MEČ
02.07.12 | 2. kolo | Juan Vazquez-Valenzuela | Roberto Cid Subervi | 1-6, 6-3, 6-3 | Argentina F16 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Juan Vazquez-Valenzuela vs. Roberto Cid Subervi - Međusobni mečevi
09.07.12 | 1. kolo | Juan Vazquez-Valenzuela | Roberto Cid Subervi | 7-63, 5-7, 6-2 | detalj meča | Argentina F17 | zemlja |
02.07.12 | 2. kolo | Juan Vazquez-Valenzuela | Roberto Cid Subervi | 1-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | Argentina F16 | zemlja |
Juan Vazquez-Valenzuela form & Roberto Cid Subervi form
Juan Vazquez-Valenzuela - Posljednji mečevi
Israel F6 - tvrda | ||||
11.03.13 1. kolo | vs. Patrik Rosenholm | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Israel F5 - tvrda | ||||
04.03.13 1. kolo | vs. Arsenije Zlatanovic | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Israel F4 - tvrda | ||||
25.02.13 1. kolo | vs. Miliaan Niesten | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Argentina F28 - zemlja | ||||
03.12.12 2. kolo | vs. Guillermo Duran | 3-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
03.12.12 1. kolo | vs. Facundo Manzanares | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
Argentina F27 - zemlja | ||||
26.11.12 2. kolo | vs. Maximiliano Estevez | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
26.11.12 1. kolo | vs. Mauricio Perez Mota | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
26.11.12 Četvrtfinale | vs. Guillermo Duran | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Argentina F26 - zemlja | ||||
19.11.12 1. kolo | vs. Joss Espasandin | 6-74, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
22.10.12 kval. | vs. Antal Van Der Duim | 6-78, 1-6 | detalj meča | |
21.10.12 2. kolo kval. | vs. Dennis Zivkovic | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
20.10.12 1. kolo kval. | vs. Juan Pablo Ortiz | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Argentina F24 - zemlja | ||||
10.09.12 Finale | vs. Leandro Migani | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
10.09.12 2. kolo | vs. Juan Pablo Ortiz | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
10.09.12 Četvrtfinale | vs. Tomas Buchhass | 6-4, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
10.09.12 Polufinale | vs. Stefano Travaglia | 4-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
10.09.12 1. kolo | vs. Eduardo Piragine | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Argentina F23 - zemlja | ||||
03.09.12 1. kolo | vs. Gabriel Alejandro Hidalgo | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
03.09.12 2. kolo | vs. Gonzalo Tomas Perez Bacigalupo | 6-3, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
03.09.12 Četvrtfinale | vs. Hugo Dellien | 5-7, 7-66, 2-6 | detalj meča | |
Ecuador F3 - zemlja | ||||
27.08.12 2. kolo | vs. Cesar Ramirez | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
27.08.12 1. kolo | vs. Andres Cabezas | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Ecuador F2 - tvrda | ||||
20.08.12 2. kolo | vs. Jose Hernandez-Fernandez | 6-4, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
20.08.12 1. kolo | vs. Rodrigo Sanchez | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Argentina F20 - zemlja | ||||
13.08.12 1. kolo | vs. Juan-Pablo Amado | 3-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
Argentina F19 - zemlja | ||||
06.08.12 2. kolo | vs. Federico Gaio | 6-4, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
06.08.12 Četvrtfinale | vs. Andres Molteni | 7-61, 6-4 | detalj meča | |
06.08.12 Polufinale | vs. Leandro Migani | 6-75, 2-3, - Juan Vazquez-Valenzuela - odustajanje | detalj meča | |
06.08.12 1. kolo | vs. Martin Rondina | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Argentina F17 - zemlja | ||||
09.07.12 1. kolo | vs. Roberto Cid Subervi | 7-63, 5-7, 6-2 | detalj meča |
Roberto Cid Subervi - Posljednji mečevi
San Luis - zemlja | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
26.03.24 1. kolo | vs. Rodrigo Pacheco Mendez | 4-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
25.03.24 kval. | vs. Stefan Kozlov | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Keegan Smith | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Merida Challenger - zemlja | ||||
21.03.24 Četvrtfinale | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
20.03.24 2. kolo | vs. David Pichler | 6-2, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
18.03.24 1. kolo | vs. Aidan Mayo | 6-2, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
M25 Santo - tvrda | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Peter Bertran | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Miles Jones | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Patricio Alvarado | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M25 Santo - tvrda | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Kiranpal Pannu | 6-4, 6-75, 0-6 | detalj meča | |
05.03.24 1. kolo | vs. Daniel Vishnick | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M25 Naples - zemlja | ||||
24.02.24 Polufinale | vs. Dmitry Popko | 3-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Toby Alex Kodat | 6-3, 5-7, 6-1 | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Hunter Heck | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Arvid Nordquist | 1-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Palm - zemlja | ||||
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Alex Rybakov | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Kaylan Bigun | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Peter Bertran | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Cleveland Challenger - dvorana | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Murphy Cassone | 1-6, 6-77 | detalj meča | |
M25 Wesley - tvrda | ||||
28.01.24 Polufinale | vs. Axel Nefve | 7-65, 6-710, 6-1 | detalj meča | |
28.01.24 Finale | vs. Nick Chappell | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Noah Rubin | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
25.01.24 2. kolo | vs. Henrik Wiersholm | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
23.01.24 1. kolo | vs. William Grant | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
M15 Santo - tvrda | ||||
19.11.23 Polufinale | vs. Facundo Mena | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
19.11.23 Četvrtfinale | vs. Kousuke Ogura | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Tim Ruehl | 6-0, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Angel Josue Maleno Rosario | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
M15 Santo - tvrda | ||||
12.11.23 Polufinale | vs. Facundo Mena | 6-1, 4-6, 4-10 | detalj meča |