MEČ
13.11.17 | 1. kolo | Gonzalo Villanueva | Gaston Ezequiel Cantero | 6-4, 6-1 | Argentina F9 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Gonzalo Villanueva | Gaston Ezequiel Cantero | |
1. servis % | 49/58 (84%) | 51/59 (86%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 31/49 (63%) | 24/51 (47%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 4/9 (44%) | 2/8 (25%) |
Osvojene break-lopte | 6/10 (60%) | 2/6 (33%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 33/59 (56%) | 23/58 (40%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 68/117 (58%) | 49/117 (42%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 0 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Argentina
10.05.98, 25 Godina
10.05.98, 25 Godina
Gonzalo Villanueva vs. Gaston Ezequiel Cantero - Međusobni mečevi
13.11.17 | 1. kolo | Gonzalo Villanueva | Gaston Ezequiel Cantero | 6-4, 6-1 | detalj meča | Argentina F9 | zemlja |
09.11.16 | 2. kolo | Gonzalo Villanueva | Gaston Ezequiel Cantero | 6-1, 6-2 | detalj meča | Argentina F13 | zemlja |
Gonzalo Villanueva form & Gaston Ezequiel Cantero form
Gonzalo Villanueva - Posljednji mečevi
Sao Leopoldo - zemlja | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Juan Pablo Varillas | 5-7, 6-70 | detalj meča | |
25.03.24 kval. | vs. Kaichi Uchida | 6-3, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Rafael Tosetto | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Asuncion Challenger - zemlja | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Nicolas Zanellato | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
18.03.24 kval. | vs. Conner Huertas Del Pino | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Ignacio Carou | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Santiago Challenger - zemlja | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Gabi Adrian Boitan | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
Santa Cruz - zemlja | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Gabi Adrian Boitan | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
04.03.24 kval. | vs. Alex Rybakov | 6-1, 4-6, Alex Rybakov - odustajanje | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Marcelo Zormann | 4-2, Marcelo Zormann - odustajanje | detalj meča | |
M25 Punta - zemlja | ||||
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Alvaro Guillen Meza | 7-5, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Alex Barrena | 4-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Rafael Tosetto | 6-2, 6-75, 6-4 | detalj meča | |
M25 Punta - zemlja | ||||
10.02.24 Polufinale | vs. Gonzalo Bueno | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
09.02.24 Četvrtfinale | vs. Federico Aguilar Cardozo | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
08.02.24 2. kolo | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 6-1, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 0-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Piracicaba Challenger - zemlja | ||||
30.01.24 kval. | vs. Mariano Kestelboim | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
30.01.24 1. kolo | vs. Hernan Casanova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Fernando Yamacita | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Tigre Challenger - zemlja | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Damien Wenger | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
15.01.24 kval. | vs. Gerard Campana Lee | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Gilbert Klier Junior | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Oleksii Krutykh | 6-4, 5-7, 6-72 | detalj meča | |
08.01.24 kval. | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Vito Antonio Darderi | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Concepcion - zemlja | ||||
16.12.23 Finale | vs. Facundo Mena | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
15.12.23 Polufinale | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
14.12.23 Četvrtfinale | vs. Diego Fernandez Flores | 6-0, 7-68 | detalj meča | |
13.12.23 2. kolo | vs. Miguel Angel Cabrera | 6-3, 6-1 | detalj meča |
Gaston Ezequiel Cantero - Posljednji mečevi
M15 Rosario - zemlja | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Mateo Del Pino | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Villa - zemlja | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Ezequiel Simonit | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Francisco Crosio | 7-63, 6-71, 10-7 | detalj meča | |
M25 Cordoba - zemlja | ||||
24.02.20 1. kolo kval. | vs. Michael Zhu | 2-6, 6-3, 7-10 | detalj meča | |
Argentina F9 - zemlja | ||||
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Thiago Cigarran | 4-6, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
Peru F3 - zemlja | ||||
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Sebastian Eguez | 2-6, 6-72 | detalj meča | |
Peru F2 - zemlja | ||||
30.09.18 1. kolo kval. | vs. Boruch Skierkier | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Peru F1 - zemlja | ||||
25.09.18 1. kolo | vs. Jorge Brian Panta Herreros | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
23.09.18 kval. | vs. Ramiro Pioli Tizon | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
23.09.18 1. kolo kval. | vs. Austin Johnson | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Argentina F5 - zemlja | ||||
11.09.18 kval. | vs. Nicolas Bianchi | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
10.09.18 2. kolo kval. | vs. Fernando Sierra | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
08.09.18 1. kolo kval. | vs. Benjamin L. Ambrosio | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Argentina F4 - zemlja | ||||
03.09.18 2. kolo kval. | vs. Santiago Besada | 4-6, 6-2, 0-6 | detalj meča | |
02.09.18 1. kolo kval. | vs. Nicolas Fernandez Vina | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
Argentina F3 - zemlja | ||||
29.05.18 1. kolo | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 7-65, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
28.05.18 kval. | vs. Juan Bautista Otegui | 6-3, 6-74, 6-4 | detalj meča | |
27.05.18 2. kolo kval. | vs. German Savu | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
26.05.18 1. kolo kval. | vs. Joaquin Ledesma | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
Argentina F2 - zemlja | ||||
22.05.18 kval. | vs. Tiago Seweryniak | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
22.05.18 1. kolo | vs. Ignacio Monzon | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
21.05.18 2. kolo kval. | vs. Benjamin L. Ambrosio | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
20.05.18 1. kolo kval. | vs. Francisco Comesana | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Argentina F1 - zemlja | ||||
15.05.18 1. kolo | vs. Eduardo Agustin Torre | 1-6, 6-3, 6-77 | detalj meča | |
15.05.18 kval. | vs. Guido Ivan Justo | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
14.05.18 2. kolo kval. | vs. Felipe Derdoy | 6-3, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Tomas Francisco Spinelli | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Argentina F12 - zemlja | ||||
04.12.17 2. kolo kval. | vs. Ignacio Carou | 5-7, 6-2, 6-77 | detalj meča | |
04.12.17 1. kolo kval. | vs. Gaston Tonello | 3-6, 6-2, 7-5 | detalj meča | |
Argentina F11 - zemlja | ||||
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Manuel Barros | 3-6, 6-3, 6-2 | detalj meča |