MEČ
21.11.21 | 1. kolo kval. | Jiri Barnat | Dominique Graf | 6-4, 4-6, 10-5 | M15 Ostrava | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Germany
21.05.99, 24 Godina
21.05.99, 24 Godina
Jiri Barnat vs. Dominique Graf - Međusobni mečevi
10.05.22 | kval. | Jiri Barnat | Dominique Graf | 7-5, 7-64 | detalj meča | M25 Prague | zemlja |
21.11.21 | 1. kolo kval. | Jiri Barnat | Dominique Graf | 6-4, 4-6, 10-5 | detalj meča | M15 Ostrava | dvorana |
20.05.18 | 2. kolo kval. | Dominique Graf | Jiri Barnat | 6-3, 4-6, 6-3 | detalj meča | Czech Republic | zemlja |
Jiri Barnat form & Dominique Graf form
Jiri Barnat - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Marcel Zielinski | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Sergey Fomin | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Mees Rottgering | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
25.11.23 Polufinale | vs. Vadym Ursu | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Yurii Dzhavakian | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Jan Hrazdil | 6-76, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Karlo Cubelic | 6-0, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
M25 Trnava - dvorana | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Milos Karol | 6-1, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Sharm - tvrda | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Mohamed Safwat | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Philip Henning | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Yurii Dzhavakian | 0-6, 6-71 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Omar Brigida | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M25 Pazardzhik - zemlja | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Sandro Kopp | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
27.09.23 1. kolo | vs. Alexander Donski | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M25 Pardubice - zemlja | ||||
22.09.23 Četvrtfinale | vs. Eric Vanshelboim | 6-78, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
21.09.23 2. kolo | vs. Maxim Mrva | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Aleksander Chayka | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M25 Jablonec - zemlja | ||||
01.09.23 Četvrtfinale | vs. Timo Stodder | 6-72, 0-6 | detalj meča | |
31.08.23 2. kolo | vs. Petr Michnev | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. Tristan Nitschke | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Prague 3 - zemlja | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Kirill Kivattsev | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Bielsko - zemlja | ||||
18.08.23 Četvrtfinale | vs. Daniel Paty | 2-6, 6-76 | detalj meča | |
17.08.23 2. kolo | vs. Mateusz Terczynski | 6-4, 6-72, 6-4 | detalj meča | |
15.08.23 1. kolo | vs. Jasza Szajrych | 2-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M25 Lodz - zemlja | ||||
11.08.23 Četvrtfinale | vs. Daniel Paty | 5-7, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
10.08.23 2. kolo | vs. Pavel Nejedly | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
09.08.23 1. kolo | vs. Piotr Grynkowski | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Liberec Challenger - zemlja | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Federico Agustin Gomez | 6-1, 3-6, 6-75 | detalj meča | |
M25+H Kassel - zemlja | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Hady Habib | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
11.07.23 1. kolo | vs. Gilles Arnaud Bailly | 6-3, 6-2 | detalj meča |
Dominique Graf - Posljednji mečevi
M15 Heraklion - tvrda | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Mark Neyelov | 6-3, 4-6, 9-11 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. David Quayle | 6-3, 5-7, 3-10 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Arthur Van Der Kooij | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Ben Weintraub | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Villena - tvrda | ||||
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Bruno Pujol Navarro | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Aydan Gomez Osorio | 7-5, 7-63 | detalj meča | |
M15 Villena - tvrda | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Kylian Collignon | 4-6, 0-3, - Dominique Graf - odustajanje | detalj meča | |
M15 Oberhaching - dvorana | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Sciahbasi | 2-6, 7-64, 13-11 | detalj meča | |
11.02.24 2. kolo kval. | vs. Yannik Steinegger | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Manacor - tvrda | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Carlos Lopez Montagud | 6-4, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
23.01.24 kval. | vs. Matteo Morazzi | 6-2, Matteo Morazzi - odustajanje | detalj meča | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Markus Malaszszak | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Josip Simundza | 3-6, 6-1, 11-9 | detalj meča | |
M15 Manacor - tvrda | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Nikolay Nedelchev | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Manacor - tvrda | ||||
08.01.24 2. kolo kval. | vs. Manas Manoj Dhamne | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Jamie Krattiger | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Adrian Bodmer | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Jaka Protic Zakelj | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M25 Heraklion - tvrda | ||||
07.11.23 kval. | vs. Mattia Ricci | 1-6, 0-2, - Dominique Graf - odustajanje | detalj meča | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Benjamin Pietri | 6-4, 6-73, 10-7 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-3, 6-73, 10-4 | detalj meča | |
M25 Heraklion - tvrda | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Andrej Radojicic | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Tavira - tvrda | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Diego Fernandez Flores | 6-74, 0-6 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Mateusz Cislo | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M25 Tavira - tvrda | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Lars Aregger | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Sabadell - zemlja | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Noah Lopez | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
M25 Pardubice - zemlja | ||||
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Roman Postolka | 6-73, 4-6 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Juliusz Bienkiewicz | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Buschhausen - zemlja | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Niccolo Ciavarella | 6-4, 4-6, 7-10 | detalj meča | |
M15 Szczawno - zemlja | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Pietro Orlando Fellin | 3-6, 6-3, 6-10 | detalj meča |