MEČ
03.10.16 | 1. kolo kval. | Jacob Eskeland | Linus Frost | - nije odigrao(la/li/le) | Sweden F5 | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Norway
06.10.98, 25 Godina
06.10.98, 25 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Jacob Eskeland vs. Linus Frost - Međusobni mečevi
03.10.16 | 1. kolo kval. | Jacob Eskeland | Linus Frost | Linus Frost - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | Sweden F5 | dvorana |
Jacob Eskeland form & Linus Frost form
Jacob Eskeland - Posljednji mečevi
Houston Challenger - tvrda | ||||
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Harrison Adams | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
USA F28 - tvrda | ||||
16.10.18 1. kolo | vs. Trent Bryde | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
15.10.18 kval. | vs. Michael Shabaz | Michael Shabaz - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
14.10.18 2. kolo kval. | vs. Barnaby Smith | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Matheus Ferreira Leite | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
USA F27 - tvrda | ||||
07.10.18 1. kolo kval. | vs. Alec Adamson | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Michael Shabaz | 6-72, 1-6 | detalj meča | |
Finland F1 - zemlja | ||||
01.08.17 1. kolo | vs. Jonathan Mridha | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
31.07.17 1. kolo kval. | vs. Piers Foley | 6-4, 7-66 | detalj meča | |
31.07.17 kval. | vs. Verneri Tuomi | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Sweden F2 - zemlja | ||||
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Sam Taylor | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
Portugal F3 - tvrda | ||||
13.03.17 | vs. Nikki Roenn | 4-6, 7-62, 6-2 | detalj meča | |
13.03.17 1. kolo kval. | vs. Tiago Almeida | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Norway F3 - dvorana | ||||
31.10.16 1. kolo kval. | vs. Fredrik Ask | 6-72, 3-6 | detalj meča | |
Norway F2 - dvorana | ||||
24.10.16 1. kolo kval. | vs. Gorazd Srbljak | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Norway F1 - dvorana | ||||
17.10.16 1. kolo | vs. Lucas Miedler | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Sweden F5 - dvorana | ||||
03.10.16 kval. | vs. Adrian Bodmer | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
03.10.16 1. kolo kval. | vs. Linus Frost | Linus Frost - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
Sweden F4 - dvorana | ||||
26.09.16 1. kolo kval. | vs. Eero Vasa | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Norway F3 - dvorana | ||||
02.11.15 1. kolo | vs. Carl Soderlund | 6-73, 0-6 | detalj meča | |
Norway F2 - dvorana | ||||
26.10.15 kval. | vs. Bjoern Petersen | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
26.10.15 1. kolo kval. | vs. Markus Nordby | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Norway F1 - dvorana | ||||
19.10.15 1. kolo | vs. Matej Sabanov | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Sweden F5 - dvorana | ||||
28.09.15 1. kolo kval. | vs. Niklas Johansson | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Sweden F4 - dvorana | ||||
21.09.15 1. kolo kval. | vs. Arvid Nordquist | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
21.09.15 kval. | vs. Eric Samuelsson | 6-4, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Norway F2 - dvorana | ||||
03.11.14 kval. | vs. Fredrik Moe | 6-4, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
03.11.14 1. kolo | vs. Lucas Renard | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
03.11.14 1. kolo kval. | vs. Bjornar Skjeie | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Norway F1 - dvorana | ||||
27.10.14 1. kolo kval. | vs. Frederik Press | 4-6, 3-6 | detalj meča |
Linus Frost - Posljednji mečevi
M25 Sunderland - dvorana | ||||
24.02.20 kval. | vs. Karl Friberg | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Elliott Farmer | 5-1, Elliott Farmer - odustajanje | detalj meča | |
M15 Oberhaching - dvorana | ||||
17.02.20 kval. | vs. Blake Ellis | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Lukas Artner | 5-0, Lukas Artner - odustajanje | detalj meča | |
16.02.20 2. kolo kval. | vs. Karlo Cubelic | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
17.12.19 kval. | vs. Luigi Sorrentino | 6-72, 3-6 | detalj meča | |
16.12.19 2. kolo kval. | vs. Takuya Kureoka | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
15.12.19 1. kolo kval. | vs. Anze Arh | Anze Arh - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
13.12.19 1. kolo | vs. Marco Bortolotti | 6-3, 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Olomouc - tepih | ||||
15.10.19 kval. | vs. Dominik Recek | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
15.10.19 1. kolo | vs. Zsombor Piros | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Jiri Novak (2001) | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
M25 Falun - dvorana | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Sandro Kopp | 4-6, 7-64, 3-6 | detalj meča | |
M25 Stockholm - dvorana | ||||
24.09.19 kval. | vs. Robin Thour | 6-75, - Linus Frost - odustajanje | detalj meča | |
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Jakob Arvidsson Ehn | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25+H Plaisir - dvorana | ||||
19.09.19 2. kolo | vs. Valentin Royer | 0-4, - Linus Frost - odustajanje | detalj meča | |
18.09.19 1. kolo | vs. Gianni Mina | 6-4, 2-6, 7-5 | detalj meča | |
16.09.19 kval. | vs. Joffrey De Schepper | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Tristan Da Lio | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Lofo Ramiaramanan | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M25+H Mulhouse - dvorana | ||||
10.09.19 1. kolo | vs. Gregoire Jacq | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
09.09.19 kval. | vs. Mischa Lanz | 7-5, 2-6, 10-6 | detalj meča | |
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Alexandre Aubriot | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Kalmar - zemlja | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Marius Ruzgas | 7-63, 6-75, 6-75 | detalj meča | |
M15 Karlskrona - zemlja | ||||
07.05.19 1. kolo | vs. Simon Yitbarek | 6-73, 6-77 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
16.04.19 1. kolo | vs. Mike Urbanija | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
10.04.19 1. kolo | vs. Clement Larriere | 6-72, 6-72 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
02.04.19 1. kolo | vs. Lorenzo Bocchi | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Oslo - dvorana | ||||
05.03.19 1. kolo | vs. Marek Jaloviec | 2-6, 1-2, - Linus Frost - odustajanje | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
20.02.19 1. kolo | vs. Fajing Sun | 4-6, 5-7 | detalj meča |