MEČ
30.07.20 | 1. kolo | Guillermo Garcia-Lopez | Timofey Skatov | 4-6, 6-3, 6-3 | All Lower | zemlja |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Timofey Skatov | |
0-0, 15-30, 30-30, 30-40, 40-A | ||
Guillermo Garcia-Lopez | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 40-30, 40-A[BP] | ||
1-1 | Timofey Skatov | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Guillermo Garcia-Lopez | 2-1 | |
0-0, 15-0, 40-0, 40-15, 40-40 | ||
3-1 | Timofey Skatov | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], A-40[BP] | ||
Guillermo Garcia-Lopez | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-15, 40-30, 40-A[BP] | ||
4-2 | Timofey Skatov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Guillermo Garcia-Lopez | 4-3 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-40[BP] | ||
4-4 | Timofey Skatov | |
0-0, 15-15, 15-40 | ||
Guillermo Garcia-Lopez | 4-5 | |
0-0, 15-15, 15-40[BP] | ||
4-6 |
2 | ||
0-0 | Timofey Skatov | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-30[BP] | ||
Guillermo Garcia-Lopez | 1-0 | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
1-1 | Timofey Skatov | |
0-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
Guillermo Garcia-Lopez | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP] | ||
2-2 | Timofey Skatov | |
0-0 | ||
Guillermo Garcia-Lopez | 3-2 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-2 | Timofey Skatov | |
0-0, 15-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Guillermo Garcia-Lopez | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-3 | Timofey Skatov | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-3 |
3 | ||
Guillermo Garcia-Lopez | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Timofey Skatov | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Guillermo Garcia-Lopez | 1-1 | |
0-0 | ||
1-2 | Timofey Skatov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Guillermo Garcia-Lopez | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Timofey Skatov | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Guillermo Garcia-Lopez | 4-2 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
4-3 | Timofey Skatov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Guillermo Garcia-Lopez | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
6-3 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Guillermo Garcia-Lopez vs. Timofey Skatov - Međusobni mečevi
30.07.20 | 1. kolo | Guillermo Garcia-Lopez | Timofey Skatov | 4-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | All Lower | zemlja |
Guillermo Garcia-Lopez form & Timofey Skatov form
Guillermo Garcia-Lopez - Posljednji mečevi
Milan Challenger - zemlja | ||||
21.06.21 1. kolo | vs. Ulises Blanch | 6-3, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Gran Canaria - zemlja | ||||
02.03.21 1. kolo | vs. Eduard Esteve Lobato | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
Gran Canaria - zemlja | ||||
23.02.21 1. kolo | vs. Andrea Pellegrino | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Doha - tvrda | ||||
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Francisco Cerundolo | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Alicante Challenger - zemlja | ||||
14.10.20 2. kolo | vs. Pedro Martinez Portero | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
12.10.20 1. kolo | vs. Brandon Nakashima | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Paris - zemlja | ||||
21.09.20 1. kolo kval. | vs. Kimmer Coppejans | 6-0, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Biella Challenger - zemlja | ||||
29.09.20 1. kolo | vs. Juan Pablo Ficovich | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
02.08.20 1. kolo | vs. Ilya Ivashka | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
01.08.20 1. kolo | vs. Steven Diez | 3-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
31.07.20 1. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
30.07.20 1. kolo | vs. Timofey Skatov | 4-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
23.07.20 1. kolo | vs. Juan Pablo Canas Garcia | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
Delray Beach - tvrda | ||||
15.02.20 1. kolo kval. | vs. Denis Istomin | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
New York - dvorana | ||||
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Paolo Lorenzi | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Montpellier - dvorana | ||||
03.02.20 kval. | vs. Enzo Couacaud | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Dustin Brown | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Quimper Challenger - dvorana | ||||
30.01.20 3. kolo | vs. Zdenek Kolar | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
29.01.20 2. kolo | vs. Tobias Kamke | 1-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
16.01.20 1. kolo kval. | vs. Tallon Griekspoor | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Canberra Challenger - tvrda | ||||
07.01.20 1. kolo | vs. Yannick Maden | 6-72, 3-6 | detalj meča | |
Maia Challenger - zemlja | ||||
20.11.19 2. kolo | vs. Constant Lestienne | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Helsinki Challenger - dvorana | ||||
13.11.19 2. kolo | vs. Alexandre Muller | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Brest Challenger - dvorana | ||||
24.10.19 3. kolo | vs. Roberto Carballes Baena | 5-7, 6-73 | detalj meča | |
23.10.19 2. kolo | vs. Pavel Kotov | 6-4, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
Seville Challenger - zemlja | ||||
13.09.19 Četvrtfinale | vs. Jaume Antoni Munar Clar | - | detalj meča | |
12.09.19 3. kolo | vs. Mario Vilella Martinez | 1-6, 7-63, 6-4 | detalj meča | |
11.09.19 2. kolo | vs. Ricardo Ojeda Lara | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
Genova Challenger - zemlja | ||||
02.09.19 1. kolo | vs. Sebastian Ofner | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
27.08.19 1. kolo | vs. John Isner | 3-6, 4-6, 4-6 | detalj meča |
Timofey Skatov - Posljednji mečevi
Naples Challenger - zemlja | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Arthur Gea | 0-6, 0-1, - Timofey Skatov - odustajanje | detalj meča | |
Zadar Challenger - zemlja | ||||
23.03.24 Polufinale | vs. Adrian Andreev | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Sandro Kopp | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
20.03.24 2. kolo | vs. Alessandro Giannessi | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Dennis Novak | 7-65, 6-75, 6-1 | detalj meča | |
Szekesfehervar Challenger - zemlja | ||||
11.03.24 1. kolo | vs. Andrea Pellegrino | 7-62, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Tenerife 3 - tvrda | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Salvatore Caruso | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Tenerife 2 - tvrda | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Mohamed Safwat | 6-70, 4-6 | detalj meča | |
Davis Cup - zemlja | ||||
04.02.24 | vs. Francisco Cerundolo | 7-61, 6-4 | detalj meča | |
03.02.24 | vs. Tomas Martin Etcheverry | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Damir Dzumhur | 6-4, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Canberra Challenger - tvrda | ||||
01.01.24 kval. | vs. Casey Hoole | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Hugh Winter | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Vienna - dvorana | ||||
21.10.23 1. kolo kval. | vs. Fabian Marozsan | 3-6, 6-72 | detalj meča | |
Stockholm - dvorana | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Dino Prizmic | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Lisbon Challenger - zemlja | ||||
02.10.23 1. kolo | vs. Riccardo Bonadio | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Braga Challenger - zemlja | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Jaime Faria | 1-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
Bad Waltersdorf - zemlja | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Rudolf Molleker | 6-71, 3-6 | detalj meča | |
Davis Cup - zemlja | ||||
16.09.23 Rubber 1 | vs. Dimitar Kuzmanov | 3-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Seville Challenger - zemlja | ||||
07.09.23 Četvrtfinale | vs. Valentin Royer | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
06.09.23 2. kolo | vs. Mikhail Kukushkin | 6-2, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
04.09.23 1. kolo | vs. Daniel Michalski | 6-1, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Alex De Minaur | 2-6, 6-3, 1-6, 5-7 | detalj meča | |
25.08.23 kval. | vs. James Duckworth | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
24.08.23 2. kolo kval. | vs. Raul Brancaccio | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Kaichi Uchida | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Luedenscheid Challenger - zemlja | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Camilo Ugo Carabelli | 3-6, 7-5, 6-75 | detalj meča | |
01.08.23 1. kolo | vs. Oleksii Krutykh | 6-3, 6-75, 7-5 | detalj meča | |
Umag - zemlja | ||||
23.07.23 kval. | vs. Facundo Bagnis | 7-5, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
22.07.23 1. kolo kval. | vs. Jerko Brkic | 6-2, 6-2 | detalj meča |