United Kingdom
29.08.99, 24 Godina
29.08.99, 24 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Poland
28.03.00, 24 Godina
28.03.00, 24 Godina
Joshua Rose vs. Michal Wozniak - Međusobni mečevi
11.11.18 | 2. kolo kval. | Joshua Rose | Michal Wozniak | 6-2, 6-4 | detalj meča | Greece F8 | tvrda |
Joshua Rose form & Michal Wozniak form
Joshua Rose - Posljednji mečevi
M15 Heraklion - tvrda | ||||
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Buvaysar Gadamauri | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Elliott Farmer | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. William Ma | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
14.05.19 kval. | vs. Valentin Guenther | 3-6, 0-4, - Joshua Rose - odustajanje | detalj meča | |
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Ivan Denisov | 1-6, 6-3, 10-6 | detalj meča | |
M25+H Abuja - tvrda | ||||
08.04.19 kval. | vs. Joseph Imeh Ubon | - | detalj meča | |
Greece F8 - tvrda | ||||
12.11.18 kval. | vs. Jake Hersey | 1-6, 6-76 | detalj meča | |
11.11.18 1. kolo kval. | vs. Adam Jones | 7-5, 6-74, 6-3 | detalj meča | |
11.11.18 2. kolo kval. | vs. Michal Wozniak | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Greece F7 - tvrda | ||||
06.11.18 1. kolo | vs. Lucas Catarina | 6-72, 3-6 | detalj meča | |
05.11.18 kval. | vs. Marvin Rehberg | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Samuele Ramazzotti | 5-5, Samuele Ramazzotti - odustajanje | detalj meča | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Davide Tortora | 2-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Greece F6 - tvrda | ||||
28.10.18 2. kolo kval. | vs. Eric Ahren Moonga | 2-6, 6-1, 5-7 | detalj meča | |
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Josh Hublitz | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Loughborough Challenger - dvorana | ||||
19.05.18 1. kolo kval. | vs. Simon Carr | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Poland F3 - zemlja | ||||
14.05.18 kval. | vs. Ivan Yatsuk | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
13.05.18 2. kolo kval. | vs. Roger Rogowski | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
Poland F2 - zemlja | ||||
06.05.18 1. kolo kval. | vs. Blazej Krzeptowski | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
06.05.18 2. kolo kval. | vs. Gennaro Orazzo | 7-5, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Qatar F3 - tvrda | ||||
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Sam Taylor | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Qatar F2 - tvrda | ||||
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Vasil Yehorov | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Great Britain - dvorana | ||||
04.02.18 1. kolo kval. | vs. Benjamin Dhoe | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Great Britain - dvorana | ||||
30.01.18 kval. | vs. Adrian Obert | 3-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
29.01.18 2. kolo kval. | vs. Sizya Ernest Kivanda | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
Turkey F3 - tvrda | ||||
20.01.18 1. kolo kval. | vs. Mohsen Hossein Zade | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Turkey F2 - tvrda | ||||
14.01.18 1. kolo kval. | vs. Jakob Sude | 6-70, 1-6 | detalj meča | |
Greece F8 - tvrda | ||||
06.11.17 2. kolo kval. | vs. Mate Valkusz | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
06.11.17 1. kolo kval. | vs. Mayeul Darras | 6-2, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
Greece F7 - tvrda | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Alexander Donski | 6-75, 6-71 | detalj meča |
Michal Wozniak - Posljednji mečevi
M15 Lodz - zemlja | ||||
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Thijmen Loof | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
M25 Grodzisk - zemlja | ||||
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Giacomo Revelli | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Martin Benes | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
M25 Wroclaw - zemlja | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Daniel Dutra Da Silva | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
11.06.20 1. kolo | vs. Michal Mikula | 2-6, 6-4, 12-10 | detalj meča | |
10.06.20 1. kolo | vs. Jan Galka | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
12.12.19 1. kolo | vs. Nick Chappell | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
09.12.19 kval. | vs. Gianfranco Panta | 4-6, 6-2, 10-2 | detalj meča | |
08.12.19 2. kolo kval. | vs. Ignacio Montes Cuellar | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
01.12.19 2. kolo kval. | vs. Geronimo Marcolini | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Telde - zemlja | ||||
25.11.19 kval. | vs. Alvaro Saez-Royuela Ariza | 3-6, 6-1, 6-10 | detalj meča | |
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Damir Zababurin | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
14.10.19 2. kolo kval. | vs. Lodewijk Weststrate | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Rishabdev Raman | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
07.10.19 2. kolo kval. | vs. Iancu-Lustinian Ghinda | 3-6, 6-1, 4-10 | detalj meča | |
06.10.19 1. kolo kval. | vs. Ammar Al-Shaikh | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Minsk - tvrda | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Artsiom Bardzin | - Michal Wozniak - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
20.08.19 kval. | vs. Maxim Tybar | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Koszalin - zemlja | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Daniel Michalski | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Pittsburgh - zemlja | ||||
02.07.19 kval. | vs. Cleeve Harper | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Dillon Early | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
M15 Rochester - zemlja | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Elio Jose Ribeiro Lago | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Pakistan F2 - tvrda | ||||
11.12.18 1. kolo | vs. Anton Chekhov | 2-6, 6-1, 1-6 | detalj meča | |
09.12.18 kval. | vs. Jackson Varney | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
08.12.18 2. kolo kval. | vs. Fariduni Hamid | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Pakistan F1 - tvrda | ||||
05.12.18 2. kolo | vs. Sora Fukuda | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
03.12.18 1. kolo | vs. Yousaf Khalil | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
02.12.18 kval. | vs. Hao Yuan Ng | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
01.12.18 1. kolo kval. | vs. Zalan Khan | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Greece F8 - tvrda | ||||
11.11.18 2. kolo kval. | vs. Joshua Rose | 2-6, 4-6 | detalj meča |