Germany
13.01.98, 26 Godina
17445 $
13.01.98, 26 Godina
17445 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
United Kingdom
23.06.97, 26 Godina
23.06.97, 26 Godina
Karlo Cubelic vs. Jack Gibbens - Međusobni mečevi
16.10.22 | 1. kolo kval. | Jack Gibbens | Karlo Cubelic | 7-67, 7-64 | detalj meča | M25 Glasgow | dvorana |
29.03.21 | 2. kolo kval. | Karlo Cubelic | Jack Gibbens | 6-3, 6-4 | detalj meča | M15 Sharm | tvrda |
Karlo Cubelic form & Jack Gibbens form
Karlo Cubelic - Posljednji mečevi
M15 Heraklion - tvrda | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Milan Welte | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Georgios Dimitriou | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Markus Malaszszak | 6-3, 3-6, 5-10 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Hugo Delaunay | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Drew Van Orderlain | 6-2, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Gian Matias Di Natale | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
05.03.24 kval. | vs. Robin Boeckli | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Roman Ruenger | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M25 Nussloch - tepih | ||||
22.01.24 kval. | vs. Leopold Zima | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
21.01.24 2. kolo kval. | vs. Nino Toto | 7-60, 6-1 | detalj meča | |
M15 Cadolzburg - tepih | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Max Hans Rehberg | 6-4, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
15.01.24 kval. | vs. David Eichenseher | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Emil Rast | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Vadym Konovchuk | 1-2, - Karlo Cubelic - odustajanje | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Matteo Meneghetti | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Jiri Barnat | 0-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
21.11.23 kval. | vs. Daniil Savelev | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Pavel Kravchenko | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Theertha Shashank Macherla | 6-1, 3-0, Theertha Shashank Macherla - odustajanje | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Nicolas Ifi | 6-0, 4-6, 8-10 | detalj meča | |
M25 Sarreguemines - tepih | ||||
23.10.23 kval. | vs. Patrick Zahraj | 6-4, 3-6, 7-10 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Quentin Marchal | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Villers - dvorana | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Arthur Nagel | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Nicolas Ifi | 5-7, 6-1, 10-4 | detalj meča | |
16.10.23 kval. | vs. Daniel De Jonge | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Koszalin - zemlja | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Lewie Lane | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Allershausen - zemlja | ||||
30.08.23 kval. | vs. Mark Wallner | 6-3, 2-6, 7-10 | detalj meča | |
29.08.23 1. kolo kval. | vs. Stefan Peter Hampe | 4-6, 6-2, 10-5 | detalj meča | |
M15 Trier - zemlja | ||||
21.08.23 kval. | vs. Torben Steinorth | 4-6, 6-0, 6-10 | detalj meča | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Tim Pauly | 6-1, 6-1 | detalj meča |
Jack Gibbens - Posljednji mečevi
M25 Sunderland - dvorana | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Marcus Walters | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Glasgow - dvorana | ||||
23.10.23 kval. | vs. James Beaven | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Siim Troost | 4-6, 7-66, 10-8 | detalj meča | |
M25 Aldershot - tvrda | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Jake Van Emburgh | 6-3, 3-6, 4-10 | detalj meča | |
M25 Nottingham - tvrda | ||||
24.04.23 1. kolo kval. | vs. Johannes Ingildsen | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
M25 Glasgow - dvorana | ||||
17.10.22 kval. | vs. Eric Morris | 4-6, 7-5, 4-10 | detalj meča | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Karlo Cubelic | 7-67, 7-64 | detalj meča | |
M25 Sheffield - dvorana | ||||
04.10.22 1. kolo | vs. Mark Lajal | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
03.10.22 kval. | vs. Tadas Babelis | 7-5, 4-6, 14-12 | detalj meča | |
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Finn Lester | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M25 Aldershot - tvrda | ||||
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Hamish Stewart | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Nottingham - trava | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Joseph Newman-Billington | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Nottingham - trava | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Billy Blaydes | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Roehampton - trava | ||||
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Finn Murgett | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Nottingham - tvrda | ||||
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Hugo Coquelin | 5-7, 7-62, 3-10 | detalj meča | |
M25 Portimao - tvrda | ||||
07.03.22 2. kolo kval. | vs. Vojtech Vlkovsky | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Juan Pablo Canas Garcia | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25 Faro - tvrda | ||||
28.02.22 2. kolo kval. | vs. Matthew Beecher | 3-6, 6-3, 7-10 | detalj meča | |
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Noah Merre | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
M25 Glasgow - dvorana | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Matthew Rankin | 6-75, 6-3, 9-11 | detalj meča | |
M25 Shrewsbury - dvorana | ||||
07.02.22 kval. | vs. Johannes Ingildsen | 1-6, 6-76 | detalj meča | |
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Llewelyn Bevan | 4-6, 6-4, 10-2 | detalj meča | |
M25 Loughborough - dvorana | ||||
24.01.22 kval. | vs. Harry Wendelken | 3-6, 6-77 | detalj meča | |
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Matthew Beecher | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
M25 Bath - dvorana | ||||
10.01.22 kval. | vs. Ben Jones | 6-73, 1-6 | detalj meča | |
09.01.22 1. kolo kval. | vs. Billy Blaydes | 7-66, 6-4 | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
13.10.21 1. kolo | vs. Matic Spec | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
06.10.21 kval. | vs. Hans Christian Bustiman Gonzalez | 6-4, 1-6, 3-10 | detalj meča | |
05.10.21 2. kolo kval. | vs. Diego Bustamante | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Alex Jones | 6-4, 6-2 | detalj meča |