MEČ
09.03.20 | 1. kolo kval. | Leonardo Civita-Telles | Grigoriy Korobeynikov | 6-2, 6-4 | M15 Loule | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Brazil
14.11.95, 28 Godina
14.11.95, 28 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Uzbekistan
07.09.98, 25 Godina
07.09.98, 25 Godina
Leonardo Civita-Telles vs. Grigoriy Korobeynikov - Međusobni mečevi
09.03.20 | 1. kolo kval. | Leonardo Civita-Telles | Grigoriy Korobeynikov | 6-2, 6-4 | detalj meča | M15 Loule | tvrda |
Leonardo Civita-Telles form & Grigoriy Korobeynikov form
Leonardo Civita-Telles - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Cagan Celik | - | detalj meča | |
M15 Santo - tvrda | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Facundo Mena | 6-3, 3-6, 6-74 | detalj meča | |
14.11.23 kval. | vs. Jake Bhangdia | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Josiah Lawrence | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Janio Villanueva Quintana | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Santo - tvrda | ||||
11.11.23 2. kolo | vs. Roberto Cid Subervi | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Tim Ruehl | 6-0, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
07.11.23 2. kolo kval. | vs. Diego Ignacio Munoz Gajardo | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
07.11.23 kval. | vs. Stepan Mruzek | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
M15 Villa - zemlja | ||||
02.11.23 1. kolo | vs. Nicolas Bruna | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
31.10.23 kval. | vs. Francisco Pini | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Federico Aguilar Cardozo | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Dikenstein | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M25 Lajeado - zemlja | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
11.10.23 1. kolo | vs. Francisco Pini | 6-1, 3-0, Francisco Pini - odustajanje | detalj meča | |
M25 Sintra - tvrda | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Martin Damm | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
12.09.23 kval. | vs. Diogo Marques | 4-6, 6-4, 10-8 | detalj meča | |
11.09.23 1. kolo kval. | vs. Francesco Paschetto | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Joao Antonio | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M25 Sintra - tvrda | ||||
06.09.23 kval. | vs. Christian Lerby | 6-4, 5-7, 7-10 | detalj meča | |
05.09.23 2. kolo kval. | vs. James Mackinlay | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Ian Luca Cervantes Tomas | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
05.10.21 2. kolo kval. | vs. Nikolas Moceanu | 6-4, 3-4, - Leonardo Civita-Telles - odustajanje | detalj meča | |
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Oscar Matias Leiva Biason | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
29.09.21 1. kolo | vs. Federico Agustin Gomez | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
24.09.21 Četvrtfinale | vs. Osgar O'Hoisin | 5-7, 6-2, 5-7 | detalj meča | |
24.09.21 2. kolo | vs. Christian Langmo | 6-75, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
21.09.21 1. kolo | vs. Seita Watanabe | 6-3, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
M25 Sintra - tvrda | ||||
07.09.21 kval. | vs. Francisco Cabral | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
06.09.21 2. kolo kval. | vs. Jaime Faria | 6-1, 6-2 | detalj meča |
Grigoriy Korobeynikov - Posljednji mečevi
M25 Nur - dvorana | ||||
02.03.22 1. kolo | vs. Matvey Minin | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Nur - dvorana | ||||
21.02.22 1. kolo kval. | vs. Maxim Ratniuk | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Nules - zemlja | ||||
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Juan Carlos Garcia Garcia | 6-3, 4-6, 9-11 | detalj meča | |
M15 Madrid - zemlja | ||||
25.10.21 2. kolo kval. | vs. Pedro Rodenas | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Asier Meneses Perny | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Girona - zemlja | ||||
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Kuzey Cekirge | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Platja - zemlja | ||||
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Giuseppe Tresca | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Platja - zemlja | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Edas Butvilas | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Xativa - zemlja | ||||
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Xavi Matas Ortega | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Lawrence Bataljin | 5-7, 6-2, 10-8 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
01.06.21 kval. | vs. Yaraslav Shyla | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
31.05.21 1. kolo kval. | vs. Rail Ibragimov | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
25.05.21 kval. | vs. Olimjon Nabiev | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
24.05.21 1. kolo kval. | vs. Arystanbek Kaparov | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Benicarlo - zemlja | ||||
23.11.20 1. kolo kval. | vs. Alexander Weis | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Loule - tvrda | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Leonardo Civita-Telles | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Faro - tvrda | ||||
02.03.20 1. kolo kval. | vs. Marvin Moeller | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
11.02.20 1. kolo kval. | vs. Leyton Rivera | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Kazuki Shimizu | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Martin Van Der Meerschen | 3-6, 0-4, - Grigoriy Korobeynikov - odustajanje | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Martin Dimitrov | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Castellon - zemlja | ||||
05.11.19 kval. | vs. Luis Diego Chavez Villalpando | 6-4, 3-6, 7-10 | detalj meča | |
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Filippo Giovannini | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Luis Faria | 6-2, 3-0, Luis Faria - odustajanje | detalj meča | |
M15 Nules - zemlja | ||||
28.10.19 2. kolo kval. | vs. Juan Ignacio Alcalde | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Pablo Archiles Tena | 1-6, 7-64, 10-7 | detalj meča | |
M15 Bukhara - tvrda | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Sergey Shipilov | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Karshi - tvrda | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Sanjar Fayziev | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
09.10.19 1. kolo | vs. Martin Borisiouk | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
08.10.19 kval. | vs. Timur Sottimov | 2-6, 6-4, 13-11 | detalj meča |