MEČ
25.09.22 | 1. kolo kval. | Jakob Schnaitter | Adam Bronka | 6-4, 6-3 | M15 Monastir | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Australia
15.09.99, 24 Godina
15.09.99, 24 Godina
Jakob Schnaitter vs. Adam Bronka - Međusobni mečevi
25.09.22 | 1. kolo kval. | Jakob Schnaitter | Adam Bronka | 6-4, 6-3 | detalj meča | M15 Monastir | tvrda |
Jakob Schnaitter form & Adam Bronka form
Jakob Schnaitter - Posljednji mečevi
Zadar Challenger - zemlja | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Oleksii Krutykh | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Bengaluru Challenger - tvrda | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Alexey Zakharov | 5-7, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
M25 Monastir - tvrda | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Guy Den Ouden | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Mark Wallner | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M25 Monastir - tvrda | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Laurent Lokoli | 6-4, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Andrea Picchione | 6-3, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Alexander Donski | 7-63, 6-1 | detalj meča | |
Ismaning Challenger - tepih | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Andrew Paulson | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
M25 Sarreguemines - tepih | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Khumoun Sultanov | 6-3, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Hamburg Challenger - dvorana | ||||
16.10.23 kval. | vs. Tristan Lamasine | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Nikoloz Basilashvili | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M25+H Rodez - dvorana | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Arthur Bouquier | 6-4, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Nevers - dvorana | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Alec Deckers | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Falun - dvorana | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Leo Borg | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
26.09.23 1. kolo | vs. Albert Saar | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Danderyd - dvorana | ||||
22.09.23 Četvrtfinale | vs. Giles Hussey | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
21.09.23 2. kolo | vs. Sebastian Eriksson | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
19.09.23 1. kolo | vs. Adam Heinonen | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Buschhausen - zemlja | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Tom Gentzsch | 4-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
11.09.23 kval. | vs. Vojtech Vlkovsky | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Tristan Nitschke | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M15 Allershausen - zemlja | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Yannik Kelm | 6-4, 6-74, 2-6 | detalj meča | |
M15 Ueberlingen - zemlja | ||||
20.08.23 Finale | vs. Max Hans Rehberg | 6-72, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
19.08.23 Polufinale | vs. Arthur Nagel | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
18.08.23 Četvrtfinale | vs. Lasse Poertner | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
17.08.23 2. kolo | vs. Peter Heller | 1-6, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
16.08.23 1. kolo | vs. Justin Engel | 7-63, 6-1 | detalj meča | |
M15 Frankfurt - zemlja | ||||
13.08.23 Finale | vs. Lucas Gerch | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
12.08.23 Polufinale | vs. Dominik Boehler | 5-1, Dominik Boehler - odustajanje | detalj meča | |
11.08.23 Četvrtfinale | vs. Aleksandre Metreveli | 7-64, 6-2 | detalj meča |
Adam Bronka - Posljednji mečevi
M15 Monastir - tvrda | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Fons Van Sambeek | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Adityavikram Singh Mann | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Max Wiskandt | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Sahil Sarang | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Max Wiskandt | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Benjamin Ferreira-Wortsman | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Mert Alkaya | 0-6, 0-3, - Adam Bronka - odustajanje | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
09.01.23 2. kolo kval. | vs. Valerio Perruzza | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
08.01.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Uta | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
12.10.22 1. kolo | vs. Tom Evans | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Qian Sun | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Jakob Schnaitter | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Jerome Iaconi | 6-2, 1-6, 8-10 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Boopathy Sakthivel | 6-1, 6-74, 7-10 | detalj meča | |
M15 Daegu - tvrda | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Hyeondeok Yoon | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Changwon - tvrda | ||||
22.08.22 2. kolo kval. | vs. Yeongseok Jeong | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Anseong - zemlja | ||||
15.08.22 2. kolo kval. | vs. Junhyun Lee | 6-4, 0-6, 10-12 | detalj meča | |
M15 Lodz - zemlja | ||||
26.07.22 kval. | vs. Przemyslaw Michocki | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
25.07.22 1. kolo kval. | vs. Sean Hess | 6-2, 2-6, 10-7 | detalj meča | |
M15 Bytom - zemlja | ||||
06.06.22 1. kolo kval. | vs. Facundo Yunis | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
04.04.22 2. kolo kval. | vs. Petar Teodorovic | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
30.03.22 1. kolo | vs. Loic Cloes | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Cristian Campese | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
20.02.22 1. kolo kval. | vs. Sahar Simon | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Pijus Vaitiekunas | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
03.01.22 2. kolo kval. | vs. Francesco Scarpa | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
06.12.21 2. kolo kval. | vs. Stefano D'Agostino | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Alessandro Coccioli | 6-3, 1-6, 10-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
29.11.21 2. kolo kval. | vs. Max Cunat | 6-2, 5-7, 7-10 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Egor Tsarapkin | 1-6, 6-75 | detalj meča |