MEČ
24.04.17 | 1. kolo kval. | James Frawley | Juan Bautista Otegui | 4-6, 6-3, 6-2 | Turkey F16 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
James Frawley vs. Juan Bautista Otegui - Međusobni mečevi
24.04.17 | 1. kolo kval. | James Frawley | Juan Bautista Otegui | 4-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | Turkey F16 | zemlja |
James Frawley form & Juan Bautista Otegui form
James Frawley - Posljednji mečevi
M25 Mungia - zemlja | ||||
22.06.22 2. kolo | vs. Simon Carr | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
21.06.22 1. kolo | vs. Martin Breysach | 7-66, 6-2 | detalj meča | |
20.06.22 kval. | vs. Alex Martinez | 6-4, 5-7, 7-10 | detalj meča | |
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Arnau Miralles Lopez | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M25 Canberra - tvrda | ||||
15.02.22 1. kolo | vs. Charlie Camus | 5-7, 6-74 | detalj meča | |
M25 Canberra - tvrda | ||||
09.02.22 1. kolo | vs. Tristan Schoolkate | 6-72, 4-6 | detalj meča | |
M15 Bad - tepih | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Leopold Zima | 3-6, 7-61, 2-6 | detalj meča | |
M25 Falun - dvorana | ||||
30.09.19 kval. | vs. Robin Thour | 1-6, 6-4, 3-10 | detalj meča | |
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Emil Westling | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25 Stockholm - dvorana | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Antoine Bellier | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
24.09.19 kval. | vs. Alexander Zgirovsky | 6-3, 2-6, 10-6 | detalj meča | |
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Isac Stroemberg | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M25+H Mulhouse - dvorana | ||||
09.09.19 kval. | vs. Anatoliy Petrenko | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Alessandro Dragoni | 0-6, 6-2, 10-3 | detalj meča | |
M15 Trier - zemlja | ||||
13.08.19 1. kolo | vs. Marlon Vankan | 7-66, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Wetzlar - zemlja | ||||
07.08.19 2. kolo | vs. Andrea Bolla | 6-4, 6-73, 2-6 | detalj meča | |
06.08.19 1. kolo | vs. Tim Handel | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Brussels - zemlja | ||||
30.07.19 1. kolo | vs. Vladimir Korolev | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M25+H Kassel - zemlja | ||||
17.07.19 1. kolo | vs. Evan Furness | 6-2, 6-75, 6-76 | detalj meča | |
M15 Marburg - zemlja | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Valentin Guenther | 4-6, 6-76 | detalj meča | |
M15 Saarlouis - zemlja | ||||
02.07.19 1. kolo | vs. Lucas Gerch | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Kamen - zemlja | ||||
28.06.19 Četvrtfinale | vs. Pascal Meis | 5-7, 6-75 | detalj meča | |
27.06.19 2. kolo | vs. Luca Staeheli | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
25.06.19 1. kolo | vs. Bastien Presuhn | 6-74, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M25 Martos - tvrda | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Kevin King | 1-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
M15 Kaltenkirchen - zemlja | ||||
12.06.19 2. kolo | vs. Thiago Agustin Tirante | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
11.06.19 1. kolo | vs. Denys Klok | 6-0, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
M25 Karlsruhe - zemlja | ||||
05.06.19 1. kolo | vs. Jeremy Jahn | 2-6, 6-3, 6-74 | detalj meča | |
04.06.19 kval. | vs. Yannik Steinegger | 5-7, 6-2, 10-6 | detalj meča | |
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Alex Solanki | 6-0, 6-1 | detalj meča |
Juan Bautista Otegui - Posljednji mečevi
M15 Bragado - zemlja | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Juan Estevez | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
26.03.24 1. kolo | vs. Ezequiel Simonit | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Asuncion Challenger - zemlja | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Fernando Romboli | 6-73, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
Santiago Challenger - zemlja | ||||
11.03.24 kval. | vs. Federico Agustin Gomez | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
M15 Villa - zemlja | ||||
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Lautaro Midon | 7-66, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Valerio Aboian | 5-7, 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M25 Punta - zemlja | ||||
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Alex Marti Pujolras | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 3-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Federico Aguilar Cardozo | 6-3, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
13.02.24 kval. | vs. Nikos Lehmann | 3-6, 6-3, 10-6 | detalj meča | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Sebastian Olivera | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M25 Punta - zemlja | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Daniel Dutra Da Silva | 1-6, 7-62, 6-73 | detalj meča | |
06.02.24 kval. | vs. Franco Ribero | 2-6, 6-3, 13-11 | detalj meča | |
05.02.24 1. kolo kval. | vs. Enzo Camargo Lima | 7-68, 6-74, 10-7 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Massimo Giunta | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Oskar Grzegorzewski | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
11.11.23 Polufinale | vs. Egor Agafonov | 1-6, - Juan Bautista Otegui - odustajanje | detalj meča | |
10.11.23 Četvrtfinale | vs. Tom Gentzsch | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Alexandr Binda | 6-4, 7-60 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Maik Steiner | 6-74, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Tiago Pereira | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Nerman Fatic | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
09.10.23 1. kolo | vs. Salvatore Caruso | 6-1, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Lujan - zemlja | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 1-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
Antofagasta Challenger - zemlja | ||||
18.09.23 kval. | vs. Gilbert Klier Junior | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Miguel Angel Cabrera | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
Santa Cruz - zemlja | ||||
11.09.23 kval. | vs. Pedro Boscardin Dias | 1-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Raul Garcia | 7-5, 6-4 | detalj meča |