MEČ
29.09.19 | 1. kolo kval. | Harry Wendelken | Dzianis Zharyn | 2-6, 6-3, 10-4 | M25 Falun | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Belarus
14.12.00, 23 Godina
14.12.00, 23 Godina
Harry Wendelken vs. Dzianis Zharyn - Međusobni mečevi
29.09.19 | 1. kolo kval. | Harry Wendelken | Dzianis Zharyn | 2-6, 6-3, 10-4 | detalj meča | M25 Falun | dvorana |
Harry Wendelken form & Dzianis Zharyn form
Harry Wendelken - Posljednji mečevi
M15 Heraklion - tvrda | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Ben Weintraub | 6-75, 6-1, 4-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Seydina Andre | 6-76, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
Hamburg Challenger - dvorana | ||||
11.03.24 kval. | vs. Michael Agwi | 2-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Norbert Gombos | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
M15 Villena - tvrda | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Fausto Tabacco | 6-74, 1-6 | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Andres Santamarta Roig | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
M15 Villena - tvrda | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Diego Barreto Sanchez | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Glasgow Challenger - dvorana | ||||
12.02.24 kval. | vs. Filip Peliwo | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. James Davis | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
Nottingham Challenger - dvorana | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Charles Broom | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Veigy - tepih | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Neil Oberleitner | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
M25 Sunderland - dvorana | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Kyle Edmund | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
17.01.24 1. kolo | vs. Ewen Lumsden | 2-6, 7-5, 6-3 | detalj meča | |
M25 Loughborough - dvorana | ||||
08.01.24 kval. | vs. Patrick Maloney | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. James Mackinlay | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Arthur Gea | 6-2, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Gorazd Srbljak | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25 Heraklion - tvrda | ||||
10.11.23 Četvrtfinale | vs. Guy Den Heijer | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Enrico Dalla Valle | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Alexander Orlov | 2-6, 7-62, 7-5 | detalj meča | |
M25 Sunderland - dvorana | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Patrick Brady | 7-65, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Glasgow - dvorana | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Hamish Stewart | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Phoenix Weir | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M25 Edgbaston - dvorana | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Milos Karol | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Falun - dvorana | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Edas Butvilas | 6-1, 6-73, 4-6 | detalj meča | |
26.09.23 1. kolo | vs. Johannes Ingildsen | 4-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Danderyd - dvorana | ||||
23.09.23 Polufinale | vs. Mats Rosenkranz | 4-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
22.09.23 Četvrtfinale | vs. Tibo Colson | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
21.09.23 2. kolo | vs. Johannes Ingildsen | 3-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. George Houghton | 7-66, 2-6, 6-2 | detalj meča |
Dzianis Zharyn - Posljednji mečevi
M15 Novomoskovsk - zemlja | ||||
03.06.21 1. kolo | vs. Oleg Prihodko | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Michal Mikula | 6-3, 7-62 | detalj meča | |
31.05.21 kval. | vs. Leyton Rivera | 7-62, 6-2 | detalj meča | |
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Maksym Neverov | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Novomoskovsk - zemlja | ||||
25.05.21 2. kolo kval. | vs. Gabriel Donev | 6-75, 7-66, 6-10 | detalj meča | |
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Semen Aginskiy | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Nicolas Tepmahc | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Carles Hernandez | 6-2, 2-6, 10-7 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Mattia Bellucci | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Stephanos Schinas | 6-4, 5-7, 10-8 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
27.01.20 2. kolo kval. | vs. Louis Herman | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Samuel Paulovcak | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Theo Arribage | 6-4, 6-73, 7-10 | detalj meča | |
M15 Bukhara - tvrda | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Martin Borisiouk | 7-64, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
15.10.19 kval. | vs. Vladislav Tasenkov | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Adil Karimov | 7-63, 6-4 | detalj meča | |
M25 Falun - dvorana | ||||
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Harry Wendelken | 6-2, 3-6, 4-10 | detalj meča | |
M25 Stockholm - dvorana | ||||
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Robin Thour | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Pajulahti - dvorana | ||||
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Oskari Eerola | 3-6, 6-4, 6-10 | detalj meča | |
M15 Minsk - tvrda | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Maxim Tybar | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Vilnius - zemlja | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Irpin - zemlja | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Nikita Mashtakov | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Irpin - zemlja | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Vitaliy Sachko | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Tbilisi - tvrda | ||||
01.05.19 1. kolo | vs. Mark Whitehouse | 6-74, 5-7 | detalj meča | |
30.04.19 kval. | vs. Victor Gurevich | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Aleksandre Andguladze | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Bernardo Saraiva | 5-7, 6-4, 7-10 | detalj meča | |
M25 Aktobe - dvorana | ||||
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Matej Sabanov | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Egypt F28 - tvrda | ||||
18.11.18 2. kolo kval. | vs. Jannis Kahlke | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
Egypt F27 - tvrda | ||||
12.11.18 kval. | vs. Cosmin Ontica | 1-6, 6-4, 5-7 | detalj meča |