MEČ
02.08.21 | kval. | Gianni Ross | Bjorn Nareyka | 6-2, 6-0 | M15 Frederiksberg | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Gianni Ross | Bjorn Nareyka | |
1. servis % | 29/37 (78%) | 28/53 (53%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 23/29 (79%) | 13/28 (46%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 6/8 (75%) | 9/25 (36%) |
Osvojene break-lopte | 5/13 (38%) | 0/1 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 31/53 (58%) | 8/37 (22%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 60/90 (67%) | 30/90 (33%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 4 |
Asovi | 0 | 2 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Bjorn Nareyka | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Gianni Ross | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Bjorn Nareyka | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Gianni Ross | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Bjorn Nareyka | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Gianni Ross | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Bjorn Nareyka | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Gianni Ross | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Bjorn Nareyka | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Gianni Ross | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Bjorn Nareyka | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Gianni Ross | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Bjorn Nareyka | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Gianni Ross | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-0 |
USA
04.02.99, 25 Godina
15153 $
04.02.99, 25 Godina
15153 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Austria
21.12.99, 24 Godina
21.12.99, 24 Godina
Gianni Ross vs. Bjorn Nareyka - Međusobni mečevi
02.08.21 | kval. | Gianni Ross | Bjorn Nareyka | 6-2, 6-0 | detalj meča | M15 Frederiksberg | zemlja |
Gianni Ross form & Bjorn Nareyka form
Gianni Ross - Posljednji mečevi
M25 Decatur - tvrda | ||||
03.08.23 1. kolo | vs. Samir Banerjee | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Irvine - tvrda | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Maxwell Mckennon | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Tulsa - tvrda | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Adam Walton | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 San - tvrda | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Keegan Smith | 3-6, 7-63, 6-70 | detalj meča | |
06.06.23 1. kolo | vs. Ryan Seggerman | 7-63, 6-4 | detalj meča | |
M15 Rancho - tvrda | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Colin Sinclair | 3-6, 6-2, 6-72 | detalj meča | |
31.05.23 1. kolo | vs. Jacob Brumm | 4-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M25 Valldoreix - zemlja | ||||
09.05.23 kval. | vs. Svyatoslav Gulin | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Federico Valle | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Mikel Martinez | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M25 Sabadell - zemlja | ||||
05.05.23 Četvrtfinale | vs. Henrique Rocha | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
04.05.23 2. kolo | vs. Svyatoslav Gulin | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
03.05.23 1. kolo | vs. Aleksandr Braynin | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
02.05.23 kval. | vs. Aleksandr Braynin | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Jamie Krattiger | 7-63, 5-7, 10-8 | detalj meča | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Zach Stephens | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25 Sanxenxo - tvrda | ||||
25.04.23 1. kolo | vs. Daniel Merida Aguilar | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Telde - zemlja | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Kane Bonsach Ganley | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Telde - zemlja | ||||
10.04.23 kval. | vs. Dominik Recek | 4-6, 6-79 | detalj meča | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Markus Giersiepen Garcia | 6-4, 4-6, 10-7 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
04.04.23 1. kolo | vs. Andrea Militi Ribaldi | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
M25 Calabasas - tvrda | ||||
23.03.23 kval. | vs. Connor Farren | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
20.03.23 1. kolo kval. | vs. Kalman L. Boyd | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M25 Montreal - dvorana | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Jules Marie | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
15.03.23 1. kolo | vs. Benjamin Sigouin | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
14.03.23 kval. | vs. Azariah Rusher | 6-3, 2-6, 10-7 | detalj meča | |
13.03.23 1. kolo kval. | vs. Jared Thompkins | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M25 Montreal - dvorana | ||||
08.03.23 1. kolo | vs. Henri Squire | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
07.03.23 kval. | vs. Joe Tyler | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
06.03.23 1. kolo kval. | vs. Shayan Najam | 6-0, 6-2 | detalj meča |
Bjorn Nareyka - Posljednji mečevi
M15 Warmbad - zemlja | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Federico Marchetti | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Warmbad - zemlja | ||||
17.08.21 1. kolo | vs. Maximilian Homberg | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Frederiksberg - zemlja | ||||
02.08.21 kval. | vs. Gianni Ross | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Floris Podzimek | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
M15 Vejle - zemlja | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Benjamin Hannestad | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Kottingbrunn - zemlja | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Michal Novansky | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
Salzburg Anif - zemlja | ||||
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Nicolas Jarry | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Sibenik - zemlja | ||||
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Yann Marti | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Andre Biro | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Prijedor - zemlja | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Gorazd Srbljak | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Sibenik - zemlja | ||||
19.04.21 1. kolo kval. | vs. Grgo Dujmovic | 6-72, 0-6 | detalj meča | |
M15 Bratislava - dvorana | ||||
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Daiki Yoshimura | 5-7, 0-1, - Bjorn Nareyka - odustajanje | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
31.01.21 1. kolo kval. | vs. Mohamed Amin Oueslati | 3-6, 6-2, 8-10 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
10.03.20 kval. | vs. Gian Luca Tanner | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
10.03.20 2. kolo kval. | vs. Simon Beaupain | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Stephanos Schinas | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Andrea Del Federico | 6-4, 2-6, 8-10 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Michal Mikula | - Bjorn Nareyka - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
09.12.19 2. kolo kval. | vs. Andrea Del Federico | 6-4, 1-6, 4-10 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Joao Marcos Nusdeo | 4-6, 7-63, 6-10 | detalj meča | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Omar El-Moslemany | 6-0, 0-6, 10-5 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Luka Pavlovic | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Jett Cole | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Andrea Fiorentini | 2-6, 6-1, 2-10 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
09.09.19 kval. | vs. Gregorio Cordonnier | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
08.09.19 2. kolo kval. | vs. Ying Hou | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Kenneth Raisma | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Lambermont - zemlja | ||||
20.08.19 kval. | vs. Gabriel Petit | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Ethan Gaubert | 2-6, 6-3, 11-9 | detalj meča |