MEČ
03.05.23 | 2. kolo | Giovanni Oradini | Benito Massacri | 6-0, 6-4 | M25 Santa | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Giovanni Oradini | Benito Massacri | |
1. servis % | 23/39 (59%) | 29/50 (58%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 22/23 (96%) | 21/29 (72%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/16 (63%) | 4/21 (19%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 25/50 (50%) | 7/39 (18%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 57/89 (64%) | 32/89 (36%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 5 |
Asovi | 0 | 4 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Giovanni Oradini | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Benito Massacri | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Giovanni Oradini | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Benito Massacri | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Giovanni Oradini | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-0 | Benito Massacri | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Giovanni Oradini | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Benito Massacri | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Giovanni Oradini | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Benito Massacri | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Giovanni Oradini | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-2 | Benito Massacri | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Giovanni Oradini | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Benito Massacri | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Giovanni Oradini | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-4 | Benito Massacri | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Italy
27.06.03, 20 Godina
27.06.03, 20 Godina
Giovanni Oradini vs. Benito Massacri - Međusobni mečevi
03.05.23 | 2. kolo | Giovanni Oradini | Benito Massacri | 6-0, 6-4 | detalj meča | M25 Santa | zemlja |
Giovanni Oradini form & Benito Massacri form
Giovanni Oradini - Posljednji mečevi
M15 Opatija - zemlja | ||||
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Federico Arnaboldi | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Yvo Panak | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Amir Omarkhanov | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M25 Trento - dvorana | ||||
25.02.24 Finale | vs. Daniel Masur | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
24.02.24 Polufinale | vs. Daniil Glinka | 4-6, 7-65, 6-4 | detalj meča | |
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Jerome Kym | 5-4, Jerome Kym - odustajanje | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Marcello Serafini | 7-63, 7-65 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Mae Malige | 6-75, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Oberhaching - dvorana | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Michael Agwi | 7-65, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Petr Brunclik | 6-3, 6-78, 6-2 | detalj meča | |
Nottingham Challenger - dvorana | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Marcus Walters | 5-7, 7-64, 5-7 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Learner Tien | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Learner Tien | 2-6, 6-71 | detalj meča | |
15.01.24 1. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 6-3, 7-61 | detalj meča | |
M25 Esch/Alzette - dvorana | ||||
04.01.24 2. kolo | vs. Robert Strombachs | 6-72, 4-6 | detalj meča | |
03.01.24 1. kolo | vs. Buvaysar Gadamauri | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
M15 Selva - dvorana | ||||
03.11.23 Polufinale | vs. Adrian Oetzbach | 4-6, 6-3, 6-75 | detalj meča | |
02.11.23 Četvrtfinale | vs. Leonardo Malgaroli | 4-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
01.11.23 2. kolo | vs. Nicola Rispoli | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Stefano D'Agostino | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
28.10.23 Četvrtfinale | vs. Daniel Michalski | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
25.10.23 2. kolo | vs. Giovanni Fonio | 3-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
23.10.23 1. kolo | vs. Maximilian Figl | 6-1, Maximilian Figl - odustajanje | detalj meča | |
Olbia Challenger - tvrda | ||||
16.10.23 kval. | vs. Francesco Forti | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Jonas Forejtek | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Federico Arnaboldi | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
22.09.23 Polufinale | vs. Federico Arnaboldi | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
21.09.23 Četvrtfinale | vs. Niccolo Catini | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
20.09.23 2. kolo | vs. Manuel Plunger | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
19.09.23 1. kolo | vs. Luciano Carraro | 0-6, 6-1, 6-2 | detalj meča |
Benito Massacri - Posljednji mečevi
M25 Santa - zemlja | ||||
23.10.23 kval. | vs. Andrea Gola | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Mattia Secci | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Vito Dell'Elba | 1-6, 6-76 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
25.09.23 1. kolo | vs. Tommaso Compagnucci | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Pozzuoli - tvrda | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Mattia Ricci | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Cordenons Challenger - zemlja | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Villanueva | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Perugia - zemlja | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Peter Buldorini | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
San Benedetto - zemlja | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Julian Ocleppo | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Chieti - zemlja | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Giammarco Gandolfi | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Frascati - zemlja | ||||
05.06.23 kval. | vs. Mert Alkaya | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Valerio Calisti | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M25 Rome - zemlja | ||||
28.05.23 2. kolo kval. | vs. Samuele Pieri | 0-6, 6-75 | detalj meča | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Josh Reid | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M25 Reggio - zemlja | ||||
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Federico Iannaccone | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
03.05.23 2. kolo | vs. Giovanni Oradini | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
02.05.23 1. kolo | vs. Rocco Piatti | 3-6, 6-0, 6-4 | detalj meča | |
01.05.23 kval. | vs. Alexander Orlov | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Leonardo Mazzucchelli | 6-74, 6-4, 10-7 | detalj meča | |
Barletta Challenger - zemlja | ||||
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Edoardo Lavagno | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
M15 Porec - zemlja | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Noah Thurner | 7-64, 3-6, 6-10 | detalj meča | |
M15 Selva - dvorana | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Edison Ambarzumjan | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
M25+H Bacau - zemlja | ||||
25.07.22 2. kolo kval. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Matias Riva | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M25 Uriage - zemlja | ||||
11.07.22 kval. | vs. Maxime Dubouch | 6-75, 6-3, 6-10 | detalj meča | |
11.07.22 2. kolo kval. | vs. Tom Pisane | 6-1, 4-6, 10-7 | detalj meča | |
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Hugo Brun | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
M25 Casinalbo - zemlja | ||||
03.07.22 1. kolo kval. | vs. Filippo Speziali | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Chieti - zemlja | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Jaime Faria | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Jip Van Assendelft | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
10.05.22 1. kolo kval. | vs. Giuseppe La Vela | 6-72, 2-6 | detalj meča |