MEČ
10.03.20 | kval. | Julian Ocleppo | Jakob Aichhorn | 6-0, 6-3 | M15 Porec | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Julian Ocleppo | Jakob Aichhorn | |
1. servis % | 43/56 (77%) | 34/51 (67%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 30/43 (70%) | 16/34 (47%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 7/13 (54%) | 7/17 (41%) |
Osvojene break-lopte | 5/11 (45%) | 1/7 (14%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 28/51 (55%) | 19/56 (34%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 65/107 (61%) | 42/107 (39%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 1 |
Asovi | 3 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Julian Ocleppo | 0-0 | |
0-0, 30-0 | ||
1-0 | Jakob Aichhorn | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-40, A-40[BP] | ||
Julian Ocleppo | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Jakob Aichhorn | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Julian Ocleppo | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Jakob Aichhorn | |
0-0, 0-15, A-40[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Julian Ocleppo | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Jakob Aichhorn | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Julian Ocleppo | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Jakob Aichhorn | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
Julian Ocleppo | 3-1 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-1 | Jakob Aichhorn | |
0-0 | ||
Julian Ocleppo | 4-2 | |
4-3 | Jakob Aichhorn | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Austria
22.09.98, 25 Godina
12798 $
22.09.98, 25 Godina
12798 $
Julian Ocleppo vs. Jakob Aichhorn - Međusobni mečevi
10.03.20 | kval. | Julian Ocleppo | Jakob Aichhorn | 6-0, 6-3 | detalj meča | M15 Porec | zemlja |
Julian Ocleppo form & Jakob Aichhorn form
Julian Ocleppo - Posljednji mečevi
M25 Monastir - tvrda | ||||
02.12.23 Polufinale | vs. Alexis Gautier | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Aziz Ouakaa | 2-6, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Laurent Lokoli | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Matej Dodig | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M25 Monastir - tvrda | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Erik Arutiunian | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Augsburg Challenger - zemlja | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Christoph Negritu | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Todi Challenger - zemlja | ||||
16.08.23 2. kolo | vs. Giovanni Fonio | 3-6, 7-65, 4-6 | detalj meča | |
15.08.23 1. kolo | vs. Roman Andres Burruchaga | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
14.08.23 kval. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Federico Iannaccone | 6-1, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
Cordenons Challenger - zemlja | ||||
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Sebastian Dominko | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
San Benedetto - zemlja | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Albert Ramos-Vinolas | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
10.07.23 kval. | vs. Federico Zeballos | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Benito Massacri | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Troyes Challenger - zemlja | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Emilien Voisin | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
Modena Challenger - zemlja | ||||
27.06.23 1. kolo | vs. Salvatore Caruso | 4-6, 6-3, 0-6 | detalj meča | |
26.06.23 kval. | vs. Mathias Bourgue | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Duje Ajdukovic | 6-1, 7-65 | detalj meča | |
M25 Cattolica - zemlja | ||||
22.06.23 Četvrtfinale | vs. Gonzalo Bueno | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
21.06.23 2. kolo | vs. Leopold Zima | 7-64, 6-0 | detalj meča | |
20.06.23 1. kolo | vs. Luca Fantini | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Frascati - zemlja | ||||
11.06.23 Finale | vs. Stefano Napolitano | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
10.06.23 Polufinale | vs. Enrico Dalla Valle | 5-7, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
09.06.23 Četvrtfinale | vs. Francesco Forti | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
08.06.23 2. kolo | vs. Federico Iannaccone | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
06.06.23 1. kolo | vs. Andrea Militi Ribaldi | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M25 Rome - zemlja | ||||
30.05.23 1. kolo | vs. Stefano Napolitano | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
29.05.23 kval. | vs. Lucio Carnevalle | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
28.05.23 2. kolo kval. | vs. Giulio Genovesi | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M25 Reggio - zemlja | ||||
20.05.23 Finale | vs. Jay Clarke | 3-6, 4-6 | detalj meča |
Jakob Aichhorn - Posljednji mečevi
M15 Allershausen - zemlja | ||||
31.08.21 kval. | vs. Benito Sanchez Martinez | 2-6, 1-0, - Jakob Aichhorn - odustajanje | detalj meča | |
M15 Bad - zemlja | ||||
25.08.21 1. kolo | vs. Alessandro Pecci | 2-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
M15 Warmbad - zemlja | ||||
20.08.21 Četvrtfinale | vs. Alexander Weis | 1-6, 6-0, 2-6 | detalj meča | |
19.08.21 2. kolo | vs. Neil Oberleitner | 6-1, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
18.08.21 1. kolo | vs. Ignacio Carou | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
17.08.21 kval. | vs. Jaka Protic Zakelj | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
16.08.21 2. kolo kval. | vs. Giacomo Gobbi | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Lukas Rohseano | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M25 Telfs - zemlja | ||||
13.07.21 kval. | vs. Daniel Paty | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
12.07.21 2. kolo kval. | vs. Julius Ratt | 6-4, 7-62 | detalj meča | |
Salzburg Anif - zemlja | ||||
06.07.21 1. kolo | vs. Jiri Lehecka | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Anif - zemlja | ||||
26.08.20 1. kolo | vs. Enrico Dalla Valle | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Vogau - zemlja | ||||
16.08.20 1. kolo kval. | vs. Igor Sijsling | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
13.07.20 1. kolo | vs. Kris Krawcewicz | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Porec - zemlja | ||||
10.03.20 kval. | vs. Julian Ocleppo | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Eduard Vlasceanu | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Luka Veselic | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Trnava - dvorana | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Karlis Ozolins | 6-4, 6-74, 3-6 | detalj meča | |
25.02.20 kval. | vs. Mihailo Popovic | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
24.02.20 1. kolo kval. | vs. Michael Gloeckler | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
M15 Oberhaching - dvorana | ||||
17.02.20 kval. | vs. Mirko Martinez | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Noah Thurner | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
16.02.20 2. kolo kval. | vs. Tadija Radovanovic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25 Nussloch - tepih | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Johannes Haerteis | 2-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
20.01.20 2. kolo kval. | vs. Torben Steinorth | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
20.01.20 kval. | vs. Mattia Bellucci | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Moritz Hoffmann | 5-7, 6-3, 10-8 | detalj meča | |
M15 Milovice - dvorana | ||||
14.11.19 2. kolo | vs. Andrew Paulson | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
12.11.19 1. kolo | vs. Daniel Siniakov | 7-64, 6-0 | detalj meča | |
M15 Prague - dvorana | ||||
05.11.19 kval. | vs. Marek Gengel | 5-7, 7-5, 8-10 | detalj meča |