MEČ
28.01.21 | 1. kolo kval. | Ilya Snitari | Karl Friberg | 2-6, 6-3, 10-3 | M15 Antalya | zemlja |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Ilya Snitari vs. Karl Friberg - Međusobni mečevi
28.01.21 | 1. kolo kval. | Ilya Snitari | Karl Friberg | 2-6, 6-3, 10-3 | detalj meča | M15 Antalya | zemlja |
Ilya Snitari form & Karl Friberg form
Ilya Snitari - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
25.01.24 Četvrtfinale | vs. Daniele Minighini | - | detalj meča | |
25.01.24 2. kolo | vs. Yanaki Milev | 6-4, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Matthias Ujvary | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Gabriel Donev | 6-73, 5-7 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
22.12.23 Četvrtfinale | vs. Evgenii Tiurnev | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
21.12.23 2. kolo | vs. Paul Woerner | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
20.12.23 1. kolo | vs. Martin Klizan | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Emilien Voisin | 2-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
13.12.23 1. kolo | vs. Ioan Alexandru Chirita | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
08.12.23 2. kolo | vs. Jay Clarke | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
07.12.23 1. kolo | vs. Valerio Perruzza | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
02.12.23 Polufinale | vs. Maxim Zhukov | 6-1, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Evgenii Tiurnev | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
30.11.23 1. kolo | vs. Stefan Adrian Andreescu | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Pol Amoros Ramos | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Jay Clarke | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Dmitry Popko | 4-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Justin Engel | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Nicholas David Ionel | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. A.j. Catanzariti | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
14.11.23 kval. | vs. Ioan Alexandru Chirita | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
14.11.23 2. kolo kval. | vs. Aleksandar Mihailovic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Justin Engel | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Giulio Colacioppo | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
M15 Telavi - zemlja | ||||
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Nicholas David Ionel | 6-2, 4-6, 0-6 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Giannicola Misasi | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Alexey Nesterov (1998) | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M25 Telavi - zemlja | ||||
19.10.23 1. kolo | vs. Aleksandre Bakshi | 7-65, 6-0 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Nicholas David Ionel | 6-4, 0-6, 4-6 | detalj meča |
Karl Friberg - Posljednji mečevi
Davis Cup - dvorana | ||||
02.02.24 Rubber 1 | vs. Thiago Moura Monteiro | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
M15 Manacor - tvrda | ||||
27.01.24 Polufinale | vs. Ryan Nijboer | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Michiel De Krom | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
25.01.24 2. kolo | vs. Kristjan Tamm | 6-1, 1-6, 6-3 | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Hayato Matsuoka | 7-62, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
Oeiras 2 - dvorana | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Maia Challenger - zemlja | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Andrea Vavassori | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 3-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
27.11.23 kval. | vs. Aleksandr Braynin | 5-7, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Tiago Pereira | 4-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Danderyd Challenger - dvorana | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Denis Yevseyev | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Trnava - dvorana | ||||
12.11.23 Finale | vs. Lukas Pokorny | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
11.11.23 Polufinale | vs. Remy Bertola | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
10.11.23 Četvrtfinale | vs. Matej Vocel | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Alastair Gray | 1-6, 7-5, 6-3 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Aleksandr Braynin | 3-6, 7-64, 6-4 | detalj meča | |
Stockholm - dvorana | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Miomir Kecmanovic | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Nevers - dvorana | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Nikolay Vylegzhanin | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Falun - dvorana | ||||
29.09.23 Polufinale | vs. Tibo Colson | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
28.09.23 Četvrtfinale | vs. Anton Matusevich | 2-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
27.09.23 2. kolo | vs. Yannik Steinegger | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
26.09.23 1. kolo | vs. Jack Karlsson Wistrand | 6-3, 7-66 | detalj meča | |
M15 Danderyd - dvorana | ||||
23.09.23 Polufinale | vs. Giles Hussey | 5-7, 6-73 | detalj meča | |
22.09.23 Četvrtfinale | vs. Hamish Stewart | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
21.09.23 2. kolo | vs. Alexander Blockx | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. William Rejchtman Vinciguerra | 3-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Cassis Challenger - tvrda | ||||
04.09.23 kval. | vs. Ramkumar Ramanathan | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Hugo Cardinaud | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Como Challenger - zemlja | ||||
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 5-7, 6-75 | detalj meča | |
M25 Ystad - zemlja | ||||
19.08.23 Polufinale | vs. Marvin Moeller | 3-6, 6-3, 2-6 | detalj meča |