MEČ
06.08.18 | 1. kolo | Gustav Hansson | Justin Roberts | 6-2, 7-5 | Finland F2 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Gustav Hansson | Justin Roberts | |
1. servis % | 35/52 (67%) | 27/57 (47%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 29/35 (83%) | 13/27 (48%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/17 (59%) | 18/30 (60%) |
Osvojene break-lopte | 4/5 (80%) | 1/1 (100%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 26/57 (46%) | 13/52 (25%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 65/109 (60%) | 44/109 (40%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 4 |
Asovi | 1 | 2 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Gustav Hansson | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Justin Roberts | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Gustav Hansson | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Justin Roberts | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Gustav Hansson | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Justin Roberts | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Gustav Hansson | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-2 | Justin Roberts | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Gustav Hansson | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-1 | Justin Roberts | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Gustav Hansson | 0-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
Gustav Hansson | 0-3 | |
0-0, 30-30, 40-30 | ||
Gustav Hansson | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-4 | Justin Roberts | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Gustav Hansson | 2-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-4 | Justin Roberts | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Gustav Hansson | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-5 | Justin Roberts | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
5-5 | Justin Roberts | |
6-5 | Justin Roberts | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
7-5 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Gustav Hansson vs. Justin Roberts - Međusobni mečevi
06.08.18 | 1. kolo | Gustav Hansson | Justin Roberts | 6-2, 7-5 | detalj meča | Finland F2 | zemlja |
Gustav Hansson form & Justin Roberts form
Gustav Hansson - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
21.12.19 Polufinale | vs. Marko Miladinovic | - | detalj meča | |
20.12.19 Četvrtfinale | vs. Andrey Chepelev | 3-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
19.12.19 2. kolo | vs. Vladimir Korolev | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
18.12.19 1. kolo | vs. Luka Pavlovic | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
13.12.19 1. kolo | vs. Miljan Zekic | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Doha - tvrda | ||||
26.10.19 Polufinale | vs. Marat Deviatiarov | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
25.10.19 Četvrtfinale | vs. Yurii Dzhavakian | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
24.10.19 2. kolo | vs. Guy Den Heijer | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
23.10.19 1. kolo | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
M15 Doha - tvrda | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Marat Deviatiarov | 3-6, 7-5, 5-7 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Peter Heller | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
09.10.19 1. kolo | vs. Mariano Alberto Hasenkopf | 6-3, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
M25 Falun - dvorana | ||||
30.09.19 1. kolo | vs. Jesper De Jong | 6-75, 0-6 | detalj meča | |
M25 Stockholm - dvorana | ||||
27.09.19 Četvrtfinale | vs. Evgenii Tiurnev | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
26.09.19 2. kolo | vs. Christopher Heyman | 7-63, 6-4 | detalj meča | |
25.09.19 1. kolo | vs. Aldin Setkic | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
06.09.19 Četvrtfinale | vs. Imanol Lopez Morillo | 6-75, 6-3, 6-78 | detalj meča | |
05.09.19 2. kolo | vs. Sidane Pontjodikromo | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
03.09.19 1. kolo | vs. Francisco Comesana | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Ystad - zemlja | ||||
11.08.19 Finale | vs. August Holmgren | 7-65, 6-1 | detalj meča | |
10.08.19 Polufinale | vs. Juan Manuel Cerundolo | 4-6, 6-1, 6-0 | detalj meča | |
09.08.19 Četvrtfinale | vs. Markus Eriksson | 3-6, 7-62, 6-3 | detalj meča | |
08.08.19 2. kolo | vs. Francisco Comesana | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
07.08.19 1. kolo | vs. Carl Soderlund | 2-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
M15 Kalmar - zemlja | ||||
19.05.19 Polufinale | vs. Dragos Nicolae Madaras | 3-6, 7-65, 3-6 | detalj meča | |
18.05.19 Četvrtfinale | vs. Bart Stevens | Bart Stevens - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
16.05.19 2. kolo | vs. Mark Whitehouse | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
14.05.19 1. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 7-5, 6-75, 7-5 | detalj meča | |
M15 Karlskrona - zemlja | ||||
10.05.19 2. kolo | vs. Alexis Gautier | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
10.05.19 Četvrtfinale | vs. Ronald Slobodchikov | 2-6, 6-3, 3-6 | detalj meča |
Justin Roberts - Posljednji mečevi
Cleveland Challenger - dvorana | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Vishwa Aduru | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
M25 Wesley - tvrda | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Henrik Wiersholm | 1-6, 6-74 | detalj meča | |
M25 Ithaca - dvorana | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Aman Sharma | 5-7, 6-71 | detalj meča | |
M15 Concepcion - zemlja | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Lautaro Midon | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
05.12.23 1. kolo | vs. Giuseppe La Vela | 6-1, 7-65 | detalj meča | |
Temuco Challenger - tvrda | ||||
27.11.23 kval. | vs. Andres Andrade | 6-2, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Benjamin Torres | 4-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Santa - zemlja | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Ignacio Monzon | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Boca - zemlja | ||||
16.11.23 1. kolo | vs. Alberto Colas Sanchez | 6-2, 6-74, 5-10 | detalj meča | |
Guayaquil Challenger - zemlja | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Bueno | 4-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
M15 Melilla - zemlja | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Noah Lopez | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Buschhausen - zemlja | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Gabriele Bosio | 4-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
M15 Haren - zemlja | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Sidane Pontjodikromo | 6-3, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
05.09.23 1. kolo | vs. Roland Stuurman | 4-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M25 Oldenzaal - zemlja | ||||
01.09.23 Četvrtfinale | vs. Mats Rosenkranz | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
31.08.23 2. kolo | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-75, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. Noah Thurner | 6-1, 7-66 | detalj meča | |
Lima Challenger - zemlja | ||||
21.08.23 kval. | vs. Ignacio Buse | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Joshua Sheehy | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Santo Domingo - zemlja | ||||
08.08.23 kval. | vs. Conner Huertas Del Pino | 7-66, 6-4 | detalj meča | |
08.08.23 1. kolo | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Preston Brown | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
Lexington Challenger - tvrda | ||||
31.07.23 kval. | vs. Philip Sekulic | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Ramkumar Ramanathan | 7-65, 7-63 | detalj meča | |
M15 Rochester - zemlja | ||||
21.07.23 Četvrtfinale | vs. Ignacio Monzon | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
20.07.23 2. kolo | vs. Yannik Rahman | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
19.07.23 1. kolo | vs. Maksim Tikhomirov | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M25 Laval - tvrda | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Preston Brown | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
M15 South - tvrda | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Axel Nefve | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 San - tvrda | ||||
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Jonas Eriksson Ziverts | 4-6, 2-6 | detalj meča |