Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
India
08.07.97, 26 Godina
08.07.97, 26 Godina
Giuseppe La Vela vs. Sahil Gaware - Međusobni mečevi
07.02.21 | 1. kolo kval. | Giuseppe La Vela | Sahil Gaware | 6-1, 6-3 | detalj meča | M15 Sharm | tvrda |
Giuseppe La Vela form & Sahil Gaware form
Giuseppe La Vela - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Evgenii Tiurnev | 5-7, 6-73 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Marsel Ilhan | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Max Alcala Gurri | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Mariano Tammaro | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Hong-Lin Fu | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Yanaki Milev | 5-7, 7-64, 1-6 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Niccolo Catini | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
05.03.24 1. kolo | vs. Adriano Dzhenev | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
03.03.24 Finale | vs. Yanaki Milev | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
02.03.24 Polufinale | vs. Dominik Kellovsky | 1-6, 7-5, 7-65 | detalj meča | |
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Vlad Andrei Dancu | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Matthias Ujvary | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Mert Alkaya | 4-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Max Houkes | 6-74, 1-6 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Kaya Arinc | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Concepcion - zemlja | ||||
11.12.23 1. kolo | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 6-3, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Concepcion - zemlja | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Justin Roberts | 1-6, 6-75 | detalj meča | |
M15 Santa - zemlja | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Arklon Huertas Del Pino | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Agustin Eduardo Cuellar Lorberg | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
M15 Santa - zemlja | ||||
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Manuel Mouilleron Salvo | 6-1, 7-68 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Nicolas Zanellato | 7-63, 6-4 | detalj meča | |
M15 Cochabamba - zemlja | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Fermin Tenti | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Lautaro Agustin Falabella | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Telavi - zemlja | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Valerio Perruzza | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Nika Bidzinashvili | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M25 Telavi - zemlja | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Valentin Vacherot | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
05.10.23 Četvrtfinale | vs. Gianmarco Ferrari | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
04.10.23 2. kolo | vs. Ryuki Matsuda | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
03.10.23 1. kolo | vs. Mariano Tammaro | 6-2, 6-0 | detalj meča |
Sahil Gaware - Posljednji mečevi
M15 New - tvrda | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Arpit Sharma | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
28.03.21 2. kolo kval. | vs. Rishi Reddy | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Pune - tvrda | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Faisal Qamar | 6-78, 4-6 | detalj meča | |
M15 Indore - tvrda | ||||
08.03.21 2. kolo kval. | vs. Muthu Senthilkumar | 7-5, 1-6, 8-10 | detalj meča | |
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Tanik Gupta | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
17.02.21 1. kolo | vs. Erik Crepaldi | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Giuseppe La Vela | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
31.01.21 1. kolo kval. | vs. William Nolan | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Seita Watanabe | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Ibrahim Kibet Yego | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
12.02.20 1. kolo | vs. Marek Gengel | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
04.02.20 kval. | vs. Aleksei Khomich | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
03.02.20 2. kolo kval. | vs. Artur Soghoyan | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
13.01.20 2. kolo kval. | vs. Alberto Cammarata | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
07.01.20 2. kolo kval. | vs. Michalis Sakellaridis | 7-5, 2-6, 3-10 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Alex Marti Pujolras | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Tarun Chilakalapudi | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Pol Martin Tiffon | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
27.11.19 1. kolo | vs. Christos Avraam | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
19.11.19 2. kolo kval. | vs. Tae-Woo Lee | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Alexey Dubinin | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Yuichiro Inui | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Ali Zaghloul | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Andrei Sokolov | 6-0, Andrei Sokolov - odustajanje | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Ahmed Mounir | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Youssef Omar | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Stefano Battaglino | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
10.09.19 kval. | vs. Aly Shokeir | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
09.09.19 2. kolo kval. | vs. Patric Prinoth | 6-4, 4-6, 10-7 | detalj meča | |
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Christos Avraam | 6-4, 2-6, 10-7 | detalj meča |