MEČ
05.12.21 | Polufinale | Jorge Brian Panta Herreros | Enzo Wallart | 7-64, 4-6, 6-2 | M15 Santo | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Jorge Brian Panta Herreros | Enzo Wallart | |
1. servis % | 63/109 (58%) | 41/77 (53%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 47/63 (75%) | 31/41 (76%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 22/46 (48%) | 17/36 (47%) |
Osvojene break-lopte | 4/6 (67%) | 3/7 (43%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 29/77 (38%) | 40/109 (37%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 98/186 (53%) | 88/186 (47%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 6 |
Asovi | 6 | 4 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Jorge Brian Panta Herreros | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Enzo Wallart | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30 | ||
Jorge Brian Panta Herreros | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP] | ||
1-2 | Enzo Wallart | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Jorge Brian Panta Herreros | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-3 | Enzo Wallart | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Jorge Brian Panta Herreros | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-4 | Enzo Wallart | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Jorge Brian Panta Herreros | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-5 | Enzo Wallart | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jorge Brian Panta Herreros | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-6 | Enzo Wallart | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Jorge Brian Panta Herreros | 6-6 | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 2-2, 2-3, 3-3, 4-3, 4-4, 5-4, 6-4 | ||
7-64 |
2 | ||
Jorge Brian Panta Herreros | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
Jorge Brian Panta Herreros | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Enzo Wallart | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Jorge Brian Panta Herreros | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-2 | Enzo Wallart | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Jorge Brian Panta Herreros | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-3 | Enzo Wallart | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jorge Brian Panta Herreros | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-4 | Enzo Wallart | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Jorge Brian Panta Herreros | 4-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-6 |
3 | ||
0-0 | Enzo Wallart | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Jorge Brian Panta Herreros | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Enzo Wallart | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Jorge Brian Panta Herreros | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Enzo Wallart | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Jorge Brian Panta Herreros | 4-1 | |
0-0 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Jorge Brian Panta Herreros vs. Enzo Wallart - Međusobni mečevi
05.12.21 | Polufinale | Jorge Brian Panta Herreros | Enzo Wallart | 7-64, 4-6, 6-2 | detalj meča | M15 Santo | tvrda |
Jorge Brian Panta Herreros form & Enzo Wallart form
Jorge Brian Panta Herreros - Posljednji mečevi
Lima 2 - zemlja | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Bogota Challenger - zemlja | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Matias Soto | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
Santa Cruz - zemlja | ||||
11.09.23 kval. | vs. Gonzalo Villanueva | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Jeison Ticona | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Lima Challenger - zemlja | ||||
21.08.23 1. kolo | vs. Gonzalo Lama | 7-64, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
M25 Trujillo - zemlja | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Conner Huertas Del Pino | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Santo Domingo - zemlja | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Federico Coria | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
08.08.23 kval. | vs. Kousuke Ogura | 4-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Los Cabos - tvrda | ||||
29.07.23 1. kolo kval. | vs. Skander Mansouri | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Salinas Challenger - tvrda | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Arklon Huertas Del Pino | 6-77, 3-6 | detalj meča | |
Medellin Challenger - zemlja | ||||
28.06.23 2. kolo | vs. Nino Serdarusic | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
27.06.23 1. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Cali Challenger - zemlja | ||||
19.06.23 kval. | vs. Matias Soto | 6-3, 4-6, 6-75 | detalj meča | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Miguel Tobon | 6-3, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
M15 Tabasco - dvorana | ||||
24.05.23 2. kolo | vs. Joshua Sheehy | 3-6, 6-72 | detalj meča | |
23.05.23 1. kolo | vs. Nikolas Moceanu | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
M25 Xalapa - tvrda | ||||
19.05.23 Četvrtfinale | vs. Ernesto Escobedo | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
18.05.23 2. kolo | vs. Eugenio Gonzalez Fitzmaurice | 7-62, 4-0, Eugenio Gonzalez Fitzmaurice - odustajanje | detalj meča | |
17.05.23 1. kolo | vs. Luis Adrian Pilatuna | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Coquimbo Challenger - zemlja | ||||
01.05.23 1. kolo | vs. Facundo Juarez | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
24.04.23 kval. | vs. Tomas Farjat | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Alejandro Hoyos | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Florianopolis Challenger - zemlja | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Guido Ivan Justo | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
San Luis - zemlja | ||||
03.04.23 kval. | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Robert Strombachs | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Mexico City - zemlja | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Terence Atmane | 3-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
M25 Mosquera - zemlja | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Alvaro Guillen Meza | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Anapoima - zemlja | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Elmar Ejupovic | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Monterrey Challenger - tvrda | ||||
20.02.23 kval. | vs. Jesse Flores | 6-2, 5-7, 1-6 | detalj meča | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Alejandro Hernandez Gutierrez | 6-2, 6-1 | detalj meča |
Enzo Wallart - Posljednji mečevi
M15 Monastir - tvrda | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Jack Loge | 4-6, 6-5, - Enzo Wallart - odustajanje | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Pietro Pampanin | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M15 Les - tvrda | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Nikoloz Basilashvili | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Bengaluru Challenger - tvrda | ||||
12.02.24 kval. | vs. Eric Vanshelboim | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Kaichi Uchida | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Chennai Challenger - tvrda | ||||
05.02.24 kval. | vs. Bogdan Bobrov | 4-6, 6-1, 6-73 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Lohithaksha Bathrinath | 7-62, 6-2 | detalj meča | |
M15 Manacor - tvrda | ||||
20.01.24 Polufinale | vs. Yaroslav Demin | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
19.01.24 Četvrtfinale | vs. Manas Manoj Dhamne | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
18.01.24 2. kolo | vs. Jerome Kym | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
16.01.24 1. kolo | vs. Max Wiskandt | 6-1, 5-7, 6-1 | detalj meča | |
M15 Manacor - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Milos Karol | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
Calgary Challenger - dvorana | ||||
10.11.23 Četvrtfinale | vs. Andres Martin | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Maks Kasnikowski | 7-69, 7-64 | detalj meča | |
07.11.23 1. kolo | vs. Viktor Durasovic | 1-6, 7-5, 6-3 | detalj meča | |
06.11.23 kval. | vs. Alafia Ayeni | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Marko Stakusic | 6-1, Marko Stakusic - odustajanje | detalj meča | |
M25 Edmonton - dvorana | ||||
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Liam Draxl | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
02.11.23 2. kolo | vs. Kiranpal Pannu | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Kaetan Mehta | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M25 Saint - dvorana | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Alexander Kotzen | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Villers - dvorana | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Alexis Gautier | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Adam Moundir | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Mouilleron Le - dvorana | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Charles Broom | 2-6, 6-3, 0-6 | detalj meča | |
M15 Forbach - tepih | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Hazem Naow | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
26.09.23 1. kolo | vs. Louroi Martinez | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
St. Tropez - tvrda | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Alexander Cozbinov | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
19.08.23 Polufinale | vs. Lukas Pokorny | - Enzo Wallart - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
18.08.23 Četvrtfinale | vs. Etienne Donnet | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
17.08.23 2. kolo | vs. Alan Fernando Rubio Fierros | 6-2, 6-4 | detalj meča |