MEČ
03.02.20 | 2. kolo kval. | Gustaf Strom | Federico Campana | 0-6, 6-1, 10-6 | M15 Antalya | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Sweden
22.09.01, 22 Godina
22.09.01, 22 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Italy
13.04.98, 25 Godina
15170 $
13.04.98, 25 Godina
15170 $
Gustaf Strom vs. Federico Campana - Međusobni mečevi
03.02.20 | 2. kolo kval. | Gustaf Strom | Federico Campana | 0-6, 6-1, 10-6 | detalj meča | M15 Antalya | zemlja |
Gustaf Strom form & Federico Campana form
Gustaf Strom - Posljednji mečevi
M25 Wetzlar - zemlja | ||||
01.08.23 kval. | vs. Giuseppe La Vela | 2-6, 6-3, 7-10 | detalj meča | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Vasilios Caripi | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M25 Kramsach - zemlja | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Mathys Erhard | 6-4, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
24.07.23 kval. | vs. Batiste Guerra | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Paulo Knippling | 6-2, 4-2, Paulo Knippling - odustajanje | detalj meča | |
23.07.23 2. kolo kval. | vs. Jiri Jindacek | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M25 Telfs - zemlja | ||||
20.07.23 1. kolo | vs. Milos Karol | 6-76, 3-6 | detalj meča | |
17.07.23 2. kolo kval. | vs. Artem Podorozhnyi | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
17.07.23 kval. | vs. Nico Jaeger | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Thomas Rohseano | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Malmo - zemlja | ||||
18.08.22 2. kolo | vs. Jonathan Mridha | 6-3, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
17.08.22 1. kolo | vs. Felipe Mikkelsen | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M25 Ystad - zemlja | ||||
11.08.22 2. kolo | vs. Nino Ehrenschneider | 2-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
09.08.22 1. kolo | vs. Arslanbek Temirhanov | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
M15 Kottingbrunn - zemlja | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Michael Frank | 1-6, 7-64, 9-11 | detalj meča | |
M25 Velenje - zemlja | ||||
05.07.21 2. kolo kval. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 0-5, - Gustaf Strom - odustajanje | detalj meča | |
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Maj Tomac | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
11.03.20 1. kolo | vs. Marvin Netuschil | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
10.03.20 kval. | vs. Tristan Boyer | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Zachary Eisinga | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
04.03.20 1. kolo | vs. Michael Vrbensky | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
03.03.20 kval. | vs. Christopher Patzanovsky | 6-2, 4-6, 10-6 | detalj meča | |
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Xavier Gabarro | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Goran Tufekcic | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
15.02.20 1. kolo | vs. Max Houkes | 5-7, 6-3, 8-10 | detalj meča | |
13.02.20 2. kolo kval. | vs. Jakob Johansson-Holm | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
13.02.20 kval. | vs. Kazuki Shimizu | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
11.02.20 1. kolo kval. | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-1, 6-1 | detalj meča |
Federico Campana - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Michel Hopp | 6-74, 6-3, 9-11 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. S Mert Ozdemir | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Anthony Genov | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Vlad Andrei Dancu | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Ignacio Parisca | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Ryusuke Horiuchi | 6-3, 4-6, 10-6 | detalj meča | |
27.02.24 kval. | vs. Andrea Fiorentini | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Nazar Oliynykov | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
22.12.23 Četvrtfinale | vs. Samuele Pieri | 4-6, 6-70 | detalj meča | |
21.12.23 2. kolo | vs. Milos Mikovic | 2-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
20.12.23 1. kolo | vs. Marco Furlanetto | 6-3, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Evgenii Tiurnev | 4-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
13.12.23 1. kolo | vs. Carlo Cataldi | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
12.12.23 kval. | vs. Kaya Arinc | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
12.12.23 2. kolo kval. | vs. Nikola Puntaric | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Cemil Tugra Duran | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Nicholas David Ionel | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
21.11.23 kval. | vs. Sami Ben Abdennibi | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Tair Niyazov | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Maksim Shin | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
14.11.23 2. kolo kval. | vs. Yannik Kelm | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
14.11.23 kval. | vs. Gian Matias Di Natale | 2-6, 6-4, 10-5 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Melih Anavatan | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
07.11.23 kval. | vs. Maxim Zhukov | 6-4, 3-6, 1-10 | detalj meča | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Makar Elesin | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Umut Kaan Yenilmez | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Arad - zemlja | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Bogdan Pavel | 3-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
26.09.23 1. kolo | vs. Radovan Michalik | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Constanta - zemlja | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Cezar Cretu | 7-62, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Niccolo Ciavarella | 7-5, 6-3 | detalj meča |