MEČ
21.10.19 | 2. kolo kval. | Jacob Fearnley | A.j. Catanzariti | 6-4, 6-1 | M25 Fort | tvrda |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Jacob Fearnley vs. A.j. Catanzariti - Međusobni mečevi
21.10.19 | 2. kolo kval. | Jacob Fearnley | A.j. Catanzariti | 6-4, 6-1 | detalj meča | M25 Fort | tvrda |
Jacob Fearnley form & A.j. Catanzariti form
Jacob Fearnley - Posljednji mečevi
M25 Loughborough - dvorana | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Anton Matusevich | - | detalj meča | |
10.01.24 1. kolo | vs. Federico Iannaccone | 7-62, 6-4 | detalj meča | |
M25 Esch/Alzette - dvorana | ||||
07.01.24 Finale | vs. Jonas Forejtek | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
06.01.24 Polufinale | vs. Yanki Erel | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
05.01.24 Četvrtfinale | vs. Kylian Collignon | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
04.01.24 2. kolo | vs. Tim Handel | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
02.01.24 1. kolo | vs. Alexey Vatutin | 3-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
01.01.24 kval. | vs. Harold Van Raemdonck | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Thijmen Loof | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
M25 Columbus - dvorana | ||||
19.11.23 Finale | vs. Learner Tien | 0-2, - Jacob Fearnley - odustajanje | detalj meča | |
18.11.23 Polufinale | vs. Shunsuke Mitsui | 6-1, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Radu Mihai Papoe | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Evan Sharygin | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Johannus Monday | 2-6, 6-4, 7-63 | detalj meča | |
14.11.23 kval. | vs. Robinson Le Meur | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
13.11.23 1. kolo kval. | vs. Mitchell Maroscher | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M25 Glasgow - dvorana | ||||
28.10.23 Polufinale | vs. Anton Matusevich | 3-6, 0-1, - Jacob Fearnley - odustajanje | detalj meča | |
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Tibo Colson | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Milos Karol | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Umberto Giovannini | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M25 Edgbaston - dvorana | ||||
21.10.23 Finale | vs. Kyle Edmund | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
20.10.23 Polufinale | vs. Giles Hussey | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
19.10.23 Četvrtfinale | vs. Robin Bertrand | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
18.10.23 2. kolo | vs. Ewen Lumsden | 3-6, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Charles Broom | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
16.10.23 kval. | vs. David Stevenson | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Elia Joel Affolter | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M25 Roehampton - trava | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Charles Broom | 4-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
M25 Nottingham - trava | ||||
12.07.23 2. kolo | vs. Charles Broom | 6-4, 0-6, 3-6 | detalj meča | |
12.07.23 1. kolo | vs. Johannes Ingildsen | 6-2, 6-1 | detalj meča |
A.j. Catanzariti - Posljednji mečevi
M15 Les - tvrda | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Gabriel Decamps | 6-3, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Villena - tvrda | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Kuzey Cekirge | 6-3, 6-72, 7-10 | detalj meča | |
M15 Villena - tvrda | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Kuang Qing Xu | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Alvaro Peiro Serrano | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
M15 Ceuta - tvrda | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Pol Martin Tiffon | 6-711, 3-6 | detalj meča | |
13.12.23 1. kolo | vs. Ricardo Villacorta-Alonso | 7-68, 6-0 | detalj meča | |
M15 Madrid - tvrda | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Colin Markes | 6-73, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
M15 Alcala - tvrda | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Pedro Rodenas | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Xavi Matas Ortega | 6-2, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Ilya Snitari | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
14.11.23 2. kolo kval. | vs. Norbert Marosik | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
14.11.23 kval. | vs. Illya Beloborodko | 7-67, 4-6, 10-5 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Cihan Akay | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Josip Simundza | 5-7, 6-76 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Maxim Krapivin | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
M15 Champaign - tvrda | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Patrick Maloney | 6-1, 6-77, 3-6 | detalj meča | |
Winnipeg Challenger - tvrda | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Alafia Ayeni | 3-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
M25 Southaven - tvrda | ||||
11.08.23 Četvrtfinale | vs. Andres Andrade | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
10.08.23 2. kolo | vs. Sebastian Sec | 7-66, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
08.08.23 1. kolo | vs. Osgar O'Hoisin | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Pittsburgh - zemlja | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Kyle Seelig | 6-73, 7-62, 4-6 | detalj meča | |
26.07.23 1. kolo | vs. Preston Brown | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Rochester - zemlja | ||||
22.07.23 Polufinale | vs. Ignacio Monzon | 6-72, 7-64, 1-6 | detalj meča | |
21.07.23 Četvrtfinale | vs. Nicholas Heng | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
20.07.23 2. kolo | vs. Preston Brown | 6-1, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
19.07.23 1. kolo | vs. Connor Krug | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
M15 South - tvrda | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Jody Maginley | 6-75, 6-71 | detalj meča | |
M15 San - tvrda | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Quinn Vandecasteele | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
13.06.23 1. kolo | vs. Joshua Sheehy | 3-6, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
M15 San - tvrda | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Jaimee Floyd Angele | 1-6, 1-6 | detalj meča |