MEČ
23.10.21 | 1. kolo kval. | Gianluca Mager | Alexander Erler | 6-72, 6-2, 6-4 | Vienna | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Gianluca Mager | Alexander Erler | |
1. servis % | 66/95 (69%) | 66/95 (69%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 53/66 (80%) | 49/66 (74%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 12/29 (41%) | 12/29 (41%) |
Osvojene break-lopte | 4/4 (100%) | 1/5 (20%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 34/95 (36%) | 30/95 (32%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 99/190 (52%) | 91/190 (48%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 0 |
Asovi | 19 | 16 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Gianluca Mager | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Alexander Erler | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Gianluca Mager | 1-1 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Alexander Erler | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Gianluca Mager | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-3 | Alexander Erler | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Gianluca Mager | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-4 | Alexander Erler | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Gianluca Mager | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-5 | Alexander Erler | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Gianluca Mager | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-6 | Alexander Erler | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Gianluca Mager | 6-6 | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 2-2, 2-3, 2-4, 2-5, 2-6 | ||
6-72 |
2 | ||
0-0 | Alexander Erler | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Gianluca Mager | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Alexander Erler | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Gianluca Mager | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Alexander Erler | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Gianluca Mager | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-2 | Alexander Erler | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Gianluca Mager | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
3 | ||
0-0 | Alexander Erler | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Gianluca Mager | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Alexander Erler | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Gianluca Mager | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-2 | Alexander Erler | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Gianluca Mager | 3-2 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-3 | Alexander Erler | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Gianluca Mager | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-4 | Alexander Erler | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Gianluca Mager | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-4 | Alexander Erler | |
6-4 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Gianluca Mager vs. Alexander Erler - Međusobni mečevi
23.10.21 | 1. kolo kval. | Gianluca Mager | Alexander Erler | 6-72, 6-2, 6-4 | detalj meča | Vienna | dvorana |
Gianluca Mager form & Alexander Erler form
Gianluca Mager - Posljednji mečevi
Barcelona - zemlja | ||||
14.04.24 kval. | vs. Marco Trungelliti | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
13.04.24 1. kolo kval. | vs. Bernabe Zapata Miralles | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Florianopolis Challenger - zemlja | ||||
06.04.24 Polufinale | vs. Enzo Couacaud | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
05.04.24 Četvrtfinale | vs. Daniel Cukierman | 7-62, 6-1 | detalj meča | |
03.04.24 2. kolo | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 4-6, 5-1, Matheus Pucinelli De Almeida - odustajanje | detalj meča | |
01.04.24 1. kolo | vs. Gonzalo Bueno | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Sao Leopoldo - zemlja | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Goncalo Oliveira | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
26.03.24 1. kolo | vs. Daniel Dutra Da Silva | 3-6, 6-3, 7-63 | detalj meča | |
Asuncion Challenger - zemlja | ||||
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Roman Andres Burruchaga | 6-4, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
20.03.24 2. kolo | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Philip Sekulic | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Santiago Challenger - zemlja | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Gustavo Heide | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Valerio Aboian | 5-7, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Roman Andres Burruchaga | 3-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Santa Cruz - zemlja | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Roman Andres Burruchaga | 6-710, 1-6 | detalj meča | |
05.03.24 1. kolo | vs. Gonzalo Bueno | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Piracicaba Challenger - zemlja | ||||
02.02.24 Četvrtfinale | vs. Federico Coria | 0-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
01.02.24 2. kolo | vs. Hernan Casanova | 2-6, 6-1, 7-64 | detalj meča | |
30.01.24 1. kolo | vs. Alessandro Giannessi | 6-3, 1-1, Alessandro Giannessi - odustajanje | detalj meča | |
Punta Del - zemlja | ||||
28.01.24 Finale | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-75, 6-2, 6-0 | detalj meča | |
27.01.24 Polufinale | vs. Marco Cecchinato | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Juan Manuel Cerundolo | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
25.01.24 2. kolo | vs. Francisco Comesana | 7-68, 6-4 | detalj meča | |
23.01.24 1. kolo | vs. Ivan Gakhov | 3-6, 7-65, 7-63 | detalj meča | |
22.01.24 kval. | vs. Carlos Taberner | 6-4, 7-62 | detalj meča | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Hernan Casanova | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Tigre Challenger - zemlja | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Nicolas Kicker | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
12.01.24 Četvrtfinale | vs. Joao Fonseca | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
10.01.24 2. kolo | vs. Lukas Neumayer | 3-6, 7-67, 6-4 | detalj meča | |
08.01.24 1. kolo | vs. Alvaro Guillen Meza | 6-4, 6-4 | detalj meča |
Alexander Erler - Posljednji mečevi
Sofia - dvorana | ||||
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Marc-Andrea Huesler | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
Vienna - dvorana | ||||
21.10.23 1. kolo kval. | vs. Emil Ruusuvuori | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
Cagliari Challenger - zemlja | ||||
02.05.23 kval. | vs. Alessandro Giannessi | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandr Nedovyesov | 6-3, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
Helsinki Challenger - dvorana | ||||
14.11.22 kval. | vs. Mikhail Kukushkin | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Gauthier Onclin | 7-68, 7-63 | detalj meča | |
Vienna - dvorana | ||||
22.10.22 1. kolo kval. | vs. Joao Sousa | 6-75, 5-7 | detalj meča | |
Antwerp - dvorana | ||||
17.10.22 kval. | vs. Tim Van Rijthoven | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Evan Furness | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Sibiu Challenger - zemlja | ||||
19.09.22 kval. | vs. Rudolf Molleker | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Marko Topo | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
Tulln Challenger - zemlja | ||||
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Filip Horansky | 6-3, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Grodzisk Mazowiecki - tvrda | ||||
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Beibit Zhukayev | 7-65, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Iasi Challenger - zemlja | ||||
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Ilya Snitari | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Prostejov Challenger - zemlja | ||||
31.05.22 1. kolo | vs. Lukas Klein | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
30.05.22 kval. | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Juncheng Shang | 4-6, 7-67, 6-4 | detalj meča | |
Tunis Challenger - zemlja | ||||
18.05.22 2. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 5-7, 6-72 | detalj meča | |
17.05.22 1. kolo | vs. Kimmer Coppejans | 7-65, 7-61 | detalj meča | |
16.05.22 kval. | vs. Adrian Menendez-Maceiras | 6-1, 6-75, 7-62 | detalj meča | |
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Youssef Labbene | 6-74, 6-2, 7-63 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
11.05.22 1. kolo | vs. Max Alcala Gurri | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Mauthausen Challenger - zemlja | ||||
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Lukas Klein | 6-4, 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Ostrava Challenger - zemlja | ||||
25.04.22 kval. | vs. Lukas Rosol | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Ondrej Horak | 6-75, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Prague 1 - zemlja | ||||
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Sebastian Fanselow | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
Biel Challenger - dvorana | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Andrew Paulson | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Bengalaru 2 - tvrda | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Dominik Palan | 6-73, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
Bengalaru 1 - tvrda | ||||
07.02.22 kval. | vs. Arjun Kadhe | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Manish Sureshkumar | 6-2, 6-4 | detalj meča |