MEČ
30.09.19 | kval. | Jan Zielinski | Jonathan Stenberg | 6-3, 6-4 | M25 Falun | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Jan Zielinski | Jonathan Stenberg | |
1. servis % | 38/59 (64%) | 25/48 (52%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 30/38 (79%) | 19/25 (76%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/21 (48%) | 9/23 (39%) |
Osvojene break-lopte | 3/3 (100%) | 1/4 (25%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 20/48 (42%) | 19/59 (32%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 60/107 (56%) | 47/107 (44%) |
Dvostruke pogreške | 4 | 4 |
Asovi | 2 | 2 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Jan Zielinski | 0-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Jonathan Stenberg | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Jan Zielinski | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-1 | Jonathan Stenberg | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Jan Zielinski | 2-2 | |
0-0 | ||
3-2 | Jonathan Stenberg | |
Jan Zielinski | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
Jan Zielinski | 5-3 | |
0-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Jonathan Stenberg | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Jan Zielinski | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Jonathan Stenberg | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Jan Zielinski | 1-2 | |
0-0 | ||
1-3 | Jonathan Stenberg | |
Jan Zielinski | 2-3 | |
0-0, 15-0, 40-30 | ||
3-3 | Jonathan Stenberg | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jan Zielinski | 4-3 | |
0-0 | ||
5-3 | Jonathan Stenberg | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Jan Zielinski | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Sweden
21.08.89, 34 Godina
21.08.89, 34 Godina
Jan Zielinski vs. Jonathan Stenberg - Međusobni mečevi
30.09.19 | kval. | Jan Zielinski | Jonathan Stenberg | 6-3, 6-4 | detalj meča | M25 Falun | dvorana |
Jan Zielinski form & Jonathan Stenberg form
Jan Zielinski - Posljednji mečevi
Davis Cup - zemlja | ||||
05.03.22 | vs. Gastao Elias | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Sydney - tvrda | ||||
07.01.22 Polufinale | vs. Pablo Carreno-Busta | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Mouilleron Le - dvorana | ||||
04.10.21 kval. | vs. Zizou Bergs | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Aidan Mchugh | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Mallorca Challenger - tvrda | ||||
02.09.21 2. kolo | vs. Yasutaka Uchiyama | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
01.09.21 1. kolo | vs. Alejandro Gonzalez | 6-75, 7-61, 6-4 | detalj meča | |
31.08.21 kval. | vs. Alejandro Gonzalez | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
30.08.21 1. kolo kval. | vs. Mukund Sasikumar | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Warsaw Challenger - zemlja | ||||
25.08.21 1. kolo | vs. Tristan Lamasine | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
24.08.21 kval. | vs. Aldin Setkic | 1-6, 6-2, 7-5 | detalj meča | |
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Skander Mansouri | 5-7, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M25 Poznan - zemlja | ||||
26.08.20 1. kolo | vs. Vit Kopriva | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
18.08.20 1. kolo | vs. Pawel Juszczak | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
16.08.20 1. kolo | vs. Piotr Galus | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
30.07.20 1. kolo | vs. Piotr Grynkowski | 6-2, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
17.07.20 1. kolo | vs. Daniel Michalski | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
16.07.20 1. kolo | vs. Bartosz Wojnar | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
14.07.20 1. kolo | vs. Dariusz Kuczynski | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
08.07.20 1. kolo | vs. Kacper Zuk | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
07.07.20 1. kolo | vs. Maks Kasnikowski | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
23.06.20 1. kolo | vs. Kacper Zuk | 2-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
22.06.20 1. kolo | vs. Filip Kolasinski | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
21.06.20 1. kolo | vs. Karol Krawczynski | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M25 Sunderland - dvorana | ||||
24.02.20 kval. | vs. George Houghton | 4-6, 6-3, 7-10 | detalj meča | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Harry David Meehan | 4-6, 6-4, 11-9 | detalj meča | |
M25 Glasgow - dvorana | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Antoine Bellier | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
17.02.20 1. kolo kval. | vs. Euan Mcintosh | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
17.02.20 kval. | vs. Hendrik Jebens | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Barnstaple - dvorana | ||||
13.02.20 Četvrtfinale | vs. Kacper Zuk | 6-3, 0-6, 1-6 | detalj meča | |
12.02.20 2. kolo | vs. Daniel Little | 6-3, 6-4 | detalj meča |
Jonathan Stenberg - Posljednji mečevi
M25 Falun - dvorana | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Milos Karol | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Danderyd - dvorana | ||||
21.09.22 1. kolo | vs. Johannus Monday | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
20.09.22 kval. | vs. Axel Bergdahl | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
19.09.22 1. kolo kval. | vs. Saba George Nanobashvili | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
M15 Malmo - zemlja | ||||
15.08.22 1. kolo kval. | vs. Olle Sonesson Lidholt | 6-2, 5-7, 8-10 | detalj meča | |
M25 Ystad - zemlja | ||||
10.08.22 1. kolo | vs. Jonas Eriksson Ziverts | 5-7, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
09.08.22 kval. | vs. Nicolas Kobelt | 7-66, 7-5 | detalj meča | |
08.08.22 1. kolo kval. | vs. Thibaut Gadilhe | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
M15 Frederiksberg - zemlja | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Alessio Vasquez Gehrke | 4-6, 6-3, 3-10 | detalj meča | |
M15 Vejle - zemlja | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Valdemar Frederik Pape | 6-2, 3-6, 5-10 | detalj meča | |
M25 Kalmar - zemlja | ||||
12.05.22 2. kolo | vs. Michael Minasyan | 1-6, 6-76 | detalj meča | |
11.05.22 1. kolo | vs. Johannes Ingildsen | 7-5, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
10.05.22 kval. | vs. Nicolas Kobelt | 6-2, 2-6, 10-8 | detalj meča | |
09.05.22 1. kolo kval. | vs. Lukas Ramer Olofsson | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M25 Falun - dvorana | ||||
27.09.21 kval. | vs. Leopold Zima | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Christoffer Solberg | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
M25 Jonkoping - dvorana | ||||
20.09.21 kval. | vs. Daniel Little | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Filip Filip Ingemarson | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
M25 Falun - dvorana | ||||
30.09.19 kval. | vs. Jan Zielinski | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Edis Nokic | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
M25 Stockholm - dvorana | ||||
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Alexander Zgirovsky | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
M15 Helsinki - zemlja | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Iiro Vasa | 6-4, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
20.08.19 kval. | vs. Leevi Saatela | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Richard Solberg | 4-6, 6-1, 10-5 | detalj meča | |
M15 Ystad - zemlja | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Robin Thour | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Kalmar - zemlja | ||||
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Anton Ornberg | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Karlskrona - zemlja | ||||
07.05.19 kval. | vs. John Harrison Richmond | 6-76, 6-72 | detalj meča | |
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Melker Isaksson | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Oslo - dvorana | ||||
04.03.19 1. kolo kval. | vs. Simon Yitbarek | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
Sweden F5 - dvorana | ||||
02.10.18 1. kolo | vs. Alexander Zgirovsky | 2-6, 2-6 | detalj meča |