Austria
22.09.98, 25 Godina
12798 $
22.09.98, 25 Godina
12798 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Slovenia
08.08.03, 20 Godina
08.08.03, 20 Godina
Jakob Aichhorn vs. Jaka Protic Zakelj - Međusobni mečevi
17.08.21 | kval. | Jakob Aichhorn | Jaka Protic Zakelj | 6-1, 6-0 | detalj meča | M15 Warmbad | zemlja |
Jakob Aichhorn form & Jaka Protic Zakelj form
Jakob Aichhorn - Posljednji mečevi
M15 Allershausen - zemlja | ||||
31.08.21 kval. | vs. Benito Sanchez Martinez | 2-6, 1-0, - Jakob Aichhorn - odustajanje | detalj meča | |
M15 Bad - zemlja | ||||
25.08.21 1. kolo | vs. Alessandro Pecci | 2-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
M15 Warmbad - zemlja | ||||
20.08.21 Četvrtfinale | vs. Alexander Weis | 1-6, 6-0, 2-6 | detalj meča | |
19.08.21 2. kolo | vs. Neil Oberleitner | 6-1, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
18.08.21 1. kolo | vs. Ignacio Carou | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
17.08.21 kval. | vs. Jaka Protic Zakelj | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
16.08.21 2. kolo kval. | vs. Giacomo Gobbi | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Lukas Rohseano | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M25 Telfs - zemlja | ||||
13.07.21 kval. | vs. Daniel Paty | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
12.07.21 2. kolo kval. | vs. Julius Ratt | 6-4, 7-62 | detalj meča | |
Salzburg Anif - zemlja | ||||
06.07.21 1. kolo | vs. Jiri Lehecka | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Anif - zemlja | ||||
26.08.20 1. kolo | vs. Enrico Dalla Valle | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Vogau - zemlja | ||||
16.08.20 1. kolo kval. | vs. Igor Sijsling | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
13.07.20 1. kolo | vs. Kris Krawcewicz | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Porec - zemlja | ||||
10.03.20 kval. | vs. Julian Ocleppo | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Eduard Vlasceanu | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Luka Veselic | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Trnava - dvorana | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Karlis Ozolins | 6-4, 6-74, 3-6 | detalj meča | |
25.02.20 kval. | vs. Mihailo Popovic | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
24.02.20 1. kolo kval. | vs. Michael Gloeckler | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
M15 Oberhaching - dvorana | ||||
17.02.20 kval. | vs. Mirko Martinez | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
16.02.20 2. kolo kval. | vs. Tadija Radovanovic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Noah Thurner | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
M25 Nussloch - tepih | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Johannes Haerteis | 2-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
20.01.20 2. kolo kval. | vs. Torben Steinorth | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
20.01.20 kval. | vs. Mattia Bellucci | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Moritz Hoffmann | 5-7, 6-3, 10-8 | detalj meča | |
M15 Milovice - dvorana | ||||
14.11.19 2. kolo | vs. Andrew Paulson | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
12.11.19 1. kolo | vs. Daniel Siniakov | 7-64, 6-0 | detalj meča | |
M15 Prague - dvorana | ||||
05.11.19 kval. | vs. Marek Gengel | 5-7, 7-5, 8-10 | detalj meča |
Jaka Protic Zakelj - Posljednji mečevi
M25 Trnava - dvorana | ||||
26.03.24 kval. | vs. Patrik Homola | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Tomas Krcma | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Rovinj - zemlja | ||||
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Christian Fellin | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Porec - zemlja | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Jan Dimitrijevic | 4-6, 6-72 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Kevin Humpfner | 1-6, 0-3, - Jaka Protic Zakelj - odustajanje | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Dominique Graf | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Guido Ivan Justo | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Breno Rossetto Urvaneja | 0-6, 7-62, 7-65 | detalj meča | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Tobias Smoliner | 6-4, 6-75, 10-7 | detalj meča | |
23.10.23 kval. | vs. Ruben Hartig | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Nicholas Van Aken | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Nicolas Philibert | 6-4, 2-6, 5-10 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Stefano D'Agostino | 6-3, 3-6, 8-10 | detalj meča | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Alexey Nesterov (1998) | 6-3, 6-73, 10-7 | detalj meča | |
M15 Bad - zemlja | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. David Fix | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
M25 Zlatibor - zemlja | ||||
29.09.23 2. kolo | vs. Vladyslav Orlov | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
28.09.23 1. kolo | vs. Sasa Markovic | 6-4, 3-6, 12-10 | detalj meča | |
27.09.23 kval. | vs. Tadija Radovanovic | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
27.09.23 2. kolo kval. | vs. Alexandar Balj | 6-4, 4-6, 10-7 | detalj meča | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Alexander Chepik | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M25 Maribor - zemlja | ||||
05.09.23 kval. | vs. Gregor Ramskogler | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Tino Kovacic | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M25 Maribor - zemlja | ||||
31.08.23 1. kolo | vs. Marko Topo | 5-7, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
M25 Osijek - zemlja | ||||
08.08.23 kval. | vs. Marcell Bartakovics | 6-76, 6-2, 11-13 | detalj meča | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Jacques-Kai Inoue | 7-62, 6-0 | detalj meča | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Nazar Oliynykov | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
M15 Novi - zemlja | ||||
31.07.23 2. kolo kval. | vs. Bautista Vilicich | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Lukas Palovic | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Novi - zemlja | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Attila Boros | 5-7, 6-3, 7-10 | detalj meča | |
M25 Telfs - zemlja | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Davide Ferrarolli | 3-6, 6-4, 7-10 | detalj meča |