Jack Bruce-Smith vs. Cooper Errey 25.02.2024

Jack Bruce-Smith vs. Cooper Errey 25.02.2024 - M25 Traralgon | usporedba

MEČ

25.02.241. kolo kval.Jack Bruce-Smith Cooper Errey 6-2, 6-2 Australia M25 Traralgon tvrda

STATISTIKE MEČA

6-2

Jack Bruce-Smith
Australia
08.11.01, 22 Godina







Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Australia
06.10.05, 18 Godina







Cooper Errey
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika

Jack Bruce-Smith vs. Cooper Errey - Međusobni mečevi

25.02.241. kolo kval.Jack Bruce-SmithCooper Errey6-2, 6-2 detalj mečaAustralia M25 Traralgon tvrda

Jack Bruce-Smith form & Cooper Errey form

Jack Bruce-Smith - Posljednji mečevi

China M25 Tianjin - tvrda
15.07.24
2. kolo kval.
vs. Zhenxiong Dong4-6, 3-6 porazdetalj meča
14.07.24
1. kolo kval.
vs. Junxiong Dong6-3, 6-2 pobjedadetalj meča
China M25 Tianjin - tvrda
10.07.24
1. kolo
vs. Yu Hsiou Hsu1-6, 2-6 porazdetalj meča
09.07.24
kval.
vs. Jiayang Dong1-6, 7-68, 10-5 pobjedadetalj meča
08.07.24
2. kolo kval.
vs. Zhengyu Sun7-65, 6-4 pobjedadetalj meča
07.07.24
1. kolo kval.
vs. Tomislav Edward Papac7-66, 6-0 pobjedadetalj meča
China M15 Tianjin - tvrda
30.06.24
1. kolo kval.
vs. Jilong Huang6-4, 3-6, 7-10 porazdetalj meča
China M15 Tianjin - tvrda
24.06.24
2. kolo kval.
vs. Zhenxiong Dong5-7, 6-2, 4-10 porazdetalj meča
23.06.24
1. kolo kval.
vs. Yi Xin Gao6-1, 6-3 pobjedadetalj meča
China M25 Baotou - zemlja
26.05.24
1. kolo kval.
vs. Nico Hornitschek4-6, 4-6 porazdetalj meča
China M25 Anning - zemlja
20.05.24
2. kolo kval.
vs. Bingyu Yu6-4, 4-6, 5-10 porazdetalj meča
19.05.24
1. kolo kval.
vs. Zhan Zheng7-62, 7-64 pobjedadetalj meča
China M25 Luan - tvrda
13.05.24
2. kolo kval.
vs. Seungmin Park1-6, 4-6 porazdetalj meča
12.05.24
1. kolo kval.
vs. Dingzheng Nima6-2, 7-5 pobjedadetalj meča
Mexico M15 Villahermosa - dvorana
05.05.24
1. kolo kval.
vs. Lucas Gomez7-64, 2-6, 5-10 porazdetalj meča
Mexico M25 Xalapa - tvrda
29.04.24
kval.
vs. Alejandro Hayen6-1, 3-6, 7-10 porazdetalj meča
28.04.24
1. kolo kval.
vs. Jesus Amezcua6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
Australia M25 Swan - trava
17.03.24
1. kolo kval.
vs. Duncan Mccall6-72, 3-6 porazdetalj meča
Australia M25 Mildura - trava
13.03.24
1. kolo
vs. Jake Delaney6-4, 4-6, 3-6 porazdetalj meča
12.03.24
kval.
vs. Nikita Volonski3-6, 6-4, 10-7 pobjedadetalj meča
11.03.24
2. kolo kval.
vs. Tai Sach6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
10.03.24
1. kolo kval.
vs. Anthony Shumsky6-3, 6-2 pobjedadetalj meča
Australia M25 Traralgon - tvrda
26.02.24
2. kolo kval.
vs. Joshua Charlton1-6, 7-65, 6-10 porazdetalj meča
25.02.24
1. kolo kval.
vs. Cooper Errey6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
Australia M25 Gold - tvrda
28.11.23
kval.
vs. Luke Sorensen4-6, 6-73 porazdetalj meča
27.11.23
2. kolo kval.
vs. Omar Fields6-78, 7-67, 10-8 pobjedadetalj meča
26.11.23
1. kolo kval.
vs. Marcus Nield6-0, 6-2 pobjedadetalj meča
Australia M25 Brisbane - tvrda
19.11.23
1. kolo kval.
vs. Andre Szilvassy2-6, 3-6 porazdetalj meča
Australia M25 Darwin - tvrda
10.09.23
1. kolo kval.
vs. Michael Kvopka6-2, 4-5, - Jack Bruce-Smith - odustajanjeporazdetalj meča
Australia M25 Swan - trava
26.02.23
1. kolo kval.
vs. Stefan Bianchet6-4, 6-74, 7-10 porazdetalj meča

Cooper Errey - Posljednji mečevi

Australia M25 Swan - trava
18.03.24
2. kolo kval.
vs. Luke Sorensen3-6, 6-1, 8-10 porazdetalj meča
17.03.24
1. kolo kval.
vs. Anthony Shumsky4-6, 6-2, 10-6 pobjedadetalj meča
Australia M25 Mildura - trava
10.03.24
1. kolo kval.
vs. Jarrod Joyce4-6, 2-6 porazdetalj meča
Australia M25 Traralgon - tvrda
25.02.24
1. kolo kval.
vs. Jack Bruce-Smith2-6, 2-6 porazdetalj meča
Australia M25 Traralgon - tvrda
19.02.24
2. kolo kval.
vs. Issei Okamura4-6, 6-73 porazdetalj meča
18.02.24
1. kolo kval.
vs. Jonas Hahn6-4, 5-7, 14-12 pobjedadetalj meča
Australia M25 Canberra - zemlja
13.03.23
2. kolo kval.
vs. Junhyun Lee4-6, 2-6 porazdetalj meča
12.03.23
1. kolo kval.
vs. Nicholas Jovanovski3-6, 6-3, 10-7 pobjedadetalj meča
Australia M25 Swan - trava
01.03.23
1. kolo
vs. Omar Fields6-3, 4-6, 5-7 porazdetalj meča
28.02.23
kval.
vs. Sam Oster6-3, 3-6, 10-4 pobjedadetalj meča
27.02.23
2. kolo kval.
vs. David Hough6-4, 6-2 pobjedadetalj meča
26.02.23
1. kolo kval.
vs. Brian Capalnean7-65, 7-5 pobjedadetalj meča
Australia M25 Swan - trava
20.02.23
2. kolo kval.
vs. Adrian Arcon7-67, 2-6, 6-10 porazdetalj meča
19.02.23
1. kolo kval.
vs. Paul Howe7-5, 6-1 pobjedadetalj meča
Australia M25 Traralgon - tvrda
24.11.22
1. kolo
vs. Pavle Marinkov2-6, 1-6 porazdetalj meča
23.11.22
kval.
vs. Thomas Braithwaite0-6, 4-6 porazdetalj meča
23.11.22
2. kolo kval.
vs. Jaiden Watts6-4, 6-2 pobjedadetalj meča
22.11.22
1. kolo kval.
vs. John Amato7-64, 6-3 pobjedadetalj meča
Australia M25 Traralgon - tvrda
13.11.22
1. kolo kval.
vs. Lachlan Vickery2-6, 4-6 porazdetalj meča
Australia M25 Cairns - tvrda
03.10.22
2. kolo kval.
vs. Liam Puttergill6-78, 6-4, 9-11 porazdetalj meča
Australia M25 Canberra - zemlja
27.03.22
1. kolo kval.
vs. Sam Oster4-6, 6-3, 5-10 porazdetalj meča
Australia M25 Canberra - zemlja
20.03.22
1. kolo kval.
vs. Lawrence Bataljin7-65, 2-6, 7-10 porazdetalj meča
Australia M25 Bendigo - tvrda
06.03.22
1. kolo kval.
vs. Amor Jasika6-4, 3-6, 6-10 porazdetalj meča
Australia Australian Open - tvrda
23.01.22
1. kolo
vs. Jaden Weekes5-7, 6-74 porazdetalj meča
Australia Bendigo Challenger - tvrda
03.01.22
1. kolo
vs. Franco Agamenone2-6, 6-75 porazdetalj meča
02.01.22
kval.
vs. Kody Pearson2-6, 3-6 porazdetalj meča
<