MEČ
08.07.20 | 1. kolo | Jan Zielinski | Kacper Zuk | 6-4, 6-3 | All Lower | zemlja |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Jan Zielinski | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Kacper Zuk | |
0-0 | ||
Jan Zielinski | 1-1 | |
2-1 | Kacper Zuk | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-40, A-40[BP], 40-40 | ||
Jan Zielinski | 2-2 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Kacper Zuk | |
0-0, 0-15, 0-40 | ||
Jan Zielinski | 3-3 | |
0-0, 15-15, 40-15 | ||
4-3 | Kacper Zuk | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Jan Zielinski | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15, 40-40, A-40, 40-40 | ||
5-4 | Kacper Zuk | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
6-4 |
2 | ||
Jan Zielinski | 0-0 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
1-0 | Kacper Zuk | |
0-0, 0-15, 15-30 | ||
Jan Zielinski | 1-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Kacper Zuk | |
0-0, 0-15, 15-40 | ||
Jan Zielinski | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Kacper Zuk | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-30, 30-40, A-40[BP] | ||
Jan Zielinski | 3-3 | |
0-0, 15-15, 40-15, 40-30, 40-40 | ||
4-3 | Kacper Zuk | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Jan Zielinski | 5-3 | |
0-0, 30-0, 40-15, 40-30, A-40 | ||
6-3 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Jan Zielinski vs. Kacper Zuk - Međusobni mečevi
08.07.20 | 1. kolo | Jan Zielinski | Kacper Zuk | 6-4, 6-3 | detalj meča | All Lower | zemlja |
23.06.20 | 1. kolo | Kacper Zuk | Jan Zielinski | 6-2, 3-6, 6-2 | detalj meča | ||
13.02.20 | Četvrtfinale | Kacper Zuk | Jan Zielinski | 3-6, 6-0, 6-1 | detalj meča | M25 Barnstaple | dvorana |
30.10.19 | 1. kolo | Kacper Zuk | Jan Zielinski | 6-3, 6-3 | detalj meča | M15 Sharm | tvrda |
27.09.19 | Četvrtfinale | Kacper Zuk | Jan Zielinski | 6-3, 6-1 | detalj meča | M25 Stockholm | dvorana |
09.09.19 | kval. | Kacper Zuk | Jan Zielinski | 6-72, 7-61, 6-2 | detalj meča | Szczecin Challenger | zemlja |
Jan Zielinski form & Kacper Zuk form
Jan Zielinski - Posljednji mečevi
Davis Cup - zemlja | ||||
05.03.22 | vs. Gastao Elias | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Sydney - tvrda | ||||
07.01.22 Polufinale | vs. Pablo Carreno-Busta | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Mouilleron Le - dvorana | ||||
04.10.21 kval. | vs. Zizou Bergs | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Aidan Mchugh | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Mallorca Challenger - tvrda | ||||
02.09.21 2. kolo | vs. Yasutaka Uchiyama | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
01.09.21 1. kolo | vs. Alejandro Gonzalez | 6-75, 7-61, 6-4 | detalj meča | |
31.08.21 kval. | vs. Alejandro Gonzalez | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
30.08.21 1. kolo kval. | vs. Mukund Sasikumar | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Warsaw Challenger - zemlja | ||||
25.08.21 1. kolo | vs. Tristan Lamasine | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
24.08.21 kval. | vs. Aldin Setkic | 1-6, 6-2, 7-5 | detalj meča | |
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Skander Mansouri | 5-7, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M25 Poznan - zemlja | ||||
26.08.20 1. kolo | vs. Vit Kopriva | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
18.08.20 1. kolo | vs. Pawel Juszczak | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
16.08.20 1. kolo | vs. Piotr Galus | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
30.07.20 1. kolo | vs. Piotr Grynkowski | 6-2, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
17.07.20 1. kolo | vs. Daniel Michalski | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
16.07.20 1. kolo | vs. Bartosz Wojnar | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
14.07.20 1. kolo | vs. Dariusz Kuczynski | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
08.07.20 1. kolo | vs. Kacper Zuk | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
07.07.20 1. kolo | vs. Maks Kasnikowski | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
23.06.20 1. kolo | vs. Kacper Zuk | 2-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
22.06.20 1. kolo | vs. Filip Kolasinski | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
21.06.20 1. kolo | vs. Karol Krawczynski | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M25 Sunderland - dvorana | ||||
24.02.20 kval. | vs. George Houghton | 4-6, 6-3, 7-10 | detalj meča | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Harry David Meehan | 4-6, 6-4, 11-9 | detalj meča | |
M25 Glasgow - dvorana | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Antoine Bellier | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
17.02.20 kval. | vs. Hendrik Jebens | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
17.02.20 1. kolo kval. | vs. Euan Mcintosh | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M25 Barnstaple - dvorana | ||||
13.02.20 Četvrtfinale | vs. Kacper Zuk | 6-3, 0-6, 1-6 | detalj meča | |
12.02.20 2. kolo | vs. Daniel Little | 6-3, 6-4 | detalj meča |
Kacper Zuk - Posljednji mečevi
Glasgow Challenger - dvorana | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Clement Chidekh | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Nottingham Challenger - dvorana | ||||
05.02.24 kval. | vs. Alastair Gray | 6-4, 6-75, 4-6 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Viktor Frydrych | 2-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Veigy - tepih | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Alessandro Pecci | 6-75, 5-7 | detalj meča | |
M25 Monastir - tvrda | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Alberto Barroso Campos | 2-6, 7-64, 5-7 | detalj meča | |
M25 Trnava - dvorana | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Anton Matusevich | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Ismaning Challenger - tepih | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Maximilian Marterer | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Adrian Andreev | 7-612, 6-4 | detalj meča | |
30.10.23 kval. | vs. Jiri Vesely | 5-7, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Petr Nouza | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
Ortisei Challenger - dvorana | ||||
23.10.23 1. kolo | vs. Mark Lajal | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Bratislava 2 - dvorana | ||||
09.10.23 kval. | vs. Illya Marchenko | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Marko Topo | 7-5, 7-64 | detalj meča | |
M25 Nevers - dvorana | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Alexander Blockx | 5-7, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
M25 Setubal - tvrda | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Daniil Glinka | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Martin Landaluce | 6-2, 7-65 | detalj meča | |
Rennes Challenger - dvorana | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Gregoire Barrere | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
11.09.23 kval. | vs. Luca Giacomini | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Leonid Sheyngezikht | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Istanbul Challenger - tvrda | ||||
04.09.23 1. kolo | vs. Johannus Monday | 6-4, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Idanha - tvrda | ||||
26.08.23 Polufinale | vs. Alberto Barroso Campos | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
25.08.23 Četvrtfinale | vs. Ricardo Villacorta-Alonso | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
24.08.23 2. kolo | vs. Tiago Pereira | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
22.08.23 1. kolo | vs. Max Cunat | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Grodzisk Mazowiecki - tvrda | ||||
17.08.23 Četvrtfinale | vs. Elias Ymer | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
16.08.23 2. kolo | vs. Viktor Durasovic | 6-4, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
15.08.23 1. kolo | vs. Akira Santillan | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Poznan Challenger - zemlja | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Carlos Taberner | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
Bratislava 1 - zemlja | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Zdenek Kolar | 6-4, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
M25 Kiseljak - zemlja | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Pedro Boscardin Dias | 2-6, 6-77 | detalj meča |