Agwi | 4-6, 6-78 | detalj meča | |
17.01.24 1. kolo | vs. Ioannis Kountourakis | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Maia Challenger - zemlja | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Miguel Damas | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Vale - tvrda | ||||
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Henrique Rocha | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Alexey Vatutin | 6-3, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Pietro Pampanin | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
M25 Vale - tvrda | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Tiago Boschmans | 4-6, 6-1, 10-12 | detalj meča | |
M25 Trnava - dvorana | ||||
06.11.23 1. kolo kval. | vs. Aleksander Chayka | 6-2, 6-73, 5-10 | detalj meča | |
M15 Selva - dvorana | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Adrian Oetzbach | 3-6, 4-6 | detalj meča |
Mirko Martinez - Posljednji mečevi
Lyon Challenger - zemlja | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Eric Vanshelboim | 4-6, 6-4, 6-73 | detalj meča | |
M15 Brcko - zemlja | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Sebastian Sorger | 1-6, 1-4, - Mirko Martinez - odustajanje | detalj meča | |
M15 Doboj - zemlja | ||||
13.05.23 2. kolo | vs. Matej Dodig | 2-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
13.05.23 Četvrtfinale | vs. Sebastian Sorger | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
10.05.23 1. kolo | vs. Andrej Nedic | 6-3, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
06.05.23 Polufinale | vs. Yshai Oliel | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
05.05.23 Četvrtfinale | vs. Peter Benjamin Privara | 5-7, 7-64, 6-2 | detalj meča | |
04.05.23 2. kolo | vs. Alexandr Binda | 3-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
03.05.23 1. kolo | vs. Gino Romano | 3-6, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M25 Angers - zemlja | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Timo Legout | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
04.04.23 1. kolo | vs. Deney Wassermann | 6-72, 4-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
31.03.23 Četvrtfinale | vs. Peter Heller | 1-6, 7-612, 2-6 | detalj meča | |
30.03.23 2. kolo | vs. Hanwen Li | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
29.03.23 1. kolo | vs. Elio Jose Ribeiro Lago | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Biel Challenger - dvorana | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Kirill Kivattsev | 6-4, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Porec - zemlja | ||||
12.03.23 Finale | vs. Dino Prizmic | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
11.03.23 Četvrtfinale | vs. Tommaso Compagnucci | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
11.03.23 Polufinale | vs. Riccardo Balzerani | 7-66, 6-4 | detalj meča | |
09.03.23 2. kolo | vs. Victorio Marquiselli | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
08.03.23 1. kolo | vs. Edouard Villoslada | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
M15 Oberhaching - dvorana | ||||
15.02.23 1. kolo | vs. Tom Gentzsch | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Grenoble - dvorana | ||||
07.02.23 1. kolo | vs. Kirill Kivattsev | 3-6, 7-67, 3-6 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
26.01.23 2. kolo | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
25.01.23 1. kolo | vs. Sergo Sikharulidze | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Andria Challenger - dvorana | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Arthur Fils | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Coquimbo 2 - zemlja | ||||
17.10.22 kval. | vs. Sumit Nagal | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Amador Salazar | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Rio De - zemlja | ||||
10.10.22 kval. | vs. Mariano Navone | 6-73, 1-6 | detalj meča | |
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Matias Zukas | 6-2, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
Campinas Challenger - zemlja | ||||
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Remy Bertola | 6-2, 1-6, 4-6 | detalj meča |