MEČ
21.03.22 | 2. kolo kval. | Kokoro Isomura | Myroslav Bondar | 6-1, 6-1 | M15 Antalya | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Kokoro Isomura | Myroslav Bondar | |
1. servis % | 32/52 (62%) | 19/38 (50%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 23/32 (72%) | 10/19 (53%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/20 (50%) | 5/19 (26%) |
Osvojene break-lopte | 5/5 (100%) | 0/4 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 23/38 (61%) | 19/52 (37%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 56/90 (62%) | 34/90 (38%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 2 |
Asovi | 0 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Kokoro Isomura | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Myroslav Bondar | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Kokoro Isomura | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Myroslav Bondar | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Kokoro Isomura | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-1 | Myroslav Bondar | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Kokoro Isomura | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Myroslav Bondar | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Kokoro Isomura | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Myroslav Bondar | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Kokoro Isomura | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Myroslav Bondar | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Kokoro Isomura | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Myroslav Bondar | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-1 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Ukraine
17.11.02, 21 Godina
17.11.02, 21 Godina
Kokoro Isomura vs. Myroslav Bondar - Međusobni mečevi
21.03.22 | 2. kolo kval. | Kokoro Isomura | Myroslav Bondar | 6-1, 6-1 | detalj meča | M15 Antalya | zemlja |
Kokoro Isomura form & Myroslav Bondar form
Kokoro Isomura - Posljednji mečevi
M15 Tsukuba - tvrda | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Tsung-Hao Huang | 2-6, 6-4, 6-0 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Shunsuke Nakagawa | 6-3, 4-6, 6-0 | detalj meča | |
M15 Hinode - tvrda | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Stefanos Sakellaridis | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Yuta Kikuchi | 4-6, 7-63, 6-1 | detalj meča | |
M25 Traralgon - tvrda | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Andre Ilagan | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Traralgon - tvrda | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. James McCabe | 6-72, 2-6 | detalj meča | |
Burnie 2 - tvrda | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Calum Puttergill | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Burnie 1 - tvrda | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Shintaro Imai | 6-2, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
29.01.24 kval. | vs. Jesse Delaney | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Alexander Klintcharov | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Yanagawa - tvrda | ||||
22.12.23 2. kolo | vs. Sanhui Shin | 3-6, 7-5, 6-75 | detalj meča | |
21.12.23 1. kolo | vs. Kosuke Morita | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
M15 Kuala - tvrda | ||||
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Yeongseok Jeong | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Thantub Suksumrarn | 6-3, Thantub Suksumrarn - odustajanje | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Daniel Leong Prickett | 6-3, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
M15 Ipoh - tvrda | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Yuta Kawahashi | 3-6, 6-1, 0-6 | detalj meča | |
M15 Kuching - tvrda | ||||
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Alexey Zakharov | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Takuya Kumasaka | 6-3, 3-6, 7-62 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M25 Cairns - tvrda | ||||
13.10.23 Četvrtfinale | vs. Blake Mott | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
12.10.23 2. kolo | vs. Shuichi Sekiguchi | 6-4, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
10.10.23 1. kolo | vs. Tom Evans | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
M25 Cairns - tvrda | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Jeremy Beale | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Darwin - tvrda | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Scott Jones | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Darwin - tvrda | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Moerani Bouzige | 7-5, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
13.09.23 1. kolo | vs. Tai Sach | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M25 Sapporo - tvrda | ||||
08.09.23 Četvrtfinale | vs. Naoki Nakagawa | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
07.09.23 2. kolo | vs. Ryota Tanuma | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
05.09.23 1. kolo | vs. Daiki Yoshimura | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M25 Jakarta - tvrda | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. S D Prajwal Dev | 3-6, 6-75 | detalj meča |
Myroslav Bondar - Posljednji mečevi
M15 Sharm - tvrda | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Davud Amirov | 6-74, 0-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Chukang Wang | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Gian Marco Ortenzi | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
08.02.23 1. kolo | vs. Maks Lukman | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
18.12.22 1. kolo kval. | vs. Chang-Lin Tsai | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
11.12.22 1. kolo kval. | vs. Filippo Mondini | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
04.12.22 1. kolo kval. | vs. George Gregoriou | 6-4, 2-6, 6-10 | detalj meča | |
M25 Heraklion - tvrda | ||||
21.11.22 2. kolo kval. | vs. Ammar Elamin | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Alexandros Anastasiou | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M25 Heraklion - tvrda | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Pietro Pampanin | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Kfar - tvrda | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Vladimir Bazilevskiy | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Tbilisi - tvrda | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Adebola Obasoto | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Raanana - tvrda | ||||
22.06.22 1. kolo | vs. Daniil Glinka | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
21.06.22 kval. | vs. Ben Chetewy Ungar | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
20.06.22 2. kolo kval. | vs. Itay Feigin | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Sean Kamyshev | 2-6, 6-4, 10-4 | detalj meča | |
M15 Raanana - tvrda | ||||
13.06.22 2. kolo kval. | vs. Alex Zuckerman | 1-6, 6-73 | detalj meča | |
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Yarden Cauly | 6-3, 3-6, 10-7 | detalj meča | |
M25 Netanya - tvrda | ||||
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Asaf Friedler | 6-3, 5-7, 3-10 | detalj meča | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Eskander Guryev | 0-6, 7-63, 10-7 | detalj meča | |
M15 Akko - tvrda | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Ben Weintraub | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
17.05.22 kval. | vs. Vasilios Caripi | 6-1, 1-6, 11-9 | detalj meča | |
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Asaf Friedler | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Eitan Dray | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
02.05.22 2. kolo kval. | vs. Lorenzo Gagliardo | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Ege Uzun | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
25.04.22 2. kolo kval. | vs. Jorge Martinez Martinez | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Austin Hoole | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Peetu Pohjola | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Mert Ramadan | 4-6, 2-6 | detalj meča |