MEČ
14.10.21 | 2. kolo | Jose Fco. Vidal Azorin | Guy Den Heijer | 7-62, 1-6, 6-2 | M15 Platja | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Jose Fco. Vidal Azorin | Guy Den Heijer | |
1. servis % | 60/86 (70%) | 66/97 (68%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 34/60 (57%) | 40/66 (61%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 15/26 (58%) | 14/31 (45%) |
Osvojene break-lopte | 4/7 (57%) | 5/10 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 43/97 (44%) | 37/86 (43%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 92/183 (50%) | 91/183 (50%) |
Dvostruke pogreške | 4 | 2 |
Asovi | 0 | 4 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Guy Den Heijer | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Jose Fco. Vidal Azorin | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Guy Den Heijer | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Jose Fco. Vidal Azorin | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-2 | Guy Den Heijer | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Jose Fco. Vidal Azorin | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Guy Den Heijer | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Jose Fco. Vidal Azorin | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-4 | Guy Den Heijer | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Jose Fco. Vidal Azorin | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-5 | Guy Den Heijer | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Jose Fco. Vidal Azorin | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
6-6 | Guy Den Heijer | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 4-0, 4-1, 5-1, 5-2, 6-2 | ||
7-62 |
2 | ||
Jose Fco. Vidal Azorin | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Guy Den Heijer | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jose Fco. Vidal Azorin | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Guy Den Heijer | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Jose Fco. Vidal Azorin | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-4 | Guy Den Heijer | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Jose Fco. Vidal Azorin | 1-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-6 |
3 | ||
0-0 | Guy Den Heijer | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Jose Fco. Vidal Azorin | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Guy Den Heijer | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Jose Fco. Vidal Azorin | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Guy Den Heijer | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-40 | ||
Jose Fco. Vidal Azorin | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Guy Den Heijer | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jose Fco. Vidal Azorin | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Jose Fco. Vidal Azorin vs. Guy Den Heijer - Međusobni mečevi
21.06.22 | 1. kolo | Jose Fco. Vidal Azorin | Guy Den Heijer | 6-2, 6-2 | detalj meča | M15 Alkmaar | zemlja |
14.10.21 | 2. kolo | Jose Fco. Vidal Azorin | Guy Den Heijer | 7-62, 1-6, 6-2 | detalj meča | M15 Platja | zemlja |
29.02.16 | kval. | Jose Fco. Vidal Azorin | Guy Den Heijer | 6-3, 3-6, 6-2 | detalj meča | Portugal F2 | tvrda |
Jose Fco. Vidal Azorin form & Guy Den Heijer form
Jose Fco. Vidal Azorin - Posljednji mečevi
M15 Monastir - tvrda | ||||
15.02.23 1. kolo | vs. Olivier Rojas | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
11.02.23 2. kolo | vs. Tim Handel | 7-64, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
07.02.23 1. kolo | vs. Vito Tonejc | 3-6, 7-5, 6-3 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
29.01.23 Finale | vs. Dragos Nicolae Madaras | 6-1, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
28.01.23 Polufinale | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
27.01.23 Četvrtfinale | vs. Samir Hamza Reguig | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
26.01.23 2. kolo | vs. Vladislav Ivanov | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
25.01.23 1. kolo | vs. Niccolo Catini | 6-1, 2-0, Niccolo Catini - odustajanje | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
19.01.23 2. kolo | vs. Antonio Massara | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
18.01.23 1. kolo | vs. Berk Ilkel | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Tigre 1 - zemlja | ||||
03.01.23 kval. | vs. Thiago Seyboth Wild | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
02.01.23 1. kolo kval. | vs. Martin Cuevas | 6-2, 7-65 | detalj meča | |
Valencia Challenger - zemlja | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Andrey Chepelev | 1-6, 7-64, 3-6 | detalj meča | |
M15 Benicarlo - zemlja | ||||
09.11.22 1. kolo | vs. Alex Marti Pujolras | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
Lima 2 - zemlja | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Jan Choinski | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Coquimbo 2 - zemlja | ||||
19.10.22 2. kolo | vs. Tomas Martin Etcheverry | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
18.10.22 1. kolo | vs. Renzo Olivo | 2-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
17.10.22 kval. | vs. Lorenzo Gagliardo | 2-6, 6-0, 6-3 | detalj meča | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Miguel Fernando Pereira | 5-7, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Rio De - zemlja | ||||
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Eduardo Ribeiro | 2-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
Alicante Challenger - tvrda | ||||
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Bu Yunchaokete | 2-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
28.09.22 2. kolo | vs. Titouan Droguet | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
26.09.22 1. kolo | vs. Archip Kochnev | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
22.09.22 2. kolo | vs. Giovanni Calvano | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
21.09.22 1. kolo | vs. Giannicola Misasi | 5-7, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
M25 Cairo - zemlja | ||||
09.09.22 Četvrtfinale | vs. Amr Elsayed | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
08.09.22 2. kolo | vs. Nitin Kumar Sinha | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
07.09.22 1. kolo | vs. Karim El Feky | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
03.09.22 Polufinale | vs. Leonardo Aboian | 6-3, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
02.09.22 Četvrtfinale | vs. Stefano Battaglino | 6-3, 6-3 | detalj meča |
Guy Den Heijer - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Freek Van Donselaar | 6-74, 6-4, 13-15 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Hong-Lin Fu | 7-64, 7-66 | detalj meča | |
M15 Aktobe - dvorana | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Sergey Fomin | 3-6, 7-63, 6-74 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Aliaksandr Liaonenka | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
M15 Aktobe - dvorana | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Evgeny Karlovskiy | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Arslanbek Aitkulov | 2-6, 6-4, 7-62 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Niels Visker | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Saba Purtseladze | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Karim Ibrahim | 4-6, 7-64, 6-4 | detalj meča | |
06.02.24 kval. | vs. Milan Drinic | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Niklas Grunewald | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Yousef Khamis | 6-6, Yousef Khamis - odustajanje | detalj meča | |
M15 Zahra - tvrda | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Alastair Gray | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Zahra - tvrda | ||||
04.12.23 1. kolo kval. | vs. Raffael Schaer | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Zahra - tvrda | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Ali Habib | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Heraklion - tvrda | ||||
11.11.23 Polufinale | vs. Cezar Cretu | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
10.11.23 Četvrtfinale | vs. Harry Wendelken | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Guy Den Ouden | 1-6, 5-3, Guy Den Ouden - odustajanje | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Mattia Ricci | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
07.11.23 kval. | vs. Simon Freund | 6-2, 3-6, 10-5 | detalj meča | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Evangelos Kypriotis | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
M25 Heraklion - tvrda | ||||
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Enrico Dalla Valle | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
02.11.23 2. kolo | vs. Marlon Vankan | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Stefanos Sakellaridis | 5-7, 6-3, 7-67 | detalj meča | |
31.10.23 kval. | vs. Joshua Charlton | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Gabriel Matuszewski | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Mario Gonzalez Fernandez | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
24.10.23 kval. | vs. Joshua Charlton | 7-66, 7-5 | detalj meča | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Vojtech Mares | 5-7, 7-63, 10-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Gabriel Decamps | 2-6, 4-6 | detalj meča |