Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
11.03.00, 24 Godina
11.03.00, 24 Godina
Julius Tverijonas vs. Oz Daniel - Međusobni mečevi
01.10.18 | kval. | Julius Tverijonas | Oz Daniel | 6-3, 6-2 | detalj meča | Israel F12 | tvrda |
Julius Tverijonas form & Oz Daniel form
Julius Tverijonas - Posljednji mečevi
Vilnius Challenger - dvorana | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Ergi Kirkin | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Vilnius - dvorana | ||||
17.01.23 1. kolo | vs. Alexandros Skorilas | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
02.11.22 1. kolo | vs. Terence Atmane | 7-63, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
01.11.22 kval. | vs. Filippo Mondini | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
31.10.22 2. kolo kval. | vs. Alexander Chepik | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Parnu - dvorana | ||||
25.10.22 kval. | vs. Jack Karlsson Wistrand | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
24.10.22 1. kolo kval. | vs. Tommy Hellstrom | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Vilnus Challenger - dvorana | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. David Poljak | 2-6, 6-1, 1-6 | detalj meča | |
M15 Warmbad - zemlja | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Lucas Krainer | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Vilnius - dvorana | ||||
18.01.22 1. kolo | vs. Henri Squire | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
17.01.22 kval. | vs. Oskar Antinheimo | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
M15 Chornomorsk - zemlja | ||||
03.09.21 Četvrtfinale | vs. Yan Bondarevskiy | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
02.09.21 2. kolo | vs. Roman Boychuk | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
31.08.21 1. kolo | vs. Beibit Zhukayev | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Gdynia - zemlja | ||||
10.08.21 kval. | vs. Alexis Canter | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
09.08.21 2. kolo kval. | vs. Dominik Recek | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Parnu - zemlja | ||||
04.08.21 1. kolo | vs. Alexander Kotzen | 6-3, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
M15 Tbilisi - tvrda | ||||
19.05.21 1. kolo | vs. Aleksandr Braynin | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
17.06.20 1. kolo | vs. Mikelis Libietis | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Davis Cup - dvorana | ||||
06.03.20 | vs. Joao Sousa | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Sunderland - dvorana | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Eduardo Struvay | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
24.02.20 kval. | vs. Ben Jones | 6-76, 6-4, 10-8 | detalj meča | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. David Quayle | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M25 Glasgow - dvorana | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Anton Matusevich | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
17.02.20 kval. | vs. George Davies | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Oscar Weightman | 6-1, 5-7, 10-6 | detalj meča | |
M25 Barnstaple - dvorana | ||||
10.02.20 kval. | vs. Daniel Little | 1-6, 2-4, - Julius Tverijonas - odustajanje | detalj meča | |
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Cheraag Bajwa | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M25 Tavira - tvrda | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. Alexandre Muller | 5-7, 0-3, - Julius Tverijonas - odustajanje | detalj meča | |
02.10.19 1. kolo | vs. Afonso Salgado | 6-3, 6-0 | detalj meča |
Oz Daniel - Posljednji mečevi
Israel F14 - tvrda | ||||
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Yankel Zemel | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Israel F13 - tvrda | ||||
08.10.18 1. kolo | vs. Yannai Barkai | 6-3, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Israel F12 - tvrda | ||||
01.10.18 kval. | vs. Julius Tverijonas | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Edan Bakshi | 6-3, 4-6, 7-64 | detalj meča | |
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Inbar Shiloah | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
Portugal F14 - tvrda | ||||
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Henrique Wojciechowski Osorio | 2-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
Georgia F2 - zemlja | ||||
16.07.18 2. kolo kval. | vs. Saida'Lo Saidkarimov | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Stephan Drugan | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Israel F11 - tvrda | ||||
27.06.18 1. kolo | vs. Noah Schachter | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Israel F10 - tvrda | ||||
18.06.18 kval. | vs. Itay Shpindler | 6-3, 4-6, 1-3, - Oz Daniel - odustajanje | detalj meča | |
17.06.18 2. kolo kval. | vs. Costantinos Christoforou | 4-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Israel F9 - tvrda | ||||
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Aleksei Khomich | 6-3, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Israel F8 - tvrda | ||||
03.06.18 2. kolo kval. | vs. Alon Elia | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Ronen Mashiach | 6-2, Ronen Mashiach - odustajanje | detalj meča | |
Israel F6 - tvrda | ||||
06.05.18 2. kolo kval. | vs. Dor Wertheimer | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Israel F5 - tvrda | ||||
01.05.18 1. kolo | vs. Clement Larriere | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Israel F4 - tvrda | ||||
22.04.18 1. kolo kval. | vs. Nevo Gabriely | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Israel F18 - tvrda | ||||
12.12.17 1. kolo | vs. Yshai Oliel | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Israel F14 - tvrda | ||||
23.10.17 2. kolo kval. | vs. Nikolay Kolobaev | 7-5, 2-6, 7-66 | detalj meča | |
23.10.17 kval. | vs. Barnaby Smith | 6-71, 4-6 | detalj meča | |
Israel F13 - tvrda | ||||
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Tommaso Metti | 4-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
Israel F12 - tvrda | ||||
26.06.17 2. kolo kval. | vs. Omer Yeshaya | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Christos Kyrillou | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Israel F11 - tvrda | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. James Allemby | 3-6, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
Spain F16 - zemlja | ||||
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Oscar Mancineiras Cornella | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Israel F7 - tvrda | ||||
15.05.17 2. kolo kval. | vs. Keivon Tabrizi | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Adam Levi | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Israel F6 - tvrda | ||||
08.05.17 1. kolo kval. | vs. Helman Volkats | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
08.05.17 2. kolo kval. | vs. Maciej Nowak | 2-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
Israel F5 - tvrda | ||||
01.05.17 1. kolo kval. | vs. Mihail Khaldeev | 6-1, 6-1 | detalj meča |