MEČ
15.08.21 | 1. kolo kval. | Leonardo Rossi | Michelangelo Zvech Flaborea Mreule | 6-2, 6-2 | M15 Warmbad | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Italy
31.01.00, 24 Godina
31.01.00, 24 Godina
Leonardo Rossi vs. Michelangelo Zvech Flaborea Mreule - Međusobni mečevi
15.08.21 | 1. kolo kval. | Leonardo Rossi | Michelangelo Zvech Flaborea Mreule | 6-2, 6-2 | detalj meča | M15 Warmbad | zemlja |
Leonardo Rossi form & Michelangelo Zvech Flaborea Mreule form
Leonardo Rossi - Posljednji mečevi
M15 Sharm - tvrda | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Giles Hussey | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Federico Bondioli | 6-4, 3-1, Federico Bondioli - odustajanje | detalj meča | |
M15 Rovinj - zemlja | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Oleksandr Ovcharenko | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Lannion - dvorana | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Theo Papamalamis | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Clement Lemire | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M25 Trento - dvorana | ||||
20.02.24 kval. | vs. Mae Malige | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Leonardo Taddia | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Glasgow Challenger - dvorana | ||||
12.02.24 kval. | vs. Daniel Cox | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Jacopo Berrettini | 7-61, 7-66 | detalj meča | |
M15 Grenoble - dvorana | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Luc Fomba | 1-6, 6-3, 9-11 | detalj meča | |
M15 Veigy - tepih | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Arthur Bouquier | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
16.12.23 2. kolo | vs. Robin Bertrand | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
12.12.23 1. kolo | vs. Stefan Frljanic | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Omni Kumar | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Yshai Oliel | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Selva - dvorana | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Alessandro Pecci | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Tuncay Duran | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
27.09.23 1. kolo | vs. Adam Bojkovic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25 Sharm - tvrda | ||||
22.09.23 Četvrtfinale | vs. Kris Van Wyk | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
21.09.23 2. kolo | vs. Mukund Sasikumar | 3-6, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. David Quayle | 4-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25 Pozzuoli - tvrda | ||||
15.09.23 Četvrtfinale | vs. Remy Bertola | 6-0, 5-7, 1-6 | detalj meča | |
14.09.23 2. kolo | vs. Riccardo Balzerani | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
12.09.23 1. kolo | vs. Giorgio Ricca | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Cassis Challenger - tvrda | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. August Holmgren | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
M15 Forli - zemlja | ||||
30.08.23 2. kolo | vs. Luca Giacomini | 4-6, 6-77 | detalj meča | |
28.08.23 1. kolo | vs. Gabriele Maria Noce | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
M15 Caslano - zemlja | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Yannik Steinegger | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
M15 Hyvinkaa - zemlja | ||||
05.08.23 Četvrtfinale | vs. Lewie Lane | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
05.08.23 Polufinale | vs. Maxence Rivet | 6-71, 3-6 | detalj meča |
Michelangelo Zvech Flaborea Mreule - Posljednji mečevi
M15 Opatija - zemlja | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Vuk Radjenovic | 6-77, 0-6 | detalj meča | |
M15 Rovinj - zemlja | ||||
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Yvo Panak | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Porec - zemlja | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Tilen Kovac | 6-72, 1-6 | detalj meča | |
M25 Maribor - zemlja | ||||
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Tino Kovacic | - Michelangelo Zvech Flaborea Mreule - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
Trieste Challenger - zemlja | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Akira Santillan | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Celje - zemlja | ||||
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Jonas Trinker | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Store - zemlja | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Miha Vetrih | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Maribor - zemlja | ||||
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Davide Ferrarolli | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Maribor - zemlja | ||||
29.08.22 2. kolo kval. | vs. Jiri Jenicek | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Aldin Jasarevic | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Celje - zemlja | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Sergo Sikharulidze | 6-1, 1-6, 6-10 | detalj meča | |
M25 Radomlje - zemlja | ||||
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Nicolas Bruna | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Litija - zemlja | ||||
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Edoardo Zanada | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Velenje - zemlja | ||||
04.07.22 2. kolo kval. | vs. Jiri Barnat | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
03.07.22 1. kolo kval. | vs. Luka Miklavcic | 3-6, 6-4, 10-8 | detalj meča | |
M15 Warmbad - zemlja | ||||
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Frederic Vogeli | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
M25 Opatija - zemlja | ||||
21.03.22 2. kolo kval. | vs. Benedikt Emesz | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Ivan Randjelovic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25 Porec - zemlja | ||||
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Petar Jovanovic | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Warmbad - zemlja | ||||
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Leonardo Rossi | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Velenje - zemlja | ||||
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Lun Obrul | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Rovinj - zemlja | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Kristijan Juhas | 0-6, 1-6 | detalj meča |