MEČ
30.09.20 | 1. kolo | Igor Sijsling | Raphael Baltensperger | 6-2, 6-4 | M15 Forbach | tepih |
STATISTIKE MEČA
Igor Sijsling | Raphael Baltensperger | |
1. servis % | 23/44 (52%) | 29/61 (48%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 22/23 (96%) | 20/29 (69%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 14/21 (67%) | 14/32 (44%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 27/61 (44%) | 8/44 (18%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 63/105 (60%) | 42/105 (40%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 5 |
Asovi | 3 | 4 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Raphael Baltensperger | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Igor Sijsling | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Raphael Baltensperger | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Igor Sijsling | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Raphael Baltensperger | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Igor Sijsling | 4-1 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
Igor Sijsling | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Raphael Baltensperger | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Igor Sijsling | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Raphael Baltensperger | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-40 | ||
Igor Sijsling | 1-2 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Raphael Baltensperger | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Igor Sijsling | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Raphael Baltensperger | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Igor Sijsling | 4-3 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Raphael Baltensperger | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Igor Sijsling | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Igor Sijsling vs. Raphael Baltensperger - Međusobni mečevi
30.09.20 | 1. kolo | Igor Sijsling | Raphael Baltensperger | 6-2, 6-4 | detalj meča | M15 Forbach | tepih |
Igor Sijsling form & Raphael Baltensperger form
Igor Sijsling - Posljednji mečevi
Mallorca Challenger - tvrda | ||||
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Kenny de Schepper | 6-4, 6-72, 1-6 | detalj meča | |
Lisbon Challenger - zemlja | ||||
27.09.21 1. kolo | vs. Andrea Pellegrino | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Braga Challenger - zemlja | ||||
21.09.21 1. kolo | vs. Michael Vrbensky | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Prague 3 - zemlja | ||||
27.08.21 Polufinale | vs. Franco Agamenone | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
26.08.21 Četvrtfinale | vs. Kaichi Uchida | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
25.08.21 2. kolo | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 6-2, 2-6, 3-2, Matheus Pucinelli De Almeida - odustajanje | detalj meča | |
24.08.21 1. kolo | vs. Daniel Siniakov | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Segovia Challenger - tvrda | ||||
27.07.21 1. kolo | vs. Teimuraz Gabashvili | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Pozoblanco Challenger - tvrda | ||||
22.07.21 2. kolo | vs. Tim Van Rijthoven | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
20.07.21 1. kolo | vs. Nicola Kuhn | 7-5, 0-0, Nicola Kuhn - odustajanje | detalj meča | |
Iasi Challenger - zemlja | ||||
12.07.21 1. kolo | vs. Felipe Meligeni Alves | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Braunschweig Challenger - zemlja | ||||
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Diego Hidalgo | 3-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
Forli Challenger - zemlja | ||||
16.06.21 2. kolo | vs. Mats Moraing | 6-3, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
14.06.21 1. kolo | vs. Andrea Pellegrino | 6-2, 7-65 | detalj meča | |
Nottingham 1 - trava | ||||
07.06.21 kval. | vs. Aleksandar Vukic | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Matteo Viola | 6-73, 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Oeiras 4 - zemlja | ||||
25.05.21 1. kolo | vs. Timofey Skatov | 6-2, 2-6, 6-74 | detalj meča | |
Rome 2 - zemlja | ||||
27.04.21 1. kolo | vs. Danilo Petrovic | 1-6, 6-76 | detalj meča | |
26.04.21 kval. | vs. Zizou Bergs | 7-65, 6-1 | detalj meča | |
25.04.21 1. kolo kval. | vs. Alexey Vatutin | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Belgrade Challenger - zemlja | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Marco Trungelliti | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Oeiras 1 - zemlja | ||||
02.04.21 Četvrtfinale | vs. Marco Trungelliti | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
31.03.21 2. kolo | vs. Gian Marco Moroni | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
30.03.21 1. kolo | vs. Manuel Guinard | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
Zadar Challenger - zemlja | ||||
23.03.21 1. kolo | vs. Gianluca Mager | 4-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
St. Petersburg - dvorana | ||||
09.03.21 1. kolo | vs. Kacper Zuk | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
St. Petersburg - dvorana | ||||
02.03.21 1. kolo | vs. Artem Dubrivnyy | 6-3, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Cherbourg Challenger - dvorana | ||||
08.02.21 1. kolo | vs. Evan Furness | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15+H Bressuire - dvorana | ||||
22.01.21 Četvrtfinale | vs. Gijs Brouwer | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
21.01.21 2. kolo | vs. Lilian Marmousez | 6-1, 7-64 | detalj meča |
Raphael Baltensperger - Posljednji mečevi
M25 Sion - zemlja | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Edouard Aubert | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Klosters - zemlja | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Toby Alex Kodat | 6-3, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
04.07.23 1. kolo | vs. Nicolas Kobelt | 5-7, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
03.07.23 kval. | vs. Niklas Koch | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Maurus Malgiaritta | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M25 Klosters - zemlja | ||||
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Patrick Zahraj | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Genova - zemlja | ||||
15.06.21 1. kolo kval. | vs. Kirill Kivattsev | 6-72, 6-74 | detalj meča | |
M15 Poitiers - dvorana | ||||
15.03.21 kval. | vs. Cyril Vandermeersch | 4-6, 7-5, 8-10 | detalj meča | |
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M25 Trimbach - tepih | ||||
09.03.21 1. kolo | vs. Quentin Folliot | 6-73, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
M15 Grenoble - dvorana | ||||
10.02.21 1. kolo | vs. Kyrian Jacquet | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
08.02.21 kval. | vs. Hugo Pontico | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Quinta - tvrda | ||||
04.11.20 1. kolo | vs. Arthur Fery | 2-6, 1-1, - Raphael Baltensperger - odustajanje | detalj meča | |
03.11.20 kval. | vs. Daniel Little | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
02.11.20 2. kolo kval. | vs. Adan Freire Da Silva | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
02.11.20 1. kolo kval. | vs. Moritz Poswiat | 7-63, 6-0 | detalj meča | |
M25 Vale - tvrda | ||||
28.10.20 1. kolo | vs. Gastao Elias | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
27.10.20 kval. | vs. Mariano Kestelboim | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
26.10.20 2. kolo kval. | vs. Ying Hou | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Tennyson Whiting | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Forbach - tepih | ||||
30.09.20 1. kolo | vs. Igor Sijsling | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
28.09.20 1. kolo kval. | vs. Igor Solomatin | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
28.09.20 kval. | vs. Patrik Hartmeier | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M25 Klosters - zemlja | ||||
16.09.20 1. kolo | vs. Dominic Stricker | 1-6, 7-5, 6-75 | detalj meča | |
15.09.20 kval. | vs. Gian Luca Tanner | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
M15 Caslano - zemlja | ||||
31.08.20 1. kolo kval. | vs. Davide Galoppini | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
05.07.20 1. kolo | vs. Johan Nikles | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
03.07.20 1. kolo | vs. Yannik Steinegger | 6-4, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
01.07.20 1. kolo | vs. Gian Gruenig | 6-4, 6-2 | detalj meča |