MEČ
20.01.22 | 2. kolo | Hugo Dellien | Strong Kirchheimer | 6-0, 6-1 | Concepcion Challenger | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Hugo Dellien | Strong Kirchheimer | |
1. servis % | 36/46 (78%) | 28/37 (76%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 25/36 (69%) | 12/28 (43%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 6/10 (60%) | 2/9 (22%) |
Osvojene break-lopte | 5/9 (56%) | 0/2 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 23/37 (62%) | 15/46 (33%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 54/83 (65%) | 29/83 (35%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 1 |
Asovi | 1 | 2 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Hugo Dellien | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Strong Kirchheimer | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Hugo Dellien | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Strong Kirchheimer | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Hugo Dellien | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-0 | Strong Kirchheimer | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Hugo Dellien | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Strong Kirchheimer | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Hugo Dellien | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Strong Kirchheimer | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Hugo Dellien | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Strong Kirchheimer | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Hugo Dellien | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Hugo Dellien vs. Strong Kirchheimer - Međusobni mečevi
20.01.22 | 2. kolo | Hugo Dellien | Strong Kirchheimer | 6-0, 6-1 | detalj meča | Concepcion Challenger | zemlja |
Hugo Dellien form & Strong Kirchheimer form
Hugo Dellien - Posljednji mečevi
Asuncion Challenger - zemlja | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Alexander Weis | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Santiago Challenger - zemlja | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Facundo Bagnis | 3-6, 6-78 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Federico Agustin Gomez | 3-6, 6-1, 6-0 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Gonzalo Bueno | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
Santa Cruz - zemlja | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Santiago - zemlja | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Albert Ramos-Vinolas | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Rio de - zemlja | ||||
19.02.24 1. kolo | vs. Cameron Norrie | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
11.02.24 kval. | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-4, 6-73, 3-6 | detalj meča | |
10.02.24 1. kolo kval. | vs. Roman Andres Burruchaga | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Cordoba - zemlja | ||||
09.02.24 2. kolo | vs. Sebastian Baez | 6-4, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
05.02.24 1. kolo | vs. Thiago Seyboth Wild | 6-4, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Harold Mayot | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Goncalo Oliveira | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Temuco Challenger - tvrda | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Ignacio Buse | 6-1, 6-73, 4-6 | detalj meča | |
Montevideo Challenger - zemlja | ||||
18.11.23 Četvrtfinale | vs. Tomas Barrios Vera | 6-4, 0-6, 6-4 | detalj meča | |
18.11.23 Polufinale | vs. Thiago Moura Monteiro | 6-71, 6-1, 3-6 | detalj meča | |
15.11.23 2. kolo | vs. Renzo Olivo | 5-7, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
13.11.23 1. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Lima 2 - zemlja | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Camilo Ugo Carabelli | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Guayaquil Challenger - zemlja | ||||
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Daniel Elahi Galan | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
01.11.23 2. kolo | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 6-2, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Alex Barrena | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
Curitiba Challenger - zemlja | ||||
29.10.23 Polufinale | vs. Guido Andreozzi | 6-75, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
29.10.23 Finale | vs. Oliver Crawford | 7-66, 4-6, 7-61 | detalj meča | |
28.10.23 Četvrtfinale | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
25.10.23 2. kolo | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
23.10.23 1. kolo | vs. Eduardo Ribeiro | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Jan Choinski | 4-6, - Hugo Dellien - odustajanje | detalj meča | |
10.10.23 1. kolo | vs. Genaro Alberto Olivieri | 5-7, 6-4, 7-65 | detalj meča |
Strong Kirchheimer - Posljednji mečevi
M25 Calabasas - tvrda | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Samir Banerjee | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Lannion - dvorana | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Adan Freire Da Silva | 3-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
Pau Challenger - dvorana | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Clement Chidekh | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
19.02.24 kval. | vs. Kenny de Schepper | 6-72, 6-3, 7-64 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Henri Squire | 3-6, 7-65, 6-2 | detalj meča | |
Glasgow Challenger - dvorana | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. David Poljak | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Cleveland Challenger - dvorana | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Stefan Kozlov | 6-3, 1-6, 6-73 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Zachary Svajda | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
23.01.24 1. kolo | vs. Evan Zhu | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Brandon Holt | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
16.01.24 1. kolo | vs. Ajeet Rai | 6-2, 5-2 | detalj meča | |
Champaign Challenger - dvorana | ||||
15.11.23 2. kolo | vs. Ethan Quinn | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
13.11.23 1. kolo | vs. Evgeny Karlovskiy | 7-5, 5-4, Evgeny Karlovskiy - odustajanje | detalj meča | |
Knoxville Challenger - dvorana | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Thai Kwiatkowski | 7-65, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Saint - dvorana | ||||
28.10.23 Polufinale | vs. Charles Broom | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Kiranpal Pannu | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Osgar O'Hoisin | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Jonathan Sorbo | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Fairfield Challenger - tvrda | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Christian Langmo | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
09.10.23 kval. | vs. Ethan Quinn | 7-64, 7-5 | detalj meča | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Evan Burnett | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Tiburon Challenger - tvrda | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Alfredo Perez | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Charleston Challenger - tvrda | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Stefan Dostanic | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
26.09.23 1. kolo | vs. Toby Alex Kodat | 6-74, 6-3, 4-1, Toby Alex Kodat - odustajanje | detalj meča | |
25.09.23 kval. | vs. Elmer Moller | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Carter Pate | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Columbus Challenger - dvorana | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Denis Kudla | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
18.09.23 kval. | vs. Alfredo Perez | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Kiranpal Pannu | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Cary 2 - tvrda | ||||
13.09.23 2. kolo | vs. Alex Michelsen | 3-6, 1-6 | detalj meča |