MEČ
27.08.20 | 2. kolo | Jelle Sels | Oriol Roca Batalla | 6-3, 6-2 | M25 Poznan | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Jelle Sels | Oriol Roca Batalla | |
1. servis % | 29/44 (66%) | 37/56 (66%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 25/29 (86%) | 21/37 (57%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 12/15 (80%) | 9/19 (47%) |
Osvojene break-lopte | 3/6 (50%) | 0/3 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 26/56 (46%) | 7/44 (16%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 63/100 (63%) | 37/100 (37%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 1 |
Asovi | 5 | 2 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Oriol Roca Batalla | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jelle Sels | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Oriol Roca Batalla | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jelle Sels | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Oriol Roca Batalla | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jelle Sels | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Oriol Roca Batalla | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Jelle Sels | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | Oriol Roca Batalla | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Jelle Sels | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Oriol Roca Batalla | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jelle Sels | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Oriol Roca Batalla | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jelle Sels | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Oriol Roca Batalla | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jelle Sels | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Oriol Roca Batalla | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Jelle Sels vs. Oriol Roca Batalla - Međusobni mečevi
27.08.20 | 2. kolo | Jelle Sels | Oriol Roca Batalla | 6-3, 6-2 | detalj meča | M25 Poznan | zemlja |
Jelle Sels form & Oriol Roca Batalla form
Jelle Sels - Posljednji mečevi
M25 Santa - zemlja | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Nicholas David Ionel | 3-6, 6-72 | detalj meča | |
26.03.24 1. kolo | vs. Federico Salomone | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M25 Santo - tvrda | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Ivan Marrero Curbelo | 6-73, 4-6 | detalj meča | |
M25 Vila - tvrda | ||||
25.02.24 Finale | vs. Jaime Faria | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
24.02.24 Četvrtfinale | vs. Yaroslav Demin | 7-66, 6-2 | detalj meča | |
24.02.24 Polufinale | vs. Viktor Durasovic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Joao Eduardo Schiessl | 6-73, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Matthew Dellavedova | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M25 Vila - tvrda | ||||
16.02.24 2. kolo | vs. Henrique Rocha | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Karue Sell | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
15.02.24 1. kolo | vs. Michael Shaw | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M25 Chennai - tvrda | ||||
27.01.24 Polufinale | vs. Mukund Sasikumar | 0-6, 0-2, - Jelle Sels - odustajanje | detalj meča | |
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Arthur Weber | 7-62, 6-71, 6-3 | detalj meča | |
25.01.24 2. kolo | vs. Bogdan Bobrov | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
23.01.24 1. kolo | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 7-60, 6-3 | detalj meča | |
M25 Bhopal - tvrda | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Eric Vanshelboim | 7-69, 6-78, 4-6 | detalj meča | |
M25 Mandya - tvrda | ||||
14.01.24 Finale | vs. Orel Kimhi | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
13.01.24 Polufinale | vs. Karan Singh | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
12.01.24 Četvrtfinale | vs. Thijmen Loof | 6-74, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
11.01.24 1. kolo | vs. Siddhant Banthia | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Mukund Sasikumar | 2-6, 7-63, 6-3 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
23.12.23 Četvrtfinale | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 6-74, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
23.12.23 Polufinale | vs. Omni Kumar | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
22.12.23 2. kolo | vs. Michael Zhu | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
21.12.23 1. kolo | vs. Fadi Bidan | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M25 Monastir - tvrda | ||||
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Aziz Dougaz | 0-4, - Jelle Sels - odustajanje | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Matej Dodig | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Fabrizio Andaloro | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M25 Trnava - dvorana | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Tibo Colson | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Bergamo Challenger - dvorana | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Mark Lajal | 3-6, 2-6 | detalj meča |
Oriol Roca Batalla - Posljednji mečevi
Girona Challenger - zemlja | ||||
25.03.24 1. kolo | vs. Bernabe Zapata Miralles | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
Murcia Challenger - zemlja | ||||
18.03.24 1. kolo | vs. Henrique Rocha | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Tenerife 3 - tvrda | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Alejandro Moro Canas | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Pune Challenger - tvrda | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Tristan Boyer | 2-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
Bengaluru Challenger - tvrda | ||||
17.02.24 Polufinale | vs. Seong Chan Hong | 2-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Maks Kasnikowski | 7-65, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
14.02.24 2. kolo | vs. Tristan Boyer | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
Chennai Challenger - tvrda | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Enrico Dalla Valle | 4-6, 6-72 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Ramkumar Ramanathan | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
Montpellier - dvorana | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Giulio Zeppieri | 2-6, 7-65, 1-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Vit Kopriva | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Philip Sekulic | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
Nonthaburi 3 - tvrda | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Seong Chan Hong | 6-3, 6-75, 3-6 | detalj meča | |
Maspalomas Challenger - zemlja | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Adrian Andreev | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
Valencia Challenger - zemlja | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Jozef Kovalik | 7-64, 3-6, 6-74 | detalj meča | |
Montevideo Challenger - zemlja | ||||
13.11.23 1. kolo | vs. Hugo Dellien | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Lima 2 - zemlja | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Alessandro Giannessi | 6-1, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
29.10.23 Finale | vs. Daniel Michalski | 2-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
28.10.23 Četvrtfinale | vs. Pol Martin Tiffon | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
28.10.23 Polufinale | vs. Alexander Weis | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
25.10.23 2. kolo | vs. Buvaysar Gadamauri | 2-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
23.10.23 1. kolo | vs. Gabriele Piraino | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
21.10.23 Finale | vs. Felix Gill | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
20.10.23 Polufinale | vs. Edoardo Lavagno | 6-2, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
19.10.23 Četvrtfinale | vs. Daniel Michalski | 5-7, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
18.10.23 2. kolo | vs. Max Houkes | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
16.10.23 1. kolo | vs. Miljan Zekic | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Lisbon Challenger - zemlja | ||||
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Benjamin Hassan | 6-71, 4-6 | detalj meča | |
04.10.23 2. kolo | vs. Pablo Llamas Ruiz | 6-4, 7-62 | detalj meča |