MEČ
03.01.22 | 1. kolo | Gonzalo Lama | Matias Franco Descotte | 7-5, 7-64 | Buenos Aires | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Gonzalo Lama | Matias Franco Descotte | |
1. servis % | 30/71 (42%) | 46/92 (50%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 26/30 (87%) | 33/46 (72%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 21/41 (51%) | 21/46 (46%) |
Osvojene break-lopte | 3/9 (33%) | 2/2 (100%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 38/92 (41%) | 24/71 (34%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 85/163 (52%) | 78/163 (48%) |
Dvostruke pogreške | 8 | 2 |
Asovi | 4 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Matias Franco Descotte | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Gonzalo Lama | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Matias Franco Descotte | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Gonzalo Lama | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Matias Franco Descotte | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Gonzalo Lama | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Matias Franco Descotte | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Gonzalo Lama | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Matias Franco Descotte | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Gonzalo Lama | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-5 | Matias Franco Descotte | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Gonzalo Lama | 6-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Matias Franco Descotte | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Gonzalo Lama | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Matias Franco Descotte | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Gonzalo Lama | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Matias Franco Descotte | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Gonzalo Lama | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Matias Franco Descotte | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Gonzalo Lama | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Matias Franco Descotte | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Gonzalo Lama | 5-4 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-5 | Matias Franco Descotte | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Gonzalo Lama | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
6-6 | Matias Franco Descotte | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 3-1, 4-1, 4-2, 4-3, 5-3, 5-4, 6-4 | ||
7-64 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Gonzalo Lama vs. Matias Franco Descotte - Međusobni mečevi
13.11.22 | Finale | Gonzalo Lama | Matias Franco Descotte | 6-2, 3-6, 7-63 | detalj meča | M15 Cordoba | zemlja |
05.11.22 | Polufinale | Gonzalo Lama | Matias Franco Descotte | 6-73, 7-5, 6-2 | detalj meča | M25 Salta | zemlja |
03.05.22 | 1. kolo | Gonzalo Lama | Matias Franco Descotte | 6-1, 6-3 | detalj meča | Salvador De | zemlja |
03.01.22 | 1. kolo | Gonzalo Lama | Matias Franco Descotte | 7-5, 7-64 | detalj meča | Buenos Aires | zemlja |
Gonzalo Lama form & Matias Franco Descotte form
Gonzalo Lama - Posljednji mečevi
Indian Wells - tvrda | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Edan Leshem | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Temuco Challenger - tvrda | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Brasilia Challenger - tvrda | ||||
20.11.23 kval. | vs. Wilson Leite | 6-710, 5-7 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Ignacio Carou | 6-3, 7-63 | detalj meča | |
Santa Fe - zemlja | ||||
16.10.23 kval. | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Facundo Juarez | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
09.10.23 kval. | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 7-62, 4-6, 6-74 | detalj meča | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Hernan Casanova | 6-3, 0-2, Hernan Casanova - odustajanje | detalj meča | |
Bogota Challenger - zemlja | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Lorenzo Claverie | 6-73, 6-75 | detalj meča | |
Antofagasta Challenger - zemlja | ||||
22.09.23 Četvrtfinale | vs. Luciano Darderi | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
21.09.23 2. kolo | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-1, 7-63 | detalj meča | |
19.09.23 1. kolo | vs. Maxime Janvier | 6-4, 1-6, 7-66 | detalj meča | |
M25 Oviedo - zemlja | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Lima Challenger - zemlja | ||||
24.08.23 Četvrtfinale | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 2-6, 6-76 | detalj meča | |
23.08.23 2. kolo | vs. Juan Bautista Otegui | 7-68, 6-4 | detalj meča | |
21.08.23 1. kolo | vs. Jorge Brian Panta Herreros | 6-74, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
Santo Domingo - zemlja | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Alejandro Tabilo | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
08.08.23 1. kolo | vs. Fernando Verdasco | 6-1, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
Los Cabos - tvrda | ||||
31.07.23 1. kolo | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
30.07.23 kval. | vs. Luis Carlos Alvarez Valdes | 7-5, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
29.07.23 1. kolo kval. | vs. Kaichi Uchida | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Salinas Challenger - tvrda | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Emilio Gomez | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
Santa Fe - zemlja | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Francisco Comesana | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
04.07.23 1. kolo | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 6-3, 6-72, 6-4 | detalj meča | |
Medellin Challenger - zemlja | ||||
28.06.23 2. kolo | vs. Patrick Kypson | 6-77, 1-6 | detalj meča | |
27.06.23 1. kolo | vs. Alex Barrena | 6-73, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Cali Challenger - zemlja | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Alexis Galarneau | 3-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
19.06.23 kval. | vs. Tristan Mccormick | 6-3, 6-72, 6-3 | detalj meča | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Oleg Prihodko | 3-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Lyon Challenger - zemlja | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Manuel Guinard | 2-6, 6-3, 3-6 | detalj meča |
Matias Franco Descotte - Posljednji mečevi
M15 Bragado - zemlja | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Santiago De La Fuente | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M15 Villa - zemlja | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-74, 5-7 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Fermin Tenti | 6-4, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
M25 Punta - zemlja | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Alex Marti Pujolras | 4-6, 7-5, 1-6 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Nicolas Zanellato | 7-64, 0-6, 7-5 | detalj meča | |
M25 Punta - zemlja | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Nicolas Zanellato | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Max Houkes | 6-4, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-4, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
08.01.24 kval. | vs. Ignacio Monzon | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
08.01.24 1. kolo kval. | vs. Svyatoslav Gulin | 4-6, 7-62, 6-2 | detalj meča | |
Temuco Challenger - tvrda | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Alafia Ayeni | 6-4, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Boca - zemlja | ||||
17.11.23 2. kolo | vs. Rafael Tosetto | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Garrett Johns | 6-2, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
16.11.23 1. kolo | vs. Markus Bolin | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Rosario - zemlja | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 1-6, 1-5, - Matias Franco Descotte - odustajanje | detalj meča | |
07.11.23 1. kolo | vs. Guido Ivan Justo | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Villa - zemlja | ||||
04.11.23 Četvrtfinale | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 6-4, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
03.11.23 2. kolo | vs. Nicolas Bruna | 7-64, 6-76, 6-3 | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Lucio Ratti | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Santa Fe - zemlja | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Alafia Ayeni | 2-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
09.10.23 kval. | vs. Juan Bautista Torres | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Riccardo Bonadio | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
M25 Mendoza - zemlja | ||||
07.10.23 Polufinale | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 6-73, 1-6 | detalj meča | |
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Sean Hess | 4-6, 6-3, 7-64 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Conner Huertas Del Pino | 6-4, 3-6, 7-65 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Oscar Gabriel Ortiz | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M25 Lujan - zemlja | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 6-3, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Punta - zemlja | ||||
22.09.23 Četvrtfinale | vs. Mariano Kestelboim | 6-1, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
21.09.23 2. kolo | vs. Federico Aguilar Cardozo | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Juan Estevez | 6-1, 6-2 | detalj meča |