MEČ
31.07.21 | Polufinale | Gilbert Klier Junior | Joao Lucas Reis Da Silva | 4-6, 6-2, 7-66 | M15 Castelo | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Gilbert Klier Junior | Joao Lucas Reis Da Silva | |
1. servis % | 67/102 (66%) | 68/106 (64%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 46/67 (69%) | 39/68 (57%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 17/35 (49%) | 20/38 (53%) |
Osvojene break-lopte | 5/10 (50%) | 4/14 (29%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 47/106 (44%) | 39/102 (38%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 110/208 (53%) | 98/208 (47%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 3 |
Asovi | 7 | 6 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Joao Lucas Reis Da Silva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Gilbert Klier Junior | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Joao Lucas Reis Da Silva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Gilbert Klier Junior | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-1 | Joao Lucas Reis Da Silva | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Gilbert Klier Junior | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-3 | Joao Lucas Reis Da Silva | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Gilbert Klier Junior | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Joao Lucas Reis Da Silva | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Gilbert Klier Junior | 4-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-6 |
2 | ||
0-0 | Joao Lucas Reis Da Silva | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Gilbert Klier Junior | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-2 | Joao Lucas Reis Da Silva | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, A-40[BP] | ||
Gilbert Klier Junior | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Joao Lucas Reis Da Silva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Gilbert Klier Junior | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-2 | Joao Lucas Reis Da Silva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Gilbert Klier Junior | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-2 |
3 | ||
0-0 | Joao Lucas Reis Da Silva | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Gilbert Klier Junior | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Joao Lucas Reis Da Silva | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Gilbert Klier Junior | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-2 | Joao Lucas Reis Da Silva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Gilbert Klier Junior | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Joao Lucas Reis Da Silva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Gilbert Klier Junior | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-3 | Joao Lucas Reis Da Silva | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Gilbert Klier Junior | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-5 | Joao Lucas Reis Da Silva | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Gilbert Klier Junior | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
6-6 | Joao Lucas Reis Da Silva | |
0-0, 0-1, 0-2, 1-2, 2-2, 2-3, 2-4, 2-5, 3-5, 4-5, 4-6, 5-6, 6-6, 7-6 | ||
7-66 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Gilbert Klier Junior vs. Joao Lucas Reis Da Silva - Međusobni mečevi
19.09.21 | Finale | Gilbert Klier Junior | Joao Lucas Reis Da Silva | 6-2, 6-2 | detalj meča | M25 Medellin | zemlja |
31.07.21 | Polufinale | Gilbert Klier Junior | Joao Lucas Reis Da Silva | 4-6, 6-2, 7-66 | detalj meča | M15 Castelo | tvrda |
Gilbert Klier Junior form & Joao Lucas Reis Da Silva form
Gilbert Klier Junior - Posljednji mečevi
Punta Del - zemlja | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 2-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
Tigre Challenger - zemlja | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Villanueva | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Temuco Challenger - tvrda | ||||
03.12.23 Finale | vs. Aleksandar Kovacevic | 6-4, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
02.12.23 Polufinale | vs. Tomas Barrios Vera | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Pedro Sakamoto | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
29.11.23 2. kolo | vs. Ignacio Buse | 6-4, 7-66 | detalj meča | |
27.11.23 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Brasilia Challenger - tvrda | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Thiago Agustin Tirante | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Wilson Leite | 7-64, 7-5 | detalj meča | |
Guayaquil Challenger - zemlja | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Max Houkes | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
Curitiba Challenger - zemlja | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Guido Andreozzi | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
23.10.23 kval. | vs. Gonzalo Villanueva | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Gabriel Roveri Sidney | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Campinas Challenger - zemlja | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 6-2, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Bogota Challenger - zemlja | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Tomas Barrios Vera | 2-6, 6-3, 6-72 | detalj meča | |
26.09.23 1. kolo | vs. Matias Soto | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
25.09.23 kval. | vs. Wilson Leite | 6-3, 7-62 | detalj meča | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Juan Sebastian Gomez | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Antofagasta Challenger - zemlja | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Hugo Dellien | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
18.09.23 kval. | vs. Juan Bautista Otegui | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Alex Barrena | 6-3, 3-0, Alex Barrena - odustajanje | detalj meča | |
Santa Cruz - zemlja | ||||
11.09.23 kval. | vs. Facundo Mena | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Felix Corwin | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Olavarria - zemlja | ||||
08.09.23 Četvrtfinale | vs. Lautaro Midon | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
08.09.23 2. kolo | vs. Nikos Lehmann | 6-4, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Mateo Del Pino | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Buenos - zemlja | ||||
04.09.23 Finale | vs. Lautaro Midon | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
02.09.23 Polufinale | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 6-4, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
01.09.23 Četvrtfinale | vs. Gonzalo Villanueva | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
31.08.23 2. kolo | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 6-1, 2-1, Alberto Alvarado Berrospi - odustajanje | detalj meča |
Joao Lucas Reis Da Silva - Posljednji mečevi
Sao Leopoldo - zemlja | ||||
25.03.24 1. kolo | vs. Goncalo Oliveira | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Asuncion Challenger - zemlja | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Hugo Dellien | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Santiago Challenger - zemlja | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Juan Manuel Cerundolo | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Rio de - zemlja | ||||
17.02.24 1. kolo kval. | vs. Genaro Alberto Olivieri | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
M25 Punta - zemlja | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Gonzalo Villanueva | 6-0, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Piracicaba Challenger - zemlja | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Juan Bautista Torres | 4-6, 6-2, 6-75 | detalj meča | |
Punta Del - zemlja | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Felix Gill | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Tigre Challenger - zemlja | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Liam Draxl | 7-65, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
13.01.24 Polufinale | vs. Gonzalo Bueno | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
12.01.24 Četvrtfinale | vs. Mateus Alves | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo | vs. Edoardo Lavagno | 4-6, 6-3, 7-64 | detalj meča | |
Temuco Challenger - tvrda | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 4-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
27.11.23 1. kolo | vs. Gonzalo Lama | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Brasilia Challenger - tvrda | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Cristian Garin | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Gonzalo Bueno | 7-62, 7-67 | detalj meča | |
Lima 2 - zemlja | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Juan Pablo Varillas | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
07.11.23 1. kolo | vs. Valentin Vacherot | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
06.11.23 kval. | vs. Daniel Dutra Da Silva | 6-2, 5-7, 6-1 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Guayaquil Challenger - zemlja | ||||
30.10.23 1. kolo | vs. Camilo Ugo Carabelli | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Curitiba Challenger - zemlja | ||||
25.10.23 2. kolo | vs. Hugo Dellien | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Arklon Huertas Del Pino | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Federico Coria | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
10.10.23 1. kolo | vs. Facundo Bagnis | 6-75, 7-5, 7-62 | detalj meča | |
09.10.23 kval. | vs. Alvaro Guillen Meza | 7-65, 7-63 | detalj meča | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Sebastian Prechtel | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Campinas Challenger - zemlja | ||||
02.10.23 1. kolo | vs. Jan Choinski | 6-4, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Bogota Challenger - zemlja | ||||
25.09.23 1. kolo | vs. Viktor Durasovic | 3-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
Antofagasta Challenger - zemlja | ||||
22.09.23 Četvrtfinale | vs. Tristan Boyer | 6-76, 2-6 | detalj meča |