MEČ
01.08.21 | Finale | Gilbert Klier Junior | Clement Chidekh | 6-2, 6-1 | M15 Castelo | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Gilbert Klier Junior | Clement Chidekh | |
1. servis % | 31/52 (60%) | 29/45 (64%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 18/31 (58%) | 11/29 (38%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 11/21 (52%) | 4/16 (25%) |
Osvojene break-lopte | 7/10 (70%) | 3/5 (60%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 30/45 (67%) | 23/52 (44%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 59/97 (61%) | 38/97 (39%) |
Dvostruke pogreške | 4 | 1 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Clement Chidekh | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Gilbert Klier Junior | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Clement Chidekh | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Gilbert Klier Junior | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Clement Chidekh | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Gilbert Klier Junior | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Clement Chidekh | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Gilbert Klier Junior | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Clement Chidekh | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Gilbert Klier Junior | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Clement Chidekh | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Gilbert Klier Junior | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Clement Chidekh | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Gilbert Klier Junior | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Clement Chidekh | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Gilbert Klier Junior vs. Clement Chidekh - Međusobni mečevi
01.08.21 | Finale | Gilbert Klier Junior | Clement Chidekh | 6-2, 6-1 | detalj meča | M15 Castelo | tvrda |
Gilbert Klier Junior form & Clement Chidekh form
Gilbert Klier Junior - Posljednji mečevi
Punta Del - zemlja | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 2-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
Tigre Challenger - zemlja | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Villanueva | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Temuco Challenger - tvrda | ||||
03.12.23 Finale | vs. Aleksandar Kovacevic | 6-4, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
02.12.23 Polufinale | vs. Tomas Barrios Vera | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Pedro Sakamoto | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
29.11.23 2. kolo | vs. Ignacio Buse | 6-4, 7-66 | detalj meča | |
27.11.23 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Brasilia Challenger - tvrda | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Thiago Agustin Tirante | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Wilson Leite | 7-64, 7-5 | detalj meča | |
Guayaquil Challenger - zemlja | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Max Houkes | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
Curitiba Challenger - zemlja | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Guido Andreozzi | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
23.10.23 kval. | vs. Gonzalo Villanueva | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Gabriel Roveri Sidney | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Campinas Challenger - zemlja | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 6-2, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Bogota Challenger - zemlja | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Tomas Barrios Vera | 2-6, 6-3, 6-72 | detalj meča | |
26.09.23 1. kolo | vs. Matias Soto | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
25.09.23 kval. | vs. Wilson Leite | 6-3, 7-62 | detalj meča | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Juan Sebastian Gomez | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Antofagasta Challenger - zemlja | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Hugo Dellien | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
18.09.23 kval. | vs. Juan Bautista Otegui | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Alex Barrena | 6-3, 3-0, Alex Barrena - odustajanje | detalj meča | |
Santa Cruz - zemlja | ||||
11.09.23 kval. | vs. Facundo Mena | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Felix Corwin | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Olavarria - zemlja | ||||
08.09.23 2. kolo | vs. Nikos Lehmann | 6-4, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
08.09.23 Četvrtfinale | vs. Lautaro Midon | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Mateo Del Pino | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Buenos - zemlja | ||||
04.09.23 Finale | vs. Lautaro Midon | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
02.09.23 Polufinale | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 6-4, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
01.09.23 Četvrtfinale | vs. Gonzalo Villanueva | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
31.08.23 2. kolo | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 6-1, 2-1, Alberto Alvarado Berrospi - odustajanje | detalj meča |
Clement Chidekh - Posljednji mečevi
M25 Toulouse - dvorana | ||||
24.03.24 Finale | vs. Maxime Janvier | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
23.03.24 Polufinale | vs. Antoine Escoffier | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Arthur Fery | 7-5, 1-0, Arthur Fery - odustajanje | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Axel Garcian | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Robin Bertrand | 6-3, 1-6, 6-3 | detalj meča | |
Hamburg Challenger - dvorana | ||||
17.03.24 Finale | vs. Henri Squire | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
16.03.24 Polufinale | vs. Yuta Shimizu | 6-3, 7-66 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Michael Agwi | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
13.03.24 2. kolo | vs. Nicola Kuhn | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Adrian Andreev | 6-2, 6-76, 6-3 | detalj meča | |
11.03.24 kval. | vs. Yusuke Takahashi | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Sarp Agabigun | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Pau Challenger - dvorana | ||||
24.02.24 Polufinale | vs. Leandro Riedi | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Titouan Droguet | 7-5, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Egor Gerasimov | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Strong Kirchheimer | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Glasgow Challenger - dvorana | ||||
18.02.24 Finale | vs. Paul Jubb | 0-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
17.02.24 Polufinale | vs. Manuel Guinard | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Hamish Stewart | 4-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Carlos Taberner | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Kacper Zuk | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
M15 Grenoble - dvorana | ||||
11.02.24 Finale | vs. Antoine Hoang | 6-3, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
10.02.24 Polufinale | vs. Daniel Masur | 7-64, 0-6, 6-4 | detalj meča | |
09.02.24 Četvrtfinale | vs. Georgii Kravchenko | 1-6, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
08.02.24 2. kolo | vs. Kirill Kivattsev | 7-5, Kirill Kivattsev - odustajanje | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Florent Bax | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Montpellier - dvorana | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Titouan Droguet | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
M25 Sunderland - dvorana | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Kyle Edmund | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Loughborough - dvorana | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Millen Hurrion | 6-3, 3-6, 6-73 | detalj meča | |
M25 Esch/Alzette - dvorana | ||||
06.01.24 Polufinale | vs. Jonas Forejtek | 3-6, 3-6 | detalj meča |